Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

svajcika":3seaoe86 je napisao(la):
Objekat je ok ali ove ogoljene klime bas kvare utisak.
Klime inače nisu estetski elementi, ali ove su prilično ružne. To samo pojačava uverenje da preko njih moraju da idu maske.
5fcb0554c1a5292d78d9f91ece4fc5a6.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Uzas i katastrofa, ja ne znam kako cemo sa ovim klimama ako ih ne stave u kutije .

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovakvo postavljanje klima je odavno prevazidjeno. Valjda postoji neko jeftino resenje da se zamaskiraju. Ako ih ovako ostave, mogu reci da su uje*******ali onda celu stvar.
 
Daikin su sjajne klime znam pouzdano da su top brend. Neka su i ruznije od neke Midea ili voxa bar znamo da su kvalitetnije, zanemarimo izgled. Koliko znam izvesno je da ce da stave u kutije kao u GG, nema razloga da to ne urade, tako da ce biti to ok:)

(Vec su nas zeznuli sa sipkama na terasama, kutije moraju da stave da nadoknade )


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne mogu da zaspim od kada sam ove klime video

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kakve sada sipke na terasama, ljudi ja cu osedeti do useljena

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sipke ostaju tako da,kada iz dnevnog boravka gledas kroz terasu imas sipke koje vidis....a sto se tice kurija ja ima informaciju na ih ne stavljaku u kutije kazu da se lepse uklapaju uz tri nove bez kutije i da su pogresili u gg sto su stavljali u kutije a sipke stavljaju na terase jel im je lakse da bi u 12 mesecu bila zgrada gotova....koga briga za sipke i kutije....samo da se mi uselimo u stanove jel ja ne mogu da docekam da se uselim!!!!
 
A sto se tice Daikin klima ima i boljih kao Micubisi ona je duplo bolja!!!!
Bolje da su te klime ugradili...
 
I jos jedna,vazna informacija sipke su od prohroma pa ce bas lepo da sijaju na suncu kada upekne na juznoj strani zgrade ovi na severnoj taj problem nemaju kod njih ce biti manji odsjaj sipki....
 
Hahahahah koji ste vi carevi! Na te "sipke" mislite , zelim vam svima laku noc . Meni su sipke bas lepe

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
zemunac zvani":107nbbad je napisao(la):
A sto se tice Daikin klima ima i boljih kao Micubisi ona je duplo bolja!!!!
Bolje da su te klime ugradili...
Rekao sam da necu ali moram:

Imate 100% proverene informacije kao i:
- za to da su banke prestale da izdaju kredite ,
- da su 100% obicne klime a ne inverter
- da ce useljenje biti april, maj....
- da nece stavljati kutije
- da je micubisi bas bas duplo bolja?

Dosta “proverenih” i na kraju se cesto ispostavi netacnih informafija. Pitam li se ko je izvor

A da na kraju gde ste ono uzeli stan, hocete se degovoriti sama/sam sa sobom?

2eb27a814efe47539f81d1a36431bf06.jpg


predlog, iskulirajte dalje ovog trola


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja cu da prodam stan! Ruzne klime i duplo losije od Micubishija, sipke koje kada upekne na juznoj strani...ma ne smem ni da pomislim kako ce to da izgleda. Treba da nosim naocare za sunce u dnevnoj sobi?! To su strasne stvari.
 
@epedja
Auuu...kakvo razotkrivanje, svaka čast!
Meni je ovo i tužno i strašno i smešno istovremeno...a možde je u pitanju i dvistruka/trostruka ličnost, pa svaka živi u po jednoj zgradi...
U svakom slučaju-ja mislim da ni jedannprojekat ne ispadne baš 100% kao na renderu ( niti je to njihova obaveza), a dokle god je zgrada suštinski kvalitetna, meni stvarno ne smeta što nema kutija na klimi ili one šipke...ako bude većih izmena kao u GG ( na primer-na renedru obećali veliki park za decu, a onda 2/3 parka ogradili za vrtić, ili ka kuglani što su obećali neko drveće a ostao beton, itd)-e za to se već vredi buniti
 
Treba sacekati da se ceo projekat zavrsi i videti da li ce ostati ovako ili ce biti neko resenje. Jeste ruzno ali mozda ce tek dobiti oblik ako stave neki okvir/kutiju.
 
Zelim sve buduce komsije ovom prilikom da pozdravim.
Vidimo se u setnji decurlije i kuca maca. Pozdrav

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768907#p768907:297qs7qg je napisao(la):
epedja » Uto Avg 25, 2020 7:25 am[/url]":297qs7qg]
zemunac zvani":297qs7qg je napisao(la):
A sto se tice Daikin klima ima i boljih kao Micubisi ona je duplo bolja!!!!
Bolje da su te klime ugradili...
Rekao sam da necu ali moram:

Imate 100% proverene informacije kao i:
- za to da su banke prestale da izdaju kredite ,
- da su 100% obicne klime a ne inverter
- da ce useljenje biti april, maj....
- da nece stavljati kutije
- da je micubisi bas bas duplo bolja?

Dosta “proverenih” i na kraju se cesto ispostavi netacnih informafija. Pitam li se ko je izvor

A da na kraju gde ste ono uzeli stan, hocete se degovoriti sama/sam sa sobom?

2eb27a814efe47539f81d1a36431bf06.jpg


predlog, iskulirajte dalje ovog trola


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije on kriv, bio je vezan kad je bio mali :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768907#p768907:230mq21r je napisao(la):
epedja » Uto Avg 25, 2020 7:25 am[/url]":230mq21r]
zemunac zvani":230mq21r je napisao(la):
A sto se tice Daikin klima ima i boljih kao Micubisi ona je duplo bolja!!!!
Bolje da su te klime ugradili...
Rekao sam da necu ali moram:

Imate 100% proverene informacije kao i:
- za to da su banke prestale da izdaju kredite ,
- da su 100% obicne klime a ne inverter
- da ce useljenje biti april, maj....
- da nece stavljati kutije
- da je micubisi bas bas duplo bolja?

Dosta “proverenih” i na kraju se cesto ispostavi netacnih informafija. Pitam li se ko je izvor

A da na kraju gde ste ono uzeli stan, hocete se degovoriti sama/sam sa sobom?

2eb27a814efe47539f81d1a36431bf06.jpg


predlog, iskulirajte dalje ovog trola


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala na ovome, hteo sam već nekoliko dana da napišem isto :)
Preskačem postove od Zemunac zvani, pored toga što menja stanove i pol, često napiše da je proverena informacija 100% za nešto što nije ni približno istini. Tako da, preskočite ga/je, može da utiče na vaše važne odluke, a očigledno je zlonameran/zlonamerna.

:blah:
 
Mozda je covek burzuj pa kupio po stan u svakom objektu? A mozda mu i zena uzima telefon pa s vremena na vreme jedno pa drugo ostavljaju komentare po forumu :lool:
 
Vrh