Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Jedan stan za ženu, jedan za sebe. Onda je to pravi gospodin :D
Mada je mogao i dva naloga na forumu da napravi, kad može dva stana...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768989#p768989:e5olq4gu je napisao(la):
Milovanovic » Uto Avg 25, 2020 12:56 pm[/url]":e5olq4gu]Jedan stan za ženu, jedan za sebe. Onda je to pravi gospodin :D
Mada je mogao i dva naloga na forumu da napravi, kad može dva stana...
Glupost ne mozes da unistis, jedino moze da predje iz jednog naloga u drugi :)
 
Garant zivi u zutoj zgradi iznad dragstora


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768940#p768940:n4wlfmev je napisao(la):
TrolAsad » Uto Avg 25, 2020 10:20 am[/url]":n4wlfmev]Ja cu da prodam stan! Ruzne klime i duplo losije od Micubishija, sipke koje kada upekne na juznoj strani...ma ne smem ni da pomislim kako ce to da izgleda. Treba da nosim naocare za sunce u dnevnoj sobi?! To su strasne stvari.

Да би продао прво мораш да га купиш.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=769008#p769008:2pgkxbkz je napisao(la):
Assad84 » Uto Avg 25, 2020 1:58 pm[/url]":2pgkxbkz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768940#p768940:2pgkxbkz je napisao(la):
TrolAsad » Uto Avg 25, 2020 10:20 am[/url]":2pgkxbkz]Ja cu da prodam stan! Ruzne klime i duplo losije od Micubishija, sipke koje kada upekne na juznoj strani...ma ne smem ni da pomislim kako ce to da izgleda. Treba da nosim naocare za sunce u dnevnoj sobi?! To su strasne stvari.

Да би продао прво мораш да га купиш.
Covek je bio ironican na komentare BOT-a.
 
Стварно, други део је јасно ироничан али нисам знао да је и ова прва реченица о власништву над станом, моја грешка.
 
Pozdrav budućim komšijama.
Ne dozvolite da Vas bilo ko pokoleba, a naročito ne oni koji stan nisu ni kupili a i neznaju gde je Novogradska ulica.
Dokonih ljudi uvek ima.
Mene lično nemogu.
Naselje će biti Top.
Gradnja je veoma kvalitetna.
Naravno uvek postoji nešto što bi moglo biti bolje ali svakako to nije nešto što bi moglo da utiče na moju volju, a naročito ne maska na klima uređaju. Ali kada smo kod tih maski, biće postavljene, ali se postavljaju na samom kraju gradnje kao što je rađeno u Sun city i GG.
Što se tiče klima uređaja proizvođača DAIKIN, pa to je jedan od trenutno najkvalitetnijih svetskih proizvođača sistema za grejanje i hlađenje.
 
Stan smo uzeli u naselju GG ako vas bas toliko zanima.....a izvinjavam se na nasem humoru koji niste razumeli....a mozda i postanemo komsije u 3Nove....svakako pokusali smo da vas usmerimo ka Merinu i da sta oni kazu to je merodavno....a ne ovo sto pisu ljudi na forumu rekla kazala....
Pozdrav svima i neka neko ne zameri nesto....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=769107#p769107:1alc0xsx je napisao(la):
zemunac zvani » Uto Avg 25, 2020 6:36 pm[/url]":1alc0xsx]Stan smo uzeli u naselju GG ako vas bas toliko zanima.....a izvinjavam se na nasem humoru koji niste razumeli....a mozda i postanemo komsije u 3Nove....svakako pokusali smo da vas usmerimo ka Merinu i da sta oni kazu to je merodavno....a ne ovo sto pisu ljudi na forumu rekla kazala....
Pozdrav svima i neka neko ne zameri nesto....
Pa sto ste onda pisali da ste komsije iz Vile i da ste uzeli stan u zgradi 1, lamela 3 itd????
 
Pa zato sto zelimo da kupimo stan i u tri nove.....
Ne razumem pitanje....
Niko jos nikom nije komsija jel naselje jos nije ni gotovo....
 
Valjda smo svi komsije jedni drugima bilo u kojoj zgradi da smo mi imao par solucija pa cemo videti gde cemo kupiti stan....a nas humor je upravo bio na temu da samo trebate da slusate ljude iz Merina i da sta vam oni kazu to je jedino merodavno...a sve ove komentare koje smo procitali oni govore u stvari o tim ljudima i njihovim strahovima i stavovima
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=769123#p769123:hqjblvbf je napisao(la):
zemunac zvani » Uto Avg 25, 2020 5:24 pm[/url]":hqjblvbf]Pa zato sto zelimo da kupimo stan i u tri nove.....
Ne razumem pitanje....
Niko jos nikom nije komsija jel naselje jos nije ni gotovo....

haha zanimljiva konstatacija :) samo sto u tvom slucaju recenice "ja sam iz vile" ili "ja sam u prvoj zgradi" ne moze biti tacna cak ni kad se objekat zavrsi :) Mislim, nije toliko ni bitno, meni zaista nista ne znaci informacija da li si ili nisi pazario stan. Malo si otvorio sumnju u istinitost, verodostojnost tvojih komentara. Nista strasno, samo budi tacan, iskren i to je to.
 
Mi smo za razliku od mnogih prosli zidanje GG zato neke informacije oko tehnickih stvari znamo i uporedjujemo ih sa tri nove to jes samo smo se na tu temu nadovezivali i pokusavali da usmerimo pricu ka Merinu.....
Ni jednog trenutka nismo imali nameru da budemo zlonamerni kako je neko napisao....i opet kazem izvinjavamo se na nasem humoru koji neki pojedinci nisu razmeli....
Pozdrav svima i uzivajte u izgradnji objekta....
 
Sve je ok... Licno verujem da si imao dobre namere. Malo si se zapetljao u nelogicnim komentarima, sto je neko slucajno primetio i odmah posumnjao. Zaista nista strasno, zaboravicemo vec sutra :)
 
Ijaooo koja zamena teza....kad kažeš "zdravo, ja sam komšija iz te i te zgrade, ta i ta lamela i sprat" NARAVNO da se podrazumeva da si BUDUĆI komšija, koji je kaparisao taj stan i potpisao predugovor, a ne neko ko je, eto, u mislima tamo. Drugo, pisanje čas u muškom, čas u ženskom rodu...mislim daj...ako je nalog zajednički, onda se valjda piše u možini ( "mi"). Treće-ePedja je lepo ukazao na sve "proverene" informacije ovog korisnika, koje su apsolutno netačne bile....to je vrlo lako proverljiva činjenica-svi komentari su i dalje tu...ali eto, neko očigledno nema pametnija posla u životu, a možda sam i sama luda što trošim vreme na ovo.
Sad jedno konkretno ( i nadam se i ostalima korisno) pitanje: da li je neko možda proveravao u banci ili u Merinu mogućnost apliciranja za kredit na 60% izgrađenosti, kao što najavljuju da je moguće u medijima ( ili čak kod manjeg stepena izgrađenosti ukoliko se aplicira kod banke koja radi projektno finansiranje/kreditiranje-kako se već kaže)?
Hvala i pozdrav svima!
 
BASS":502jsfqa je napisao(la):
Ijaooo koja zamena teza....kad kažeš "zdravo, ja sam komšija iz te i te zgrade, ta i ta lamela i sprat" NARAVNO da se podrazumeva da si BUDUĆI komšija, koji je kaparisao taj stan i potpisao predugovor, a ne neko ko je, eto, u mislima tamo. Drugo, pisanje čas u muškom, čas u ženskom rodu...mislim daj...ako je nalog zajednički, onda se valjda piše u možini ( "mi"). Treće-ePedja je lepo ukazao na sve "proverene" informacije ovog korisnika, koje su apsolutno netačne bile....to je vrlo lako proverljiva činjenica-svi komentari su i dalje tu...ali eto, neko očigledno nema pametnija posla u životu, a možda sam i sama luda što trošim vreme na ovo.
Sad jedno konkretno ( i nadam se i ostalima korisno) pitanje: da li je neko možda proveravao u banci ili u Merinu mogućnost apliciranja za kredit na 60% izgrađenosti, kao što najavljuju da je moguće u medijima ( ili čak kod manjeg stepena izgrađenosti ukoliko se aplicira kod banke koja radi projektno finansiranje/kreditiranje-kako se već kaže)?
Hvala i pozdrav svima!
Ja čekam da prođe još malo vremena. Piše da odluka stupa na snagu 8 dana od objavljivanja u službenom glasniku, a trebalo bi da je to negde ovih dana.
Kontam da ni Merin nema odluku odmah, a mi smo predugovorom obavezani da se bavimo kreditom na 80%. Kontam da će moći na 60% samo ako se i Merin i Banka slože da omoguće tu opciju, a kupac bude zainteresovan.


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Meni iskreno odgovara da nas ne diraju do 80% a ne bi smeli (ako bas ne zelimo) po predugovoru .

Sto vise novca skupimo dok ne krene kredit, bolje xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru! Mi više nismo pametni šta je bolje :(. Sa jedne strane i nama odgovara da skupimo za učešće što više ( ali taj novac se možda može i pozajmiti pa vraćati narednih 6 meseci), a sa druge strane se plašimo da banke dodatno ne pooštre uslove. Ponajviše je, u stvari, da se rešimo tog psihičkog pritiska oko kredita što pre, pa da sa radošću samo čekamo useljenje :)
 
BASS":2b6eb0q7 je napisao(la):
Hvala na odgovoru! Mi više nismo pametni šta je bolje :(. Sa jedne strane i nama odgovara da skupimo za učešće što više ( ali taj novac se možda može i pozajmiti pa vraćati narednih 6 meseci), a sa druge strane se plašimo da banke dodatno ne pooštre uslove. Ponajviše je, u stvari, da se rešimo tog psihičkog pritiska oko kredita što pre, pa da sa radošću samo čekamo useljenje :)
Uh kad tako kazes sad sam i ja zainteresovan haha

Inace ne znam da li stw videli od prvog septembra eurobor pada na -0.491 sto je dobra vest a prica se da posle ove “krize” moze da se ocekuje rast, tako da ko zna sta je vise pametno, po ovome def je pametno sto pre uci u to sa fixnom ratom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali fiksna rata je samo za kredite do 15god otplate, je li tako?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=769344#p769344:2c0gupez je napisao(la):
BASS » Sre Avg 26, 2020 2:12 pm[/url]":2c0gupez]Ali fiksna rata je samo za kredite do 15god otplate, je li tako?

Ima i na 30 god fixna u Raifu ako se dobro secam, Unicredit na 20, Intesa 15
 
Dragi Svi,

Moze li neko da objasni proceduru povrata PDV-a ali ono, korak po korak. Uopsteno, znam i ja jer imam Google :). Treba mi neko ko zaista se bavi problematikom.
Kada se podnosi zahtev? Kome se podnosi? Koja dokumenta trebaju? Da li treba izvod iz maticne knjige vencanih ukoliko se vraca PDV na supruznika? Da li treba neki dokument za decu ukoliko se vraca i na njih? Da li trebaju supruznici da budu na istoj adresi prebivalista pre potpisivanje ugovora (ovo sam vec proverio :), ali mozda za ostale treba ponoviti )?...
 
-nemam odgovor na pretjodno pitanje, ali me to podsetilo-kad smo pre 10ak dana trzili ponudu za kredit od Intesa banke, pitali su da li imamo pravo na povrat PDV-a i ako da, za koliko članova. Naknadno smo saznali da neke banke i to uzimaju u obzir i da se navodno i taj iznos može računati kad neki dodatni vid učešća, samo moramo još da proverimo tačno kako.
 
Vrh