Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Hvala puno! Ja nisam videla to na njijovoj stranici. Pisala sam Merinu pa cekam odgovor.
 
Hvala!
Da li neko ko je kupovao moze da kaze, koja orjentacija stana je bolja i na sta treba obratiti paznju.
 
Posto se meni zuri da odlucim o kupovini, moram da pitam nekoga od Zemunaca ili kupaca, da mi pokaze na slici ( molim vas!!):
1. gde je trafo stanica?
2. gde ce se graditi novo naselje pored tri nove?
3. da li se prodaju samo stanovi u objektu 1 i vili? Sta je sa objektom 2?
4. koji polozaj stana je bolji tj ima lepsi pogled?

Hvala unapred!

 
Cipiripi, jedino sto znam da ti odgovorim je da ce novo naselje da bude odmah ispod Tri Nove kad se spustas niz Novogradsku. Kad se iz Novogradske gleda kompleks Tri Nove, sa leve strane su sada vec izgradjene zgrade, a sa desne nisu i tu ce se zidati veliki kompleks. Kad pogledas mapu bice ti jasnije, jer se taj deo vidi kao prazan i dosta ozelenjen sa malim brojem stambenih objekata.
 
I prodaju se svi stanovi, zavisi koja te struktura zanima, ali dosta stanova je vec kaparisano, pa je najbolje da sto pre zakazes razgovor.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=700982#p700982:1w22lhsy je napisao(la):
cipiripi » Uto Jan 21, 2020 10:02 pm[/url]":1w22lhsy]Hvala!
Da li neko ko je kupovao moze da kaze, koja orjentacija stana je bolja i na sta treba obratiti paznju.

Ja mislim da je jugo-istocna strana najbolja zbog svetlosti . Treba obratiti paznju i na pogled, odnosno zaklonjenost drugim objektima.

Mi smo odabrali stan u objektu dva, na samom cosku ka vili i buducem naselju J.Kuburovica. Gledali smo nacrt i procenili da je ta lokacija dobra jer ce se zgrada preko puta ( J.Kuburovica) zavrsavati malo pre tog "coska" pa pogled nece biti u putpunosti zaklonjen. Plus dnevna i spavace gledajj na jugo-istok, tako da ce stan biti svetao. Mislim i da su stanovi u objetku 2 koji gledaju na unitrasnje dvoriste dobri jer su zgrade preko puta nize spratnosti, ali je to severna strana, pa ce mozda bizi malo manje sunca.
 
P.S. naravno, penthausi u vili koji gledaju ka liticu su najbolji, ali i daleko najskuplji...
 
Hvala vam puno!
Trazim dvosoban stan. Dvosobni stanovi Tip 1 i tip 2 imaju samo jos u objektu broj 2 . Skoro da je ostalo samo dva stana.
Tip 3 i 4 je malo veca kvadratura i losiji raspored.
Koji vam je objekat bolji 1 ili 2 ? Pitam zbog polozaja?
Postavicu sada sliku. Tamo gde je markirano crvrno, tu ce se graditi taj novi kompleks? I to bi bila jugoistocna strana?
Ako tu naprave ovaj novi kompleks, nema pogleda na Zemun jel tako? Onda opet bolje da gleda na ovaj ulaz u garazu i decije igraliste?
 
cipiripi, neko je vec na prethodnoj strani stavio sliku i tog novog kompleksa. Evo kacim je i ja opet samo u vecoj rezoluciji pa na osnovu toga mozes da zakljucis kako bi sve to zajedno izgledalo.

Ceo%20kompleks%20Jakub%20NASLOVNA.jpg
 
Hvala na slici. Samo ja ne mogu lako da se orjentisem, gde se nalaze tri nove u odnosu na ovaj kompleks.
 
Ja vam preporucujem da obidjete gradiliste i onda ce vam sve biti jasno. ;-)
 
Ne zivim u Srbiji, inace bih to prvo uradila. Nemam vremena, a moram da rezervisem.
Inace sam vec kupila stan preko merina u GG i prezadovoljna sam kvalitetom gradnje. Pazite se dobro klackslica, jer nigde u predugovoru ne pise specifikacija visine plafona u garazi. Cisto da ne morate da se nervirate oko toga.
 
Ja lično ne volim jugo-istocnu orjentaciju stana, trenutno zivim u takvom stanu i ovo su iskustva: leti ujutru sunce je u sobi od 4 h, tako da je do 12 pakao, zimi kosava ubija (iako imamo novu PVC stolariju vrhunskog kvaliteta, znaci: zimi hladno, leti vrelo... zato smo se sada odlucili za sever (severo-istok), cvece mi neće uspevati u stanu, ali će temperatura tokom godine biti konstantnija i manje zavisna od spoljašnjih uslova.
 
Tri nove su u odnosu na ovu sliku naselja J.Kuburovica na mestz ove zelena "šumuce iza", koja već ne postoji jer se na.tom.mestu gradi. Objekat dva se zavrsava otprilike u visini ove crvene zgradice sto viri malo iza poslednje zgrade J.Kuburovica

Pokušala sam da nacrtam.na google mapama ali ne mogu da okacim sliku jer je prevelika...jel zna neko kako da se smanji rezolucija na telefonu? :)
 
VitezKoja, Litota, Nansy i BASS :) hvala vam puno! Super, sada mi je sve jasno. Prodavao se jedan stan u objektu 2 na trecem spratu, ali to ce bukvalno da gleda u susednu zgradu ( pretpostavljam da su "tri nove" i "kompleks kuburovic" u istoj ravni) tako da necu ni imati nesto vajde od pogleda na Zemun sa te strane.
Meni je ovaj forum bas puno znacio kod kupovine u GG, tako da nije lose da razmenjujete informacije, mozete sebi da olaksate ceo proces.
Hvala jos jednom ustedeli ste mi vreme! Koga interesuje gradnja kod GG neka slobodno pise ovde ili na pp.
 
ljudi, morate da me podsetite.
Gornji Grad je gradio isti investitor. Poprilično sam pratio tu temu, ali koliko se ja sećam, tamo je bilo itekako problema, reklamacija i svašta nešto.
Da li su to bili pojedinačni slučajevi, pa sam stekao pogrešan utisak, ili....
 
Imalo je problema, ali ne toliko u kvalitetu gradnje nego u tome sto je izvodjac radova u toku gradnje menjao neke stvari koje nisu bile na renderu. BIlo je problema sa klackalicama, da ljudi nisu znali kolika je sirina ni visina, kao ni da li su kupili gornju ili donju klackalicu.
Bilo je i trivijalnih gresaka, da li se uklopila sara u kupatilu ili ne, pa do ozbiljnih problema da su asfaltirali ulicu a nisu posadili zelenilo.
Ako mene licno pitas,ja nisam imala skoro pa nikakvih problema, osim toga sto mi je falilo drvece, koje su trebali da posade.
To oko zelenila mi je i ovde problem,bukvalno nema nigde zelenila, sve sam beton. Pogusice se ovaj narod od tolikog zagadjenja.
 
Teoretski da...oni su u obavezi da izgrade samo ono sto je ugovorom definisano. Okolina zgrade koju vidimo na renderima je podlozna promenama. U Gordnjem Gradu je na renderu bilu veliko unutrasnje dvoriste sa igralistem za decu, a na kraju su skoro polovinu dvorista ogradili i pripojili vrticu koji je u prizemlju zgrade...
 
Cini mi se da oko planiranog igralista nema nijedan lokal, tako da izgleda da uce na greskama, i receno mi je takodje da ce prozori biti 90cm i 70cm od poda, verovatno su imali u vidu situaciju sa prozorima iz GG, nije mi predugovor pri ruci pa ne mogu da proverim da li pise ista za prozore. A iza vile je samo da postave zicanu ogradu, to im nije nista, a super bi bilo zato sto bi tako ispostovali render.
 
A jel neko video koliko su ovi stanovi u prizemlju odignuti od poda. Gledala sam sada slike na forumu, meni to deluje da stan pocinje pa skoro u nivou zemlje,da nema visokog prizemlja?
Jel bio neko na gradilistu ili je kupovao stan u prizemlju pa da moze nesto da kaze na tu temu?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=701201#p701201:chx5wxrv je napisao(la):
cipiripi » Sre Jan 22, 2020 1:18 pm[/url]":chx5wxrv]A jel neko video koliko su ovi stanovi u prizemlju odignuti od poda. Gledala sam sada slike na forumu, meni to deluje da stan pocinje pa skoro u nivou zemlje,da nema visokog prizemlja?
Jel bio neko na gradilistu ili je kupovao stan u prizemlju pa da moze nesto da kaze na tu temu?
Ako su stanovi sa bastom u nivou zemlje onda su i stanovi koji se nalaze u istoj zgradi u prizemlju valjda u istoj ravni?
 
U prethodnom projektu nije bilo tako, jer su stanovi sa terasama bili samo na jednoj strani zgrade, a ovi sa vioskim prizemljem na suprotnoj strani. Inace su terase bile planirane da budu u ravni sa zemljom, ali ih je investitor izdigao za metar od zemlje. Pricam o prethodnom projektu. Ovo ovde sad ne mogu tacno da ukapiram, sta tacno rade.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=701221#p701221:3knkbdz8 je napisao(la):
cipiripi » Sre Jan 22, 2020 1:50 pm[/url]":3knkbdz8]U prethodnom projektu nije bilo tako, jer su stanovi sa terasama bili samo na jednoj strani zgrade, a ovi sa vioskim prizemljem na suprotnoj strani. Inace su terase bile planirane da budu u ravni sa zemljom, ali ih je investitor izdigao za metar od zemlje. Pricam o prethodnom projektu. Ovo ovde sad ne mogu tacno da ukapiram, sta tacno rade.
Znaci bice u ravni samo je pitanje kojoj. Uzivo kad se prolazi pored gradilista ne izgleda kao visoko prizemlje, ali sta znam uvek u brizini prodjem, bilo bi super da je visoko, a i ako nije ogradice valjda kao u GG.
 
Vrh