Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Koja je sad cena kvadrata ako je uopste ostalo stanova? Vidim na oglasima neko oglasio stan u prizemlju u vili 3.000 evra kvadrat...
 
Ingwer":jfb1u3q4 je napisao(la):
Koja je sad cena kvadrata ako je uopste ostalo stanova? Vidim na oglasima neko oglasio stan u prizemlju u vili 3.000 evra kvadrat...
Koliko znam cenu su dizali jednom i to za 50EUR po m2.
Inicijalno su cene u objektima 1 i 2 bile od 1750EUR do 1880EUR u zacisnosti od sprata. Za Vilu nisam siguran, ali čini mi se da je bio neki opseg 1900EUR do 2100EUR.
Nije realno da su cene kod investitora otišle daleko od ovoga, ali preprodaja je druga stvar.
 
Ingwer":24wlz3b7 je napisao(la):
Koja je sad cena kvadrata ako je uopste ostalo stanova? Vidim na oglasima neko oglasio stan u prizemlju u vili 3.000 evra kvadrat...
optimista


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Strasno, šta očekivati za 2-3 godine. Sta ostali misle, zašto se niko ne oglašava, da li imate predlog kako se ponašati dalje, ovo stvarno nema smisla.
 
Moj utisak sa danasnjeg gledanja stanova u zgradi dva je malo razocaravajuc. Jedan sam od onih koji su dobili onaj ogromni radijator koji ne znam kako da sakrijem. Raspored uticnica na zidovima je meni bar malo cudan, dobra stvar je da ih ima vise nego dovoljno. Raspored struje na plafonu je sto se tice trpezarije katastrofa. Keramika na zidovima kuhinje je postavljena tako da ako visece delove postavimo na nju bice na mnogo maloj visini, ili da nam ostane deo zida koji ce se videti i nece bas imati neku celinu ako podignemo na normalnu visinu. Lajsne koje idu duz zidova su nastavljali bez ikakvog smisla, tako da na jednom zidu moze imati i po dva nastavka, naravno na skroz vidljivom mestu a ne negde pri kraju zida. Sve u svemu radovao sam se danasnjem danu, a sad bas i nisam tako sreca Voleo bih da cujem jos necije utiske, mozda ja preterujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
marulja":2k5fti0m je napisao(la):
Moj utisak sa danasnjeg gledanja stanova u zgradi dva je malo razocaravajuc. Jedan sam od onih koji su dobili onaj ogromni radijator koji ne znam kako da sakrijem. Raspored uticnica na zidovima je meni bar malo cudan, dobra stvar je da ih ima vise nego dovoljno. Raspored struje na plafonu je sto se tice trpezarije katastrofa. Keramika na zidovima kuhinje je postavljena tako da ako visece delove postavimo na nju bice na mnogo maloj visini, ili da nam ostane deo zida koji ce se videti i nece bas imati neku celinu ako podignemo na normalnu visinu. Lajsne koje idu duz zidova su nastavljali bez ikakvog smisla, tako da na jednom zidu moze imati i po dva nastavka, naravno na skroz vidljivom mestu a ne negde pri kraju zida. Sve u svemu radovao sam se danasnjem danu, a sad bas i nisam tako sreca Voleo bih da cujem jos necije utiske, mozda ja preterujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko mi je receno keramicke plocice u kuhinjama se rade na visini od 85 cm od gotovog poda, onda se postavlja red keremike od 60 cm, sto je neki standard kod ovakvog postavljanja.
Stolar koji je merio kod mene je bio ok sa postavkom, nije imao zamerke.
Da li ste premeravali kod vas, da vidite da li je ok ili ipak ovako odokativno vam deluje da nije ok?

Sto se lajsni tice nazalost ja kada sam isao nama nisu jos postavili ni lajsne ni ulazna vrata :/, nadam se da ce biti ok, ako ne, imamo tehnicki prijem pa da popisemo sve sto ne valja.

Ono sto sam uspeo da vidim kod mene uglavnom sam zadovoljan, u kupatilu su mi stavili uticnicu 10cm vise levo (tamo gde treba ici ogledalo) medjutim to sam video da su vec sami zapisali da pomere.
Meni je isto veliki radijator ne smeta mi toliko, postoje draperije, postoji mogucnost zamaskirati radijator, svakako obzirom da imamo vrata od 2m mislim da je dobro da imamo i vece grejno telo.
Zao mi je sto nas iz lam2 obj1 nisu zvali da gledamo kada su stanovi bili kompletniji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
IMG_20201229_183729.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=808056#p808056:2xxqiuoh je napisao(la):
marulja » Pon Dec 28, 2020 8:02 pm[/url]":2xxqiuoh]Moj utisak sa danasnjeg gledanja stanova u zgradi dva je malo razocaravajuc. Jedan sam od onih koji su dobili onaj ogromni radijator koji ne znam kako da sakrijem. Raspored uticnica na zidovima je meni bar malo cudan, dobra stvar je da ih ima vise nego dovoljno. Raspored struje na plafonu je sto se tice trpezarije katastrofa. Keramika na zidovima kuhinje je postavljena tako da ako visece delove postavimo na nju bice na mnogo maloj visini, ili da nam ostane deo zida koji ce se videti i nece bas imati neku celinu ako podignemo na normalnu visinu. Lajsne koje idu duz zidova su nastavljali bez ikakvog smisla, tako da na jednom zidu moze imati i po dva nastavka, naravno na skroz vidljivom mestu a ne negde pri kraju zida. Sve u svemu radovao sam se danasnjem danu, a sad bas i nisam tako sreca Voleo bih da cujem jos necije utiske, mozda ja preterujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se mene tice ne preterujes. Ja sam ocekivala sitne nedostatke i bila spremna na to ali pazite sad ovo - zaboravili su da mi stave balkonska vrata za izlaz na terasu iz spavace sobe. Da bi stvar bila jos gora tu su stavili onaj uspravni radijator zbog balkonskih vrata kojih nema. Ne znam sta da vam kazem, ja sam potpuno razocarana...
 
Pa neka sruše to i neka naprave kako je bilo po dogovoru, ja nikad ne bi dozvolio tako nešto da prođe. Ladno kupiš stan u izgradnji i ne dobiješ ono što očekuješ, sramota.
 
Svetlana 3":7zxjepjp je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=808056#p808056 je napisao(la):
marulja » Pon Dec 28, 2020 8:02 pm[/url]":7zxjepjp]Moj utisak sa danasnjeg gledanja stanova u zgradi dva je malo razocaravajuc. Jedan sam od onih koji su dobili onaj ogromni radijator koji ne znam kako da sakrijem. Raspored uticnica na zidovima je meni bar malo cudan, dobra stvar je da ih ima vise nego dovoljno. Raspored struje na plafonu je sto se tice trpezarije katastrofa. Keramika na zidovima kuhinje je postavljena tako da ako visece delove postavimo na nju bice na mnogo maloj visini, ili da nam ostane deo zida koji ce se videti i nece bas imati neku celinu ako podignemo na normalnu visinu. Lajsne koje idu duz zidova su nastavljali bez ikakvog smisla, tako da na jednom zidu moze imati i po dva nastavka, naravno na skroz vidljivom mestu a ne negde pri kraju zida. Sve u svemu radovao sam se danasnjem danu, a sad bas i nisam tako sreca Voleo bih da cujem jos necije utiske, mozda ja preterujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se mene tice ne preterujes. Ja sam ocekivala sitne nedostatke i bila spremna na to ali pazite sad ovo - zaboravili su da mi stave balkonska vrata za izlaz na terasu iz spavace sobe. Da bi stvar bila jos gora tu su stavili onaj uspravni radijator zbog balkonskih vrata kojih nema. Ne znam sta da vam kazem, ja sam potpuno razocarana...
Kako mislis zaboravili? Po celoj vertikali ili samo na tvom spratu? Ako su iznad i ispod stavili vrata nemoguce da su "zaboravili' na jednom spratu. Moraju to da isprave.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
I meni su isto u spavaćoj sobi "zaboravili" vrata za terasu, poslao sam email mariji iz merina

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Komšija/Novi":3f4nrcn8 je napisao(la):
I meni su isto u spavaćoj sobi "zaboravili" vrata za terasu, poslao sam email mariji iz merina

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Citajuci ovo ja sam znaci prosao odlicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=808799#p808799:vyyqtks4 je napisao(la):
Nisko » Čet Dec 31, 2020 12:52 am[/url]":vyyqtks4]
Svetlana 3":vyyqtks4 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=808056#p808056 je napisao(la):
marulja » Pon Dec 28, 2020 8:02 pm[/url]":vyyqtks4]Moj utisak sa danasnjeg gledanja stanova u zgradi dva je malo razocaravajuc. Jedan sam od onih koji su dobili onaj ogromni radijator koji ne znam kako da sakrijem. Raspored uticnica na zidovima je meni bar malo cudan, dobra stvar je da ih ima vise nego dovoljno. Raspored struje na plafonu je sto se tice trpezarije katastrofa. Keramika na zidovima kuhinje je postavljena tako da ako visece delove postavimo na nju bice na mnogo maloj visini, ili da nam ostane deo zida koji ce se videti i nece bas imati neku celinu ako podignemo na normalnu visinu. Lajsne koje idu duz zidova su nastavljali bez ikakvog smisla, tako da na jednom zidu moze imati i po dva nastavka, naravno na skroz vidljivom mestu a ne negde pri kraju zida. Sve u svemu radovao sam se danasnjem danu, a sad bas i nisam tako sreca Voleo bih da cujem jos necije utiske, mozda ja preterujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se mene tice ne preterujes. Ja sam ocekivala sitne nedostatke i bila spremna na to ali pazite sad ovo - zaboravili su da mi stave balkonska vrata za izlaz na terasu iz spavace sobe. Da bi stvar bila jos gora tu su stavili onaj uspravni radijator zbog balkonskih vrata kojih nema. Ne znam sta da vam kazem, ja sam potpuno razocarana...
Kako mislis zaboravili? Po celoj vertikali ili samo na tvom spratu? Ako su iznad i ispod stavili vrata nemoguce da su "zaboravili' na jednom spratu. Moraju to da isprave.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Na celoj vertikali. Jos su navodno bili iznenadjeni kada sam se zalila. Naravno da ce morati da isprave, znam sta sam potpisala u Predugovoru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=808808#p808808:1ccbkv8e je napisao(la):
Komšija/Novi » Čet Dec 31, 2020 2:01 am[/url]":1ccbkv8e]I meni su isto u spavaćoj sobi "zaboravili" vrata za terasu, poslao sam email mariji iz merina

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Javi sta su ti odgovorili. Ja sam pricala sa gradjevinskim inzenjerom na gradilistu i treba da mi se javi,ali cu u ponedeljak zvati i Mariju.
 
Ovo je do sada najveći hit zaboravili balkonska vrata da ugrade ....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809104#p809104:280hgeck je napisao(la):
direktor » Pet Jan 01, 2021 1:56 pm[/url]":280hgeck]Ovo je do sada najveći hit zaboravili balkonska vrata da ugrade ....
Mene sada zanima sta su jos"zaboravili",a mi nismo mogli da vidimo...
 
Zanima me da li imate fotografije plana gdje su ucrtanim balkanska vrata ...
Drugo fotku zida ili prozora ili praznog otvora gdje bi trebala biti vrata jer mi zvuci prosto ne vjerovatno
Plus na cijelo vertikali ista stvar da se desi da niko ne izvali a zgrade skoro gotove ...
Jel to sad otkriveno tek na primopredaji...
 
Da li je tačno da su počeli da primenjuju ucenjivacku politiku, tj. ako vam se ne svidja stan da će da vrate pare a ne da ga naprave kako treba?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809155#p809155:2wyhtous je napisao(la):
Elon » Pet Jan 01, 2021 7:20 pm[/url]":2wyhtous]Da li je tačno da su počeli da primenjuju ucenjivacku politiku, tj. ako vam se ne svidja stan da će da vrate pare a ne da ga naprave kako treba?
Ne bih to nazvala ucenjivačkom politikom već ok ponudom obzirom da po predugovoru nisu dužni da vraćaju kaparu. Istina je da su neke stvari uradili naopako ali isto tako neke greske ne mogu sada ni da se isprave tako da je nerealno ocekivati da ce da sruše zgradu da bi nekom ponovo napravili stan kako treba. To je rizik kad se kupuje stan sa slike jer pojma nemas na kraju sta ces dobiti a investitori se uvek ogradjuju da je render samo okvirni prikaz projekta. I ja sam kupac koji je nezadovoljan kako su mi neke stvari uradjene u stanu ali moram naci nacin da to kompenzujem ili da uzmem novac nazad sto je mnogo bolje nego da nemam nikakav izbor....
 
Sta stoji umesto balkonskih vrata nije mi jasno?
 
Tom&Jerry":3m4sp2nx je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809155#p809155 je napisao(la):
Elon » Pet Jan 01, 2021 7:20 pm[/url]":3m4sp2nx]Da li je tačno da su počeli da primenjuju ucenjivacku politiku, tj. ako vam se ne svidja stan da će da vrate pare a ne da ga naprave kako treba?
Ne bih to nazvala ucenjivačkom politikom već ok ponudom obzirom da po predugovoru nisu dužni da vraćaju kaparu. Istina je da su neke stvari uradili naopako ali isto tako neke greske ne mogu sada ni da se isprave tako da je nerealno ocekivati da ce da sruše zgradu da bi nekom ponovo napravili stan kako treba. To je rizik kad se kupuje stan sa slike jer pojma nemas na kraju sta ces dobiti a investitori se uvek ogradjuju da je render samo okvirni prikaz projekta. I ja sam kupac koji je nezadovoljan kako su mi neke stvari uradjene u stanu ali moram naci nacin da to kompenzujem ili da uzmem novac nazad sto je mnogo bolje nego da nemam nikakav izbor....
Ja koliko znam u predugovoru mora da stoji plan stana i oni su duzni da ispostuju taj predugovor.
 
Da je cena kvadrata 800-900 e pa da se neki propusti I "dozvole" ali za cenu od skoro 2000 e to je sramotno i nedopustivo. Ponavljam po ne znam koji put ograda na terasama, slivanje vode sa terasa, maske na klima uređajima, pa sada i balkonska vrata. Ovakve propuste nemaju ni gradnje na periferiji a ne u samom centru Zemuna. Razočarana...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809181#p809181:1ww8c4yc je napisao(la):
mentalnodetoniran » Pet Jan 01, 2021 8:48 pm[/url]":1ww8c4yc]
Tom&Jerry":1ww8c4yc je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809155#p809155 je napisao(la):
Elon » Pet Jan 01, 2021 7:20 pm[/url]":1ww8c4yc]Da li je tačno da su počeli da primenjuju ucenjivacku politiku, tj. ako vam se ne svidja stan da će da vrate pare a ne da ga naprave kako treba?
Ne bih to nazvala ucenjivačkom politikom već ok ponudom obzirom da po predugovoru nisu dužni da vraćaju kaparu. Istina je da su neke stvari uradili naopako ali isto tako neke greske ne mogu sada ni da se isprave tako da je nerealno ocekivati da ce da sruše zgradu da bi nekom ponovo napravili stan kako treba. To je rizik kad se kupuje stan sa slike jer pojma nemas na kraju sta ces dobiti a investitori se uvek ogradjuju da je render samo okvirni prikaz projekta. I ja sam kupac koji je nezadovoljan kako su mi neke stvari uradjene u stanu ali moram naci nacin da to kompenzujem ili da uzmem novac nazad sto je mnogo bolje nego da nemam nikakav izbor....
Ja koliko znam u predugovoru mora da stoji plan stana i oni su duzni da ispostuju taj predugovor.
Najvise problema se ima sa detaljima koji se ne nalaze na skici stana: raspored el. instalacija, grejnih tela, spoljna estetika i funkcionalnost, veličina otvora za aspirator, visina plocica u kuhinji... Takodje jedan od problema je sto se desavaju razlike izmedju skice na sajtu koja sadrzi i 3D model stana, i skice koja se dobija uz predugovor. Na skici sa sajta i renderu npr su nacrtana vrata a ustvari su ugradili prozor. Ko očekuje da su skice identicne i ne pogleda dobro skicu koju je dobio uz predugovor moze se razočarati kad vidi da ustvari stoji oznaka "par 90" sto oznacava prozor...
 
Vrh