Šta je novo?

Trolejbusi

Ne sme ovo da bude izgovor za ukidanje, jer bi onda ono jučerašnje moglo da bude izgovor za ukidanje autobusa. Naprotiv, sada treba pritisnuti i insistirati da se obnovi trolejbuski vozni park. Što bi rekao Kesha, bolje i neke kineske da uzmu nego da se ovako nastavi.
Ma da kupe i Bozankayu, bilo bi pravo osveženje u odnosu na ovo, ovo sad nema apsolutno nikakvog smisla i ja više u trolejbuse ne ulazim, prvo jer se raspadaju, a onda jer nemaju klimu, a ni grejanje.
 
Na 29ci su sada i sklopocije 2184 i 2185 ali cak ni to nazalost nije dovoljno jer i dalje idu 2 Connecta na 29ci, jedan na 29L ustvari.
 
Najbolje da kupe neke bre covece iz Evrope.Meni se svidja onaj Solaris trolino 12 i trolino 18 zglobni.Sad ne znam koja su godista tih trola?
 
U našem slučaju moraće da se traže donacije za prelazni period, jer je ceo trolejbuski vozni park zreo za obnovu, a to ne može brzo, ne zaboravite da moramo i tramvaje da obnovimo.

E sada nakon onog "incidenta" sa Bazelcima izgubili smo kredibilitet u Švajcarskoj koja polako menja prve generacije SwissTrolley-a koje bi dobro došle u Beogradu.
 
Najbolje da kupe neke bre covece iz Evrope.Meni se svidja onaj Solaris trolino 12 i trolino 18 zglobni.Sad ne znam koja su godista tih trola?
Koliko god negativno zvucio, necemo mi videti Solaris trole (kamoli bilo koju novu trolu) dok se ne povuce ovaj pilicar Sapic . Ovako za sada raspali Belorusi.
 
Poslednja izmena:
U našem slučaju moraće da se traže donacije za prelazni period, jer je ceo trolejbuski vozni park zreo za obnovu, a to ne može brzo, ne zaboravite da moramo i tramvaje da obnovimo.

E sada nakon onog "incidenta" sa Bazelcima izgubili smo kredibilitet u Švajcarskoj koja polako menja prve generacije SwissTrolley-a koje bi dobro došle u Beogradu.
SwissTrolley bi mogao da bude izuzetno rešenje, čak i da ne bude donacija, već kupovina polovnih.
Jeste, dosta su veliki problem napravili ppprilično arogantnim odbijanjem donacije. To košta. Po pravilu.
 
Neko (gb 2062) mora da se pokvari i pravi guzvu. Slikao sam pre nego sto je vozac skinuo motke.
IMG_0381.jpeg
 
U našem slučaju moraće da se traže donacije za prelazni period, jer je ceo trolejbuski vozni park zreo za obnovu, a to ne može brzo, ne zaboravite da moramo i tramvaje da obnovimo.

E sada nakon onog "incidenta" sa Bazelcima izgubili smo kredibilitet u Švajcarskoj koja polako menja prve generacije SwissTrolley-a koje bi dobro došle u Beogradu.
Reče Šapić kako neće staro polovno i kako nismo toliko jadni i bedni, tako da ništa od uzimanja polovnog dok je on gradonačelnik.
 
Vrh