Šta je novo?

Ušće Kula 2 [Poslovni objekat | 28 000 m2]

skroz je ok veličina ovog logotipa

A89F0584-F38C-4B18-9BD9-91EB2BCF36AC.jpeg
 
Pre neki dan sam bio na Kalemegdanu, bilo je predveče, tako nisam fotografisao, jer sam znao da ne bi moglo lepo da se vidi, ali kad se gleda uživo, fino se vidi. Nije uopšte u fazonu da se vidi, ali da se ne razaznaje, već može lepo da se pročita. Tako da, rekao bih da samo odaje utisak da je mali logo, kada se gleda izbliza, ali u suštini i nije tako mali.​
 
Odlična fotografija i baš lepo nebo.

Kako je prošao aparat?

Jedna sugestija, pošto si na mostu koji nije baš u potpunosti stabilan pogotovo kada prođe autobus možda je bolje ići sa manjim F i većom brzinom.
 
Апарат је прошао са мрљом/пукотином коју видим кроз окулар. Морам проверити да ли аутофокус ради како треба.
Хвала на похвали.

Пробао сам ово да изведем у f/5.6 и између ал није успело јер добијем преекспонирану фотку. Био је стабилан у тренутку фоткања.
 
Idealna oštrina se dobija na oko f/8.0 u situaciji kada ti je previše eksponirana fotka povećaj brzinu zatvarača (shutter speed). Ne bi verovao koliko aparat oseti mikro pokrete na tvojih 62mm na stativu. Nadam se da je aparat prošao kako treba tj da autofokus radi, mrlja na nebu koja se vidi pored Kule 1 je prljav senzor tako da znaš da se ne opterećuješ time.
 
microsoft propo, koliko sam cuo stopirani su radovi na opremanju u kuli usce 2.
 
Baš sam se pitaš što ono čudo zvrji prazno toliko dugo, da li je moguće da pomeraju useljenje ovolike zgrade? Šta ima MPC da kaže na to, ni njima nije u interesu da ovo zvrji prazno, pa sve i da dobijaju rente
 
Moja firma je bila u pregovorima za par spratova, microsoft nam je uleteo i zauzeo celu zgradu pa smo ga izduvali. How the tides turn
 
Koliko ja znam otpuštanja su bila pre par meseci na globalnom nivou (u Beogradu nisu bila).

Takođe moj izvor kaže da domaća firma kasni sa opremanjem i to je jedini razlog zašto još uvek nisu prešli u kulu.
 
A ja imam izvor da se sele u staru zgradu, dok se ne zavrsi kula 2, a sad im je kula 1 tesna, nemaju prostora za sve.
 
Istu info imam i ja...počela su čak i neka otpuštanja.
Оба извора су вам дала погрешан инфо.

Такође, није тачно ни то да ће у стару кулу док се не заврши опремање нове.

Оно што је тачно да у новој кули неће бити само Мајкрософт.
 
Prođe par meseci, zna li se nešto o ovom Microsoftu??? ili ičemu, ovoliki objekat, a prazno stoji, bar mi se čini
 
Vrh