Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Upravo sam ja to isto mislila da je sa nosacima lakse uraditi...ali svakako je mnogo lepse vizuelno bez nosaca kao u GG......ovako sa nosacima koji su po mojoj slobodnoj proceni na manje od metar ta staklena terasa nema isti efekat ako ona u GG bez njih....a na renderu za tri nove je prikazano da nema nosaca....
Zakljucak je da ce terase biti 99% sa nosacima i da nece imati tu vizuelnu sirinu i otvorenost zbog nosaca....a to ce uzivo po meni izgledati ruzno...
 
Opet su odložili početak radova u Jakuba Kuburovića.
 

Prilozi

  • 20200807_184548.jpg
    20200807_184548.jpg
    265,9 KB · Pregleda: 2.789
Auu znaci bice buke bar godinu dana od useljenja. Ne svidja mi se

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Tog sam se i plasio, ali dobro, sta da se radi, ova korona je sve pretumbala, nadam se samo da nece odustati od gradnje.
 
Nece odustati od gradnje cekaju da predaju kljuceve u oktobru za Blok 32 i pocinju sa radovima....
Radice iz dva dela i gradnja ce trajati 3 godine najveci problem je u tome sto ce imati dva nivoa garaza i to ce im dosta vremena oduzeti...tako su meni rekli kada sam ih zvala pre par dana....
 
I neko je pitao pre par dana da li ce biti kod vile spojena ulica sa ulicom koja se nalazi u tri nove na juznoj strani...
Nece biti spojena i naselje jakub nece imati ulicu sa tri nove negde izmedju prve i druge lamele u tri nove i naselje jakub ce biti mali trg koji ce spjati pesacka zona a na kraju parcele ce biti park ispred Vile u tri nove tu nece biti ulica uopste....a isto tako ce se spojti naselje tri nove sa Ugrinovackom ulicom....izmedju prve i druge lamele u tri nove ce ici ulica ka ugrinovackoj i spojice se na samom pocetku ugrinovacke to jes gde pocinje nizbrdo da ide ili ako vam je lakse gde je skretanje za Cukovac....
 
I izmedju naselja tri nove i jakuba ce biti kaskada od jedno metar ipo to jes naselje jakub ce biti nize za metar ipo od naselja tri nove...to sve mozete da vidite na renderu naselja jakub na netu....
 
A na ovoj slici se vidi trg i kaskada izmedju tri nove i jakuba koja ce postojati.....ovaj poslednji render od naselja jakub je slikan iz tri nove....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=763993#p763993:1dd3fwy0 je napisao(la):
zemunac zvani » Pet Avg 07, 2020 5:14 pm[/url]":1dd3fwy0]Upravo sam ja to isto mislila da je sa nosacima lakse uraditi...ali svakako je mnogo lepse vizuelno bez nosaca kao u GG......ovako sa nosacima koji su po mojoj slobodnoj proceni na manje od metar ta staklena terasa nema isti efekat ako ona u GG bez njih....a na renderu za tri nove je prikazano da nema nosaca....
Zakljucak je da ce terase biti 99% sa nosacima i da nece imati tu vizuelnu sirinu i otvorenost zbog nosaca....a to ce uzivo po meni izgledati ruzno...

Sada su potvrdili sa gradilista da nece biti nosaca, bice samo staklo, ovo im je potrebno kako bi namontirali sve....
 
Da li ljudi koji su kupovali stanove na 3.spratu imaju strah sto je poslednji sprat, kako ce se pokazati, zbog izolacije itd, jer obicno svi beze od poslednjeg sprata, pa se i mi lomimo zbog toga sad?
 
Sarma":y1r74865 je napisao(la):
Da li ljudi koji su kupovali stanove na 3.spratu imaju strah sto je poslednji sprat, kako ce se pokazati, zbog izolacije itd, jer obicno svi beze od poslednjeg sprata, pa se i mi lomimo zbog toga sad?
Ja nisam brinuo iz par razloga:
1. Cena veca
2. Kvalitet gradnje
3. Garancija 10god

Ne bezim od toga da nesto moze da se desi ali problemi sa krovovima ljudi uglavnom imaju u staroj gradnji ili losim privatnim zgradama sklepanim kako ko stigne.

Pricam sa drugarom, rade sanaciju krova u njegovoj zgradi. Zgrada stara 45 godina, sanacija 10.000eur (garancija 15god), svaki stan po oko 200e na godinu dana kroz infostan, tj oko 17e mesecno

Msm sta je tu je videcemo... prvo da se uselimo:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemate brige za poslednji sprat sto se tice tri nove jel je uradjen krov tako da nema ravne ploce kao sto je uglavnom u staroj gradnji....
Ogromna je razlika kada zgrada ima krov ili ravnu plocu kao naprimer u GG to je jedna od promena koje su napredovali u ovom projektu tako je i receno u Merinu da Tri nove ce sve,nedoststke GG koje su uvideli da nema....tako reci bice sigurno 20% do 30% bolje uradjena ne kvalitetnije nego bolje....pa tako da je krov jedna od tih boljih resenja.....
 
Gledam ove slike i vidim da su na objektu 1 nosaci klime ispod prozora na fasadi, dok su ih na objektu 2 izgleda stavili na terasi... Ne znam cemu takav potez za objekat 2, prvo smanjuje prostor na terasi, drugo ima da izduvava onaj vruc vazduh od klime nece moci da se izadje na terasu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=764880#p764880:2ykfnnew je napisao(la):
Aleksandar86 » Pon Avg 10, 2020 8:44 pm[/url]":2ykfnnew]Gledam ove slike i vidim da su na objektu 1 nosaci klime ispod prozora na fasadi, dok su ih na objektu 2 izgleda stavili na terasi... Ne znam cemu takav potez za objekat 2, prvo smanjuje prostor na terasi, drugo ima da izduvava onaj vruc vazduh od klime nece moci da se izadje na terasu...
Mislim da je to za stanove sad dve klime...jedna je u dnevnom boravku(terasa) druga spavacei blok( fasada)...valjda...
 
Mislim da to nije slucaj. Ja da znam imamo samo jednu klimu, a opet eno ga nosac te klime na terasi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=764897#p764897:o3rwa7m8 je napisao(la):
Aleksandar86 » Pon Avg 10, 2020 9:28 pm[/url]":o3rwa7m8]Mislim da to nije slucaj. Ja da znam imamo samo jednu klimu, a opet eno ga nosac te klime na terasi.
Onda je arhitekta stvarno zanimljiv lik :D
 
I na prvom objektu strana ka distribuciji bar, znam sigurno da su klime na terasi, videh nosace na mojoj a i na nacrtu je iscrtano da ce tu da stoji:

0e7665a5d8358737a03917937b552650.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajde da se nadam da sam nesto pogresno video, i da ce me neko demantovati. Ali cini mi se da su tu napravili bas veliki previd, da ne kazem glupost.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=764901#p764901:263sgylc je napisao(la):
epedja » Pon Avg 10, 2020 9:35 pm[/url]":263sgylc]I na prvom objektu strana ka distribuciji bar, znam sigurno da su klime na terasi, videh nosace na mojoj a i na nacrtu je iscrtano da ce tu da stoji:

0e7665a5d8358737a03917937b552650.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
E pa stvarno bzv...
 
Aleksandar86":c32goszh je napisao(la):
Ajde da se nadam da sam nesto pogresno video, i da ce me neko demantovati. Ali cini mi se da su tu napravili bas veliki previd, da ne kazem glupost.
Ne, def si dobro video na ovim slikama da su nosaci i van terase, al sto neko rece moguce da su to na ovim vecim gde idu dve klime.
Vidim da je to na zidu gde idu tri prozora u redu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A pitanjce jedno, jel ovaj jednoiposoban stan sa slike ima jedno ili dva kupatila?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vrh