Šta je novo?

Trošarina shopping mall

Ovaj...TC se jos nije poceo ni graditi a vi vec poceli o prodavnicama i kvalitetu odece. :rolleyes:
 
Sallex":2ncyql1x je napisao(la):
stranac":2ncyql1x je napisao(la):
H&M ima najveću škart robu iz Turske i Kine. Cene jesu povoljne ali je zato roba više nego "cheap".
Da li si ti do sada nešto ikad kupio u H&M-u? Isključivo se tamo oblačim, i sva roba koju sam kupio i dan danas je normalna. H&M je skroz u istom rangu kao Zara, NewYorker, Springfield and co, a jeftiniji su, i veći je izbor. Jedino što ja mislim da ne valja i uverio sam se u to je Terra Nova i C&A...
Naravno da sam kupio i naravno da roba istraje 5 godina. Pa kakav je to kvalitet majice ili pantola kad ne mogu istrajati 5 godina osim ako ih negde ne poderete? H&M jeste u istom rangu sa NewYorker-om ali ne i sa Zarom. Koliko sam ja imao prilike da vidim u H&M kupuje isključivo niži sloj populacije, H&M, NYKR.. dođu nešto kao buvljak. Ja nemam predrasuda niti kompleksa ali tamo više ne kupujem iz dva razloga. Prvi razlog je što sve izgleda tako jeftino/cheap (ako je nešto jeftino ne treba tako i da izgleda, ako shvataš šta želim da kažem) a drugi razlog je kad dođe neka nova roba eto odmah svaki peti nosi istu majicu, džemper, jaknu, štagod po gradu.
 
Ako je cilj ove teme da privučete i žene na forum, dobro vam ide :)
 
stranac":1ehgnb7o je napisao(la):
Sallex":1ehgnb7o je napisao(la):
stranac":1ehgnb7o je napisao(la):
H&M ima najveću škart robu iz Turske i Kine. Cene jesu povoljne ali je zato roba više nego "cheap".
Da li si ti do sada nešto ikad kupio u H&M-u? Isključivo se tamo oblačim, i sva roba koju sam kupio i dan danas je normalna. H&M je skroz u istom rangu kao Zara, NewYorker, Springfield and co, a jeftiniji su, i veći je izbor. Jedino što ja mislim da ne valja i uverio sam se u to je Terra Nova i C&A...
Naravno da sam kupio i naravno da roba istraje 5 godina. Pa kakav je to kvalitet majice ili pantola kad ne mogu istrajati 5 godina osim ako ih negde ne poderete? H&M jeste u istom rangu sa NewYorker-om ali ne i sa Zarom. Koliko sam ja imao prilike da vidim u H&M kupuje isključivo niži sloj populacije, H&M, NYKR.. dođu nešto kao buvljak. Ja nemam predrasuda niti kompleksa ali tamo više ne kupujem iz dva razloga. Prvi razlog je što sve izgleda tako jeftino/cheap (ako je nešto jeftino ne treba tako i da izgleda, ako shvataš šta želim da kažem) a drugi razlog je kad dođe neka nova roba eto odmah svaki peti nosi istu majicu, džemper, jaknu, štagod po gradu.
Zato treba tražiti one zavučene a pritom dobre stvari dok na ove što bodu oči ne treba obraćati pažnju :D
 
Archangel":2bpwpdlo je napisao(la):
Zato treba tražiti one zavučene a pritom dobre stvari dok na ove što bodu oči ne treba obraćati pažnju :D
+ Taj sam. :)
Imam cak par letnjih majca domace proizvodnje koje nosim vec oko 8 godina i nista im i dalje ne fali.

Ali zato imam druga koji je platio farmerke u Knezu 12 000 i raspale su se to vece, na zurci, ili druga koji je puko 25 000 za Pacoti, i iste nedelje mu pukne koza.

Ko je pametniji kupac,lako se moze zakljuciti.
 
Iz jos jednog ugla:

trosarina_3_080810.gif


Ima ceo clanak na Ekapiji (http://www.ekapija.com/website/sr/page/336139), ali uglanom opste poznate stvari o ovom trznom centru koje smo prezvakali vec par puta, uz najavu da ce, boze zdravlja, izgradnja poceti u septembru.
 
sta bi sa ovim,imali bilo kakvih vesti o izgradnji ili je to samo fora 1april? :)
 
Zasto?Mozda samo odlozise projekat za bolja vremena?
 
Ljudi, ima li ko nekakvu informaciju vezano za ovaj shopping centar? Unapred hvala...
 
nema nikakvih vesti u vezu sa tc trosarinom,sve je i dalje samo na papiru :(
 
a,sto bi se tu nalazio taj tc kada ce se u kompleksu bise kasarne graditi tc
 
Pogledajte kako napreduje blok 23 i kakvom su stanju robne kuće Beograd pa će vam biti jasno da Verano nema pare za TC Trošarina!
 
Bas tako.Ogroman je promasaj bila kupovina RKB i pitanje je da li ce se kompanija ikada oporaviti od toga.Zao mi je zbog toga posto je ta kompanija bila najmastovitija kada su u pitanju novi projekti.Eno,Beogradjanka im je vec poluprazna.Mislim da je malo i Delta umesala prste sa preuzimanjem silnih brendova koji inace pune nase trzne centre i najbolje lokale u gradu.

Dobar primer je Usce vs DC.Prvi ima prednost dobre lokacije a drugi sve vise odskace ponudom.

Mada,drago mi je sto su tajkuni medjusobno poceli da se kidaju.Prvi korak ka njihovom unistenju. :vops:
 
Dakle,uskoro krecu radovi,jer se studija radi uvek kad se skupe novci.Odmah cim se zavrsi studija krece izgradnja :vops:
 
a vaistinu ne znam koji im je antrak bio da kupe RKB, eno ona u Beograđanki samo prizemlje i drugi sprat su otvoreni... A sve bi moglo da stane na jedan kad se nagura pošto su i oni poluprazni.
 
u ratu "molova" RKB nemaju sanse...nazalost, jer sanjam dan kada vishe nece biti profitabilno i dakle uklonjeno ono cetvrtasto djubre na uscu, koje nam je uvaljeno zajedno sa prichom o drugoj kuli, od koje necemo videti ni K. Ali zato imamo jedno ruglo u centru grada u vidu tog trznog centra i onog montaznog parkinga
 
Bobic je na b92 pominjao da je umesto usca u sklopu CK-a planiran neki kongresni centar.Da nema neko te stare planove?
 
to je istina. Jedna od inspiracija za projekat na uscu je bio projekat zgrade Ujedinjenih nacija u Njujorku, koji isto ima kulu i kongresni centar, odnosno halu za skupstinsko zasedanje
 
Bila je jos ranije prica da ce zgrada kod arena u bloku 25 biti gradjena po uzoru na kulu UN.

b26r-04.jpg


imgunh.jpg


Taj projekat vise nije aktuelan, jer je ,,napred'' izbacio novi.

090427-VS-B26NAPRED-03.jpg
 
Posto je gotova studija uticaja na zivotnu sredinu i krenula je prica da ce uskoro poceti izgradnja trznog centra na Trosarini. Iskoristio sam jucerasnji boravak na Vozdovcu da se prosetam do gore i overim stanje. Elem, situacija je sledeca:

Broj tabli sa informacijama o projektu: 0
Broj postavljenih gradjevinskih masina: 0
Broj kranova na "gradilistu": 0
Broj radnika na gradilistu: 0

Kao sto vidite, vrlo uzbudljivo! Uostalom, slika govori vise od reci:

trosarina.jpg


Izvinjavam se zbog niskog kvaliteta slike. Mobilni.
 
Vrh