Šta je novo?

Trg Slavija

2f5b767e717acddecd619459cbc39b83.jpg


Evo neko je opravdao svoje radno mesto. 3 komunalca upravo teraju ljude da ne pretrcavaju do fontane. Elem ovo nije muzicka fontana vec obicno ozvucenje pored fontane...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti nelegalni objekti u centru grada su tu godinama i niko nije reagovao ????
Očigledna sprega vlasnika i inspektora zrela za ispitivanje porekla imovine.
 
Да ли на крају када почне реконструкција булевара шире са 5 на 6 трака?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
:kk: Ovaj prostor gde je bio Vozd, Mile i kladionica je prodisao. Nadam se zelenoj povrsini ili mini parku tzv urbanom dzepu.
 
Ja prodjoh kolima pored fontane oko 23h, nije ni radila, ugašena...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Mislim da je mnogo veca vest rusenje nelegalnih objekata nego fontana! Slabo je to propraceno...
 
Ово рушење је одрађено експресно. Ја искрено чекам да почисте оно ругло код станице тролејбуса.
 
Само да ту и остане зелена површина.
Може и неко спомен - обележје да је чува..Бирчаниново нпр.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457201#p457201:3b58h1l2 je napisao(la):
Galeks » 10 Јун 2017 12:03 am[/url]":3b58h1l2]Mislim da je mnogo veca vest rusenje nelegalnih objekata nego fontana! Slabo je to propraceno...

Наравно да није. Увођење реда није медијски интересантно. Сем ако не окрену причу на насилно укидање радних места јадним и сиромашним власницима тих склепотина, као што је било медијки пумпано у случају Рузвелтове.

Медији су дно живота, смеће над смећем, сви редом без изузетака.
 
Sta nevjerujes zao ti mozda kamo srece da nisu ni nikli nikad
 
Nije mi zao, iskreno mi je svejedno, poznajem gazdu Mileta, nisam znao da objekat koji je iznajmljivao za svoj restoran nije legalan.
 
Ti si stvarno mislio da je takav neki objekat legalan? Pa verujem da ni jedan slican nije...
 
Mile ako je gazda zakupice prazan lokal u zgradi nedaleko od njegove sklepotine i nastaviti da radi kao sto je loki svojevremeno uradio
 
Траже нови локал. Често сам јео ту, врло квалитетна услуга и јако укусна храна. Мада ред мора да се поштује и подржавам рушење, у нади да ће Миле наћи нови локал близу.
 
Vrh