Šta je novo?

Trolejbusi

Hval Mare još jednom, samo da najavim da se akcije nastavljaju. Očekujte uskoro nove vesti ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689033#p689033:1ngle0ik je napisao(la):
MC_ » Нед Дец 15, 2019 1:19 pm[/url]":1ngle0ik]
U odredjenom trenutku institucionalno nasiilje stvorice nasilje na drugoj strani.
Vlast ce reagovati na zahteve gradana tek kada bude zaista ugrozena.

Оног момента кад се створи насиље (организовано насиље) на другој страни, онда је за власт касно.

Прво не треба доносити сулуде планове.
Друго ако си већ усро, потруди се да што пре исправиш а не да глумиш на ТВ како исправљаш
 
Pre će 500 loših poteza dodadtno da uradi nego da prizna da je u startu pogrešio.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689417#p689417:2vyzbsxg je napisao(la):
Прле » Pon Dec 16, 2019 11:36 am[/url]":2vyzbsxg]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689033#p689033:2vyzbsxg je napisao(la):
MC_ » Нед Дец 15, 2019 1:19 pm[/url]":2vyzbsxg]
U odredjenom trenutku institucionalno nasiilje stvorice nasilje na drugoj strani.
Vlast ce reagovati na zahteve gradana tek kada bude zaista ugrozena.

Оног момента кад се створи насиље (организовано насиље) на другој страни, онда је за власт касно.

Прво не треба доносити сулуде планове.
Друго ако си већ усро, потруди се да што пре исправиш а не да глумиш на ТВ како исправљаш

Mislim da u Srbiji nece biti organizovanog nasilja protiv vlasti.
Kod nas narod voli vlast. Vlast se ne dozivljava koa neki instrument ili sluzba, nego kroz ljubav prema Voljenom Vodji.
Tito, MIlosevic, Vucic....
 
Ево у сећању да је 21 некада пролазила Теразијама овај фото тапет у једној пицерији.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LCxiwbrpEFI[/youtube]
 
Данас хаос на седници СО Звездара, колико сам разумео чланови СНС-а по опробаном рецепту(жене у кордон) спречавали људе из "Вратимо тролу 28" да присуствују седници... Изгледа да је било и насиља...

Где ми живимо... страшно :shock:
 
Upravo sam se cuo sa Vuckom. Napao ga je neko i udario sa ledja. Porucuje da je dobro i da ce detalje preneti kasnije.
 
A mediji ćute. A da je neko njihov samo pogledan, odmah bi bili naslovi "Đilasovi fašisti osmatraju ljude i traže sledeću žrtvu, nije im dovoljno što ciljaju pušku na našeg Vučića, prave vešala i spremaju lomaču sa knjigama".
 
Ово што режим ради је дефиниција фашизма.... Фаланге партијских батинаша, медијски линч, спрега крупног капитала и партије...

Извињавам се што мешам политику...али политика се данас сама умешала...
 
Pristalice SNS-a gurale građane u opštini Zvezdara, jedan dobio udarac u glavu

U hodniku opštine Zvezdara, pred današnju zakazanu sednicu, građane okupljene u neformalnim grupama Vratite trolu 28 i Sačuvajmo zelenu Zvezdaru, pokušao je da spreči da na sednicu uđu kordon nepoznatih građana sa obeležjima Srpske napredne stranke, saopštile su te dve građanske inicijative. U zajedničkom saopštenju se navodi da je grupa aktivista SNS-a gurala građane braneći im da uđu na sednicu, zbog čega je obezbeđenje bilo prinuđeno da interveniše. Jedan građanski aktivista je nakon sednice dobio udarac u glavu.

U saoštenju se navodi da je na ulazu u salu građanima postavljeno pitanje sa kog su spiska - SNS ili grupa građana.

Sala je, prema navodima građanskih aktivista, bila poluprazna, ali je na kraju samo troje od četrnaest građana pušteno u salu, pod izgovorom da nema mesta.

Nakon sednice, jedan od aktivista SNS-a udario je u glavu jednog od troje građana koji su prisustvovali sednici, ističu aktivisti u saopštenju.

Kako je za N1 rekao napadnuti aktivista, incident su zabeležile kamere i počinilac se i dalje nalazi u zgradi opštine. Napad je prijavljen policiji.

Prisustvo građana okupljenih u inicijativama Vratite trolu 28 i Sačuvajmo zelenu Zvezdaru bilo najavljeno predsedniku opštine i članovima svih odborničkih grupa, zbog problema sa kojima se građani ove opštine suočavaju poslednjih meseci, podseća se u saopštenju te dve neformalne grupe građana.

Inicijativa Vratite trolu 28 nastala je kao reakcija na ukidanje jedine direktne linije od Zvezdare do centra grada, zbog čega su građani predali peticiju sa preko osam hiljada potpisa Sekretarijatu za javni prevoz, krajem novembra održali protest ispred Sekretarijata i tokom prethodnog vikenda organizovali blokadu Čingrijine kako bi skrenuli pažnju gradske vlasti na svoje nezadovoljstvo donetim odlukama.

Sačuvajmo zelenu Zvezdaru protivi se Nacrtu plana detaljne regulacije područja uz ulice Dimitrija Tucovića i Čingrijine, u delu od Batutove ulice do kompleksa osnovne škole "Marija Bursać", kojim je predviđeno širenje kolovoza, stvaranje novih ulica i izmeštanje okretnice autobusa 77 i trolejbusa 40, tako što će zelene površine biti značajno smanjene i veliki broj kuća u kojima žive građani biti srušen.

izvor: N1
 
Stvarno strašno šta radi ova SNS bag**, nemaju nimalo obraza.
 
Zato se u Cvijicevoj od Jase Prodanovica ka Bul. Despota Stefana uveliko prave temelji za bandere nove kontaktne mreze za trole, unisteno je podosta parking mesta.
 
Мени се допадају ове приколице. У шпицу закачиш, кад не треба откачиш.
Жао ми је што је Вучко фасовао. Искрено му желим опоравак и без последица.
Колико су ови решени да не послушају и да не врета 28 језа ме хвата.
 
физички, није му ништа страшно. али психички и морално је деградирајуће
 
Ne bi me čudilo da je Partija namerno ispikirala na njega, pogotovu ako im je zapao za oko još tokom prethodnih protesta kao jedan od mlađih muškaraca i glavnih inicijatora protesta.

Uostalom ne zaboravimo da Partija i ovde ima svoje ljude. Ne mislim na ove što postuju nego na one druge, što se nikad ne oglašavaju ali prate forum i šta se piše na njemu. Pa onda sve to lepo prenose i zapisuju.

Lepo reče Milano, definicija fašizma. I ja ih sa razlogom oslovljavam sa ''Partija''.
 
Ja sam o tome već pričao. Mi ne možemo ni da zamislimo ko sve čita poruke na ovom forumu.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
I onda one price da se treba uzdrzati od nasilja, Ne, ovi na vlasti razumeju samo nasilje i mirnim putem nece otici. Samo motka
 
U 18:00 je protesni skup na uglu Jase Prodanovica i Ruvarceve. Verovatno ce i tamo poslati svoje provokatore i mangupe na baterije.
Kad oni rade ovakve stvari oko jednog lokalnog nepolitickog pitanja, zamislite na sta su sve spremni zarad ostanka na vlasti.

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Vrh