Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Veoma sam razočaran, i osećam se prevareno zbog ovih crnih staklenih terasa, izgleda mi kao novogradnja sa periferije, Altina, Ledine, Borča...
Uzeo sam stan zbog odlične gradnje u Gornjem gradu, render Tri nove je odlično izgledao, pozicija nije loša, rekao bih i bolja od Gornjeg grada. Ali ove promene zadnjih nedelja, unose mi zebnju. Jednostavno nisam ovo platio, sto vidimo uzivo.
 
U svu moju analizu i trud, da proniknem da je ovo tamno crno, na renderu, nisam to uvideo. Baš na renderu deluju prefinjeno svetlo.Samo u vili na povučenom i deluju blago zatamnjene, ali napominjem blago, ne tamno crno.
 
Mislim da neke stvari ne mogu da se vide dok se zgrada ne zavrsi. Za neke(odvod sa terase) prosto treba pitati, a ne na prvu loptu zamisljati kako ce sve da curi. Meni iskreno deluje sve lepo od plocica, radijatora do terase.
Ako vas toliko sve to deprimira mozete prodati stan i za te pare sagradite kucu gde ce sve biti od materijala koji sami budete izabrali. Ako ne zelite da prodate onda se fokusirajte na opremanje stana. To je najzanimljiviji deo i ne trosite energiju na svaki detalj. Pozdrav.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776255#p776255:12cl8g9f je napisao(la):
J bg » Sub Sep 19, 2020 8:42 pm[/url]":12cl8g9f]Veoma sam razočaran, i osećam se prevareno zbog ovih crnih staklenih terasa, izgleda mi kao novogradnja sa periferije, Altina, Ledine, Borča...
Uzeo sam stan zbog odlične gradnje u Gornjem gradu, render Tri nove je odlično izgledao, pozicija nije loša, rekao bih i bolja od Gornjeg grada. Ali ove promene zadnjih nedelja, unose mi zebnju. Jednostavno nisam ovo platio, sto vidimo uzivo.

Шта фали новоградњи на периферији, хоћете да кажете да се тамо не користе добри материјали, иначе локација је доста ближе Алтини него центру града. Мислим да је ово драма квин да испадне да је највећи проблем затамљено стако на тераси, па не желите ваљда да будете у излогу кад нпр. ујутру изађете да попијете кафу.
 
Izgleda da svi imamo probleme sa necim u vezi ovog projekta
Meni ipak najvise pristup investitora smeta, nechuveni su, no dobro.
Sto se tice terasa, odvoda, parketa, radijatora, prvo da vidimo uzivo.
Mislim da parketu apsolutno nista ne fali, radijator svakako na boljem mestu nego u GG na onoj slici sto je neko postavio, lepa draperija neka i super.
Terase su po meni potencijalno vrlo upitne, ali hajde da vidimo kada zavrse sve i sta ce reci za promenu u odnosu na render, na kraju krajeva vise ni to sto su tamne nije strasno koliko sto po ovim slikama nema odvoda....

Kako reche komsija iz posta iznad, da se bacimo na lepse stvari i da razmisljamo o opremanju dizajnu.

Ako nekome treba dobar dizajner enterijera, sve preporuke i reci hvale za ovog mog koji odradi rendere i foto i video, detaljne nacrte kuhinje, plakara...ja sam bas odusevljen kako je odradio pritom je extremno precizan, tacan i dostupan uvek.
Ako zelite kontakt ili vise detalja pustite mi poruku na pvt, mogu pokazati i jos po neku fotku.

4c6e598ec2e2d53b85efe27feb5d85ce.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Terase su bas lepe....bolje je sto je tamno staklo....a odvod ce imati....parket je isti kao u GG kao i radijatori....
Sve u svemu isto je kao sa rendera sem "sipki" koje su stavili na terase...ali to je neko pre par dana objasnio da ima dva tipa nosaca sipke i kao u GG nosaci u podu terase i to je skuplja varjanta....tri nove imaju krov za razliku od GG to je nesto sto je 100% bolje nego ravna ploca....za sve a,po najvise za one na 3 spratu....
Malo su ustinuli na nekim stvarima...ali polako videcete bojler i ventilaciju u kupatilu....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776283#p776283:2z0nm7hj je napisao(la):
zemunac zvani » Ned Sep 20, 2020 12:03 am[/url]":2z0nm7hj]Terase su bas lepe....bolje je sto je tamno staklo....a odvod ce imati....parket je isti kao u GG kao i radijatori....
Sve u svemu isto je kao sa rendera sem "sipki" koje su stavili na terase...ali to je neko pre par dana objasnio da ima dva tipa nosaca sipke i kao u GG nosaci u podu terase i to je skuplja varjanta....tri nove imaju krov za razliku od GG to je nesto sto je 100% bolje nego ravna ploca....za sve a,po najvise za one na 3 spratu....
Malo su ustinuli na nekim stvarima...ali polako videcete bojler i ventilaciju u kupatilu....

Odvod ce imati...slobodan pd komsiji :) Zvao sam Merin i rekli su mi da terase imaju pad ka “napolje”,da stakla na terasi nisu do plocica i da ce se voda tako slivati :)
 
Bio sam danas preko dana, povlačim reč, mnogo je lepše uživo, nego na fotografiji. Staklene terase nisu toliko tamne kao što sam imao utisak. Čekamo kutije za klime.
Pozdrav svima, vidimo se u maju, junu.
 
fanaticbgd":q9zjm2bb je napisao(la):
Odvod ce imati...slobodan pd komsiji :) Zvao sam Merin i rekli su mi da terase imaju pad ka “napolje”,da stakla na terasi nisu do plocica i da ce se voda tako slivati :)

Hehe zanimljivo resenje, takozvani vozic posledja stanica prizemlje. Ovo bi bilo ok u zgradama gde baste nisu planirane, komsije sa bastama ce verovatno biti nezadovoljne. Videcemo kako ce funkcionisati

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
PRAVILNIK
O USLOVIMA I NORMATIVIMA ZA PROJEKTOVANJE STAMBENIH ZGRADA I STANOVA

Član 38

Odvođenje sanitarnih otpadnih i fekalnih voda iz stana, odnosno stambene zgrade, kao i odvođenje atmosferskih voda sa krovnih površina, terasa, lođa, balkona zgrade i dvorišnih površina neposredno oko zgrade, mora biti obezbeđeno sistemom fekalne i atmosferske kanalizacione mreže.
 
Assad84":15cx49xv je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776255#p776255:15cx49xv je napisao(la):
J bg » Sub Sep 19, 2020 8:42 pm[/url]":15cx49xv]Veoma sam razočaran, i osećam se prevareno zbog ovih crnih staklenih terasa, izgleda mi kao novogradnja sa periferije, Altina, Ledine, Borča...
Uzeo sam stan zbog odlične gradnje u Gornjem gradu, render Tri nove je odlično izgledao, pozicija nije loša, rekao bih i bolja od Gornjeg grada. Ali ove promene zadnjih nedelja, unose mi zebnju. Jednostavno nisam ovo platio, sto vidimo uzivo.

Шта фали новоградњи на периферији, хоћете да кажете да се тамо не користе добри материјали, иначе локација је доста ближе Алтини него центру града. Мислим да је ово драма квин да испадне да је највећи проблем затамљено стако на тераси, па не желите ваљда да будете у излогу кад нпр. ујутру изађете да попијете кафу.

Slazem se za promenu sa tobom Asade. Ali sto se lokacije tice gresis. Novogradska je 10-15min pesaka od centra Zemuna, do Altine treba malo vise rekao bih. Ako pricas o centru Beograda onda si potpuno omašio, Zemunce to ni malo ne interesuje, u Beograd idemo turisticki :)
 
Nije sve u materijalima, estetika je uglavnom problem sa novogradnjom na periferiji.
 
Estetika je uglavnom problem sa novogradnjama na centralnim lokacijama, nažalost.
Manji problem je sa periferijom, koga još zanima estetika na Altini?
Kakvi se sve vizuelni krševi zidaju po centru, postidela bi se i Altina.
Ako je ovakav sklad za oko, poput terasa, radijatora, bojlera, prisutan na "udarnim" kao i manje udarnim ali poželjnim obodnim lokacijama, neće biti potrebe ni da periferija bude estetski prihvatljivija od navodnih "svetlih" uzora koji se promovišu i reklamiraju kao oaze svega i svačega, a ne nude baš sjajna vizuelna i funkcionalna rešenja i kvalitet.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776438#p776438:vr5yesfc je napisao(la):
J bg » Ned Sep 20, 2020 6:55 pm[/url]":vr5yesfc]Bio sam danas preko dana, povlačim reč, mnogo je lepše uživo, nego na fotografiji. Staklene terase nisu toliko tamne kao što sam imao utisak. Čekamo kutije za klime.
Pozdrav svima, vidimo se u maju, junu.

Kutije za klime su diskutabilne (iskreno se nadam da ce ih staviti) - iz Merina su rekli da proizvodjac “zateze” zbog garancije - zbog manjeg protoka vazduha ako stave kutije....( ovo sam pitao isto kada sam zvao za odvod za terase da pitam )
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776541#p776541:38yagxqy je napisao(la):
fanaticbgd » Pon Sep 21, 2020 7:23 am[/url]":38yagxqy]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776438#p776438:38yagxqy je napisao(la):
J bg » Ned Sep 20, 2020 6:55 pm[/url]":38yagxqy]Bio sam danas preko dana, povlačim reč, mnogo je lepše uživo, nego na fotografiji. Staklene terase nisu toliko tamne kao što sam imao utisak. Čekamo kutije za klime.
Pozdrav svima, vidimo se u maju, junu.

Kutije za klime su diskutabilne (iskreno se nadam da ce ih staviti) - iz Merina su rekli da proizvodjac “zateze” zbog garancije - zbog manjeg protoka vazduha ako stave kutije....( ovo sam pitao isto kada sam zvao za odvod za terase da pitam )
Računajte da su kutije za klime idealne za osinjake :) recimo da pričam iz iskustva.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776617#p776617:1oprgdpx je napisao(la):
dekius » Pon Sep 21, 2020 1:40 pm[/url]":1oprgdpx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776541#p776541:1oprgdpx je napisao(la):
fanaticbgd » Pon Sep 21, 2020 7:23 am[/url]":1oprgdpx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776438#p776438:1oprgdpx je napisao(la):
J bg » Ned Sep 20, 2020 6:55 pm[/url]":1oprgdpx]Bio sam danas preko dana, povlačim reč, mnogo je lepše uživo, nego na fotografiji. Staklene terase nisu toliko tamne kao što sam imao utisak. Čekamo kutije za klime.
Pozdrav svima, vidimo se u maju, junu.

Kutije za klime su diskutabilne (iskreno se nadam da ce ih staviti) - iz Merina su rekli da proizvodjac “zateze” zbog garancije - zbog manjeg protoka vazduha ako stave kutije....( ovo sam pitao isto kada sam zvao za odvod za terase da pitam )
Računajte da su kutije za klime idealne za osinjake :) recimo da pričam iz iskustva.
Verovatno postoji mogucnost, kao i gomila drugih mesta gde se to moze desiti, ali svakako ne bih voleo da investitor ne napravi lepsu zgradu iz tog razloga.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776276#p776276:1pdxqw7z je napisao(la):
epedja » Sub Sep 19, 2020 11:25 pm[/url]":1pdxqw7z]Izgleda da svi imamo probleme sa necim u vezi ovog projekta
Meni ipak najvise pristup investitora smeta, nechuveni su, no dobro.
Sto se tice terasa, odvoda, parketa, radijatora, prvo da vidimo uzivo.
Mislim da parketu apsolutno nista ne fali, radijator svakako na boljem mestu nego u GG na onoj slici sto je neko postavio, lepa draperija neka i super.
Terase su po meni potencijalno vrlo upitne, ali hajde da vidimo kada zavrse sve i sta ce reci za promenu u odnosu na render, na kraju krajeva vise ni to sto su tamne nije strasno koliko sto po ovim slikama nema odvoda....

Kako reche komsija iz posta iznad, da se bacimo na lepse stvari i da razmisljamo o opremanju dizajnu.

Ako nekome treba dobar dizajner enterijera, sve preporuke i reci hvale za ovog mog koji odradi rendere i foto i video, detaljne nacrte kuhinje, plakara...ja sam bas odusevljen kako je odradio pritom je extremno precizan, tacan i dostupan uvek.
Ako zelite kontakt ili vise detalja pustite mi poruku na pvt, mogu pokazati i jos po neku fotku.

4c6e598ec2e2d53b85efe27feb5d85ce.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Slazem se u potpunosti vezano za pristup prodavca i na njemu je najveca odgovornost da kupucu predstavi sta moze da ocekuje od projekta. Ja kada sam ih pitao da li ce ovako da izgleda zgrada, kao sto je na renderu, dobio sam potvrdan odgovor da ni u kom slucaju ne sme da se menja jer je to ono sto se ocekuje. Svidjalo se nekom ili ne tamnija ili svetlija stakla, ono sto je predstavljeno je da nisu crna vec kao sto je neko rekao ''blago zatamnjena'' i bez sipki. Po pozivu, dobio sam odgovor da oni ne znaju nista o tome i da je to odluka investitora i za sva pitanja njima da se obratim. Ovde nije pitanje boje vec principa i ako su hteli nesto da menjaju trebali su da sprovedu anketu/upitnik svim kupcima i rese to u 2 dana.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776627#p776627:2gy334sx je napisao(la):
MZemun » Pon Sep 21, 2020 3:01 pm[/url]":2gy334sx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776617#p776617:2gy334sx je napisao(la):
dekius » Pon Sep 21, 2020 1:40 pm[/url]":2gy334sx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776541#p776541:2gy334sx je napisao(la):
fanaticbgd » Pon Sep 21, 2020 7:23 am[/url]":2gy334sx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=776438#p776438:2gy334sx je napisao(la):
J bg » Ned Sep 20, 2020 6:55 pm[/url]":2gy334sx]Bio sam danas preko dana, povlačim reč, mnogo je lepše uživo, nego na fotografiji. Staklene terase nisu toliko tamne kao što sam imao utisak. Čekamo kutije za klime.
Pozdrav svima, vidimo se u maju, junu.

Kutije za klime su diskutabilne (iskreno se nadam da ce ih staviti) - iz Merina su rekli da proizvodjac “zateze” zbog garancije - zbog manjeg protoka vazduha ako stave kutije....( ovo sam pitao isto kada sam zvao za odvod za terase da pitam )
Računajte da su kutije za klime idealne za osinjake :) recimo da pričam iz iskustva.
Verovatno postoji mogucnost, kao i gomila drugih mesta gde se to moze desiti, ali svakako ne bih voleo da investitor ne napravi lepsu zgradu iz tog razloga.
Bolje je sa kutijama, bez je bas bzvz.
 
Narode jeste li vi pre kupovine stanova bili tamo da vidite pristupne saobracajnice ovim i ostalim objektima koji ce se tu okolo uskoro graditi?
Znate da je ujutro kad se krene na posao vec guzva i cep od prodavnice auto delova Auto Mika duz cele ulice prilaz ka Tosinom bunaru.
Ugrinovacka u spicu haos od semafora na uglu sa Novogradskom do Zemunske bolnice.
Treci izlaz ka autoputu vec cep i guzva od doma penzionera Bezanijska kosa do auto-puta?
I to vec sad kad sve zgrade nisu gotove i popunjene stanarima a na dnevnom nivou tu u okolini se srusi neka kuca sa dvoristem od strane investitora i pocinje da nice visespratnica. Znaci saobracajnice su problem u najavi, u stvari vec sada su problem.

Inace tu blizu stanujem u kuci sa dvoristem, doduse jos malo dok se ne dogovorimo. Pozdrav.
 
dragisha":14j4jk7i je napisao(la):
Narode jeste li vi pre kupovine stanova bili tamo da vidite pristupne saobracajnice ovim i ostalim objektima koji ce se tu okolo uskoro graditi?
Znate da je ujutro kad se krene na posao vec guzva i cep od prodavnice auto delova Auto Mika duz cele ulice prilaz ka Tosinom bunaru.
Ugrinovacka u spicu haos od semafora na uglu sa Novogradskom do Zemunske bolnice.
Treci izlaz ka autoputu vec cep i guzva od doma penzionera Bezanijska kosa do auto-puta?
I to vec sad kad sve zgrade nisu gotove i popunjene stanarima a na dnevnom nivou tu u okolini se srusi neka kuca sa dvoristem od strane investitora i pocinje da nice visespratnica. Znaci saobracajnice su problem u najavi, u stvari vec sada su problem.

Inace tu blizu stanujem u kuci sa dvoristem, doduse jos malo dok se ne dogovorimo. Pozdrav.
Mislim da je to svima jasno u manjoj ili većoj meri, odnosno da su taj faktor svi uzeli u obzir kada su se odlučili za stan.
Lično koristim Marije Bursać da se izvučem na NBG.
Utisak je da je u poslednje 3-4 godine broj vozila skoro dupliran i da nastavlja da raste.

Postoji plan detaljne regulacije Prvomaјske i Prilaza, kao i plan detaljne regulacije Tošinog bunara. Za Ugrinovačku ne postoji sveobuhvatni plan s obzirom da će ovo biti rešeno tek sa metroom u dalekoj budućnosti.

Ovo su sve kompleksni i skupi poduhvati, ali neophodni. Ne postoji garant kada će biti završeni, tako da ostaje da nadamo.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=777171#p777171:24q8eckv je napisao(la):
dragisha » Sre Sep 23, 2020 11:31 am[/url]":24q8eckv]Narode jeste li vi pre kupovine stanova bili tamo da vidite pristupne saobracajnice ovim i ostalim objektima koji ce se tu okolo uskoro graditi?
Znate da je ujutro kad se krene na posao vec guzva i cep od prodavnice auto delova Auto Mika duz cele ulice prilaz ka Tosinom bunaru.
Ugrinovacka u spicu haos od semafora na uglu sa Novogradskom do Zemunske bolnice.
Treci izlaz ka autoputu vec cep i guzva od doma penzionera Bezanijska kosa do auto-puta?
I to vec sad kad sve zgrade nisu gotove i popunjene stanarima a na dnevnom nivou tu u okolini se srusi neka kuca sa dvoristem od strane investitora i pocinje da nice visespratnica. Znaci saobracajnice su problem u najavi, u stvari vec sada su problem.

Inace tu blizu stanujem u kuci sa dvoristem, doduse jos malo dok se ne dogovorimo. Pozdrav.
U Beogradu je svuda guzva i to je problem danasnjice. Meni je bitno da je kvalitetna gradnja i pouzdan ivestitor. Svakako ce biti problema tu i tamo ali svakako ne ozbiljnih i to je nesto sto svaki projekat nosi sa sobom. Diskreditovanje projekta tipa, napravice se osinjak u kutijama za klime, bice guzve, bice radovi pored nase zgrade je trivijalnost koja svakako ne treba dovesti u pitanje kvalitet zgrade i pouzdanost investitora. Po meni je gradnja ''top'' sa nekim malim zamerkama kao sto su nosaci na terasama i te kutije za klime jer odstupaju od rendera. Cak i u ovom slucaju nije nesto sto treba dramiti ali je dobro ako moze da se ispravi na vreme. Sve ostalo je za sada odlicno uradjeno. Uostalom, svetu ne mozes udovoljiti :)
 
Hej cao ekipa, ima li ko nekih novih slicica?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam prolazio juce pored gradilista i nema bitne promene sto se tice izgleda spolja. Veci deo skela je skinut sa prvog objekta i izgleda kao da se na njemu nista ne radi. Verujem da su sada aktuelni unutrasnji radovi.
 
Vrh