Šta je novo?

Tramvaji

Bosko":3tbl6z0w je napisao(la):
Колико шпанаца тренутно крстари градом?

1501 - sudar još uvek ne radi
1502, 1503, 1504, 1505, 1506, 1507, 1508, 1509, 1510, 1511, 1512, 1513 - saobraćaju (stim da se verovatno uvek neki izuzme za obuke itd.)
1514, 1515 - još ne saobraćaju
 
данас око 15:00 :fijasko: у Немањиној. неко штрајковао испред владе, сви трамваји стајали
 
videh ja 83 na gazeli oko 15:30 pa sam se pitao, šta li je sad !!
 
Како је моћно када се возиш 1502 и видиш како његов бураз 1503 пролази поред :cool:
 
још лепше је када видиш три комада како иду, два се прате у 2 минута, а други их мимоилази ка граду :)
 
pošto je taksi vozilo bilo parkirano na nepropisnom mestu, pa tramvaj nije mogao da skrene, rekao je dežurni dispečer Zoran Stanojković.

wtf? kakva je ovo izjava ? gde nije mogao da skrene....
 
Који год да је број, страдаће 1501 :(
И мени је ово много сумњиво! Можда је Кончар платио људима да се забадају и излећу испред трамваја као камиказе...

Едит:
"Španac" opet nastradao: Sudar s taksijem na Bulevaru"

U Bulevaru kralja Aleksandra jutros su se sudarili tramvaj "španac" i taksi vozilo. U sudaru niko nije povređen.
120519-bgtramvaj-03foto-emil-conkic.jpg


- Sudar se dogodio oko 9.30 sati u tramvajskoj baštici kod Tržnog centra "Depo", pošto je taksi vozilo bilo parkirano na nepropisnom mestu, pa tramvaj nije mogao da skrene, rekao je dežurni dispečer GSP -a Zoran Stanojković.

Materijalna šteta na tramvaju je skoro neprimetna i nije bilo potrebe za obustavljanjem saobraćaja.

Линк: http://www.24sata.rs/vesti/beograd/...adao-sudar-s-taksijem-na-bulevaru/34664.phtml
А на Б92 пише да је био застој сат времена! :rolleyes:
 
Taksista je htjeo da predje ispred depoa preko sina zakacio je tramvaj plastika ispred prvih vrata je otkinuta tako da se vidjela celicna konstrukcija .Ova naovinarska vjest nema veze sa zdravim razumom.Krivo mi je sto nisam imao aparat kod sebe .Kolon od 10 tak tramvvaja se napravila za cas. :fijasko:
 


Evo pravog primera kako reklama NE TREBA da izgleda. Katica 405-406 na liniji 6.
Mislim da je krajnje vreme da se uredi reklamiranje kako spoljsnjosti tako i unutrasnjosti vozila GSP-a.
 
Što, kingmanowar, zar se ne osećaš ko da si na plaži. Ili čak na krstarenju, pa zamisli da ti teta validator kaže Rim, Nica, Kan, Barselona umesto Vukov spomenik, cvetkova pijaca, i sl :D
 
За мало да мандркнем! :mad:

Sudar tramvaja i automobila u Bulevaru kralja Aleksandra

sudar29092011.jpg


U saopštenju GSP-a navodi se da je do sudara došlo kada je vozač taksi vozila u pokušaju da izvede polukružno skretanje na mestu gde to nije dozvoljeno, prelazeći preko tramvajske baštice udario u novi tramvaj.
Policija je obavila uviđaj, a šteta pričinjena na tramvaju biće naknadno procenjena.

Линк: http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=74922&kategorija=Beograd
 
Vrh