Šta je novo?

Trošarina shopping mall

Ja sam tek sada prvi put i to slucajno videla projekat jer paniramo da se selimo u taj kraj… i ne mogu da verujem da su dobili i potrebne dozvole i da je sve stalo…
Hoce neko mozda preuzeti projekat?
Tamo ce uskoro ziveti bas puno ljudi i mozda bi soping centar na tom mestu ipak bio dobra investicija.
Nema nikakvih novosti?
 
Gde je ovo u opšte bilo planirano?
 
Ma jasno mi je to, nego me je zaintrigirala tema jer prvi put vidim, a ne pada mi na pamet gde je bilo zamišljeno
 
Beranska ulica. Pretpostavljam da je to posle Trošarine, kad se Bulevar Oslobođenja spušta prema nastavku za Avalu.
Ali, videćemo kad se već završi 2011. godine.
 
Ma jasno mi je to, nego me je zaintrigirala tema jer prvi put vidim, a ne pada mi na pamet gde je bilo zamišljeno
Myah, ako znate gde je Verano posle Trosarine u Vojvode Stepe… plac je veliki i trenutno mislim da ne sluzi nicemu. Park sa zelenilom sigurno nece postati, tako da ako ne postane Shoping mall verovatno ce postati jos jedan veliki kompleks stambenih zgrada jednog dana… Ne znam sta bi Travolta voleo :) ali Disco Club sugurno nece biti. Salu na stranu… znate li sta bi tamo moglo da nikne osim korova?
 
Travolta ne bi voleo ništa, osim da na ovom forumu prestane nekropostovanje, tj, iskopavanje tema mrtvih više od 10 godina.
 
Vrh