Šta je novo?

Trotoari

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=557002#p557002:205h5hl4 je napisao(la):
Vladivoje » 19 minutes ago[/url]":205h5hl4]Da, razlete se jednom godišnje, da bi jednom u godini odradili posao.

Po takvom principu rade i ostala JKP, poput Zelenila, koje je tek pre neki dan potkresalo živu ogradu u mojoj ulici.

Dakle, aktivnosti na minimumu minimuma, jer je i broj radnika na minimumu minimuma...

Ali zato radnici Demetre u Hercegovačkoj čiste čist trotoar bez prestanka.
 
Džaba bacati novce na uređivanje ulica kad st*** (od radnika do direktora, svi u lancu) ne zna trotoar pošteno urediti.

Sramota koliko aljkavo se odrađuje posao.
a8b00faafff46cfc3e4a9d30224f9beb.jpg


Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Što da ne rade tako ? (za prikazanu rasksnicu Svetozara Markovica i Krunske)
kad par ulica dalje u ul. 27 marta je sedište vecine inspekcija kao i par ulica dalje pri početku Makenzijeve je sedište Komunalaca
da ne spominjem par ulica dalje da je sedište gradskih ,,otaca,,
Koji zbirno boluju od iste bolesti -kurcobolje- :lol: :mrgreen: :lool:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=557002#p557002:2u3yramc je napisao(la):
Vladivoje » Sub Avg 04, 2018 1:14 pm[/url]":2u3yramc]Da, razlete se jednom godišnje, da bi jednom u godini odradili posao.
Po takvom principu rade i ostala JKP, poput Zelenila, koje je tek pre neki dan potkresalo živu ogradu u mojoj ulici.
To zavisi i od toga koji si kraj. Kod mene (okolina Prokopa) , otprilike jednom mesečno šišaju travu , a jedno tri puta u periodu proleće - jesen orezuju živicu. Orezivanje stabala i uklanjanje trulih , kao i polomljenih grana , im nije jača strana.
 
Vlado000 stubici novi su postavlj u lezista starih stubica
To kod semafora je posebna prica i ludorija bg puta
 
Ajd da bar taj razmazani cement drži te stubiće, nego ni to. Prošao sam kroz istu tu raskrsnicu pre dva dana. Pola stubića je već izvaljeno. Jer se panjevima ne može objasniti da džaba stubić (i) od titanijuma ako mu je podloga od pudinga. Fizika iz osnovne škole.
 
Ови стубићи су чиста шминка, иду два каравана са мајсторима и алатом, секу старе и стављају у гепек првог каравана, а из другог ваде нове и варе на темеље старих. Да има памети, извадили би се цели стубићи а нови поставили са новим темељима. Али ту би онда поред два каравана и мајсторима за стубиће требали и камион са компресором, више радника, мешалица, па и поправљање плочника/асфалта, и много више радника, тј. много више пара.
 
Moguce da je ovo redovna zamena stubica ali za sada ovo je jedina raskrsnica uradjena na potezu od kneza milosa do kalenica i od bulevara do kralja milana.
 
Stubici su inace zivo sranje, oni crni su i lepsi i jaci. Ne znam zasto njih nisu ofarbali i resili pitanje. Ovi zaradjaju posle mesec dana. Dorcol je to resio betonskim doduse sada alcatraz stubicima posto je pola dorcola crno belo :notok: :bash:
 
Ma i ti crni su smeće. Unutra su punjeni betonom, spolja rđaju i cepaju se na pola a ankeri su im od kartona.
Istina je da nema stubića koji su se oprobali u Beogradu u poslednjih 30 godina a koji nisu bili smeće i promašaj.

viewtopic.php?f=16&t=1082&start=3275#p468862

Oni crno-žuti visine 1m iz 90ih još ispadoše i najkvalitetniji, odnosno najmanje smeće (ne komentarišem izgled nego žilavost).
 
Bender Rodriguez wrote:
,,Oni crno-žuti visine 1m iz 90ih još ispadoše i najkvalitetniji, odnosno najmanje smeće (ne komentarišem izgled nego žilavost)... ,,
+1 :)
file.php

Istina :!:
Naj jeftiniji , naj lakši za održavanje, naj trajniji i naj lakše zamenljivi naj manje zauzimau meesta a nisu ni toliko ružmi
čak u pojedinim situacijama moguce ih je lancem povezati pa čak i reklamnu zaštitnu tablu okačiti
Treba biti skroman i prihvatiti da nije isto Beograd i neki dr. grad
i ako se ikada bude glasalo za naj Bg stubic,
glasam za ovaj :kk:
 
Ja glasam za onu betonsku granatu sto je stajala ispred americke ambasade to je za kombi-dostavnu mafiju i vozace kamikaze smrt :D
 
Pa vala kako je krenulo na kraju ćemo morati njih da postavljamo. :D

@Boco
Upravo tako. I kao što se može videti - najžilaviji su, jer čak i kad neki podivljali vozač pokuša da ih odvali, ostaju prikačeni za zemlju pa ipak sprečavaju ulazak automobila. Dok ovi drugi svi imaju ankere i temelje od pudinga i džaba što stub ostaje čitav nakon udarca kad se sve ono ispod zemlje zdrobi i izvali.

Da ima pameti, vratili bi se isti takvi u opticaj, samo što bi se naručili u ovoj novoj sivoj boji. I taman. Jednostavni, jeftini, prosti, neupadljivi, uniformni... a odlično rade posao.
 
Vračarac":3n96fcbb je napisao(la):
Ja glasam za onu betonsku granatu sto je stajala ispred americke ambasade to je za kombi-dostavnu mafiju i vozace kamikaze smrt :D

Hvala Bogu da se Ameri izmestiše iz centra i ukloniše one bunkere, a još je bolje što su sve to na kraju i porušili.
To je bila parcela ZLA u strogom centru grada.
 
Uuuu da, Ameri su unakazili one zgrade. I to ne samo spolja nego i iznutra.
Al što kaže Vračarac, kako je krenulo, i kako se neguje ta tradicija biranja i ugrađivanja najgorih stubića, na kraju ćemo morati da ugrađujemo te bunker-žardinjere da bismo sačuvali trotoare. Ili da ih ko ludi Arapi dižemo na 30 cm od kolovoza.
Jer bukvalno sve drugo što je ikad probano, propalo je.
 
Novi stubici se stavljaju na mjesto posjecenih starih tako sto se u rupu od posjecenog stubica. Stavlja metalni anker koji se betonira a na njega navlaci novi stubic .
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=556252#p556252:3l4e37nf je napisao(la):
miloslaske » Sre Avg 01, 2018 3:21 pm[/url]":3l4e37nf]Trotoar u Visokoj ulici, u delu između Kirovljeve i Paštrovićeve.
Prilično nebezbedna deonica...
file.php
Tačno je samo što ih je baš briga jer tu retko ko ide peške mada, išli bi samo kada bi bili bezbedni.
Desno je Hram Sv. Georgija i ako se prekrstiš dvatriput možeš i peške.
3962887167.gif


Juče sam čekala i u čekanju zabeležila "divan prizor" u sred BB.

Pogledajte prilog 1

Igore, ako sam pogrešila temu briši, premeštaj, kako ti je volja jer ti si taj koji može sve, nešto kao Vučič u Srbiji = Igor na Beobuildu. :gobb:
 
Treba mu baciti kamen na auto sa krova zgrade.

Nešto slično se desilo samo dva bloka dalje pre mnogo godina.
 
Auto poznatog uvoznika botoksa i drugih silikona :) Ovo je svakodnevna slika ispred zone industriale
 
Ovo je za temu bahato parkiranje treba staviti stubice
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=568134#p568134:2emsqmio je napisao(la):
Вожд » 17 Sep 2018 20:00[/url]":2emsqmio]
file.php

Ако ћемо реално било би ми глупо да возим такав ауто а паркирам на тротоар

Треба сачекати још 50 година да се малограђанштина избатина из становништва
 
Vrh