Šta je novo?

Tramvaji

Pa rekli su da će da ga poprave. Mislim da ne može sad da se popravlja dok se proizvode ostali.
 
To mi je rekao inzenjer CAF-a koji je kod nas i rekao je da je to jeftinije,a i da ce i onako GOSA ubuduce raditi vece popravke i remonte nasih CAF-ova.
 
Сад баш размишљам, како нико није активирао сигурносну кочницу у 1501? :rolleyes:
 
Поправљаће Гоша Шинска Возила ако буде постојала. Ситуација је тамо очајна.
 
Somi303":3qjrqnow je napisao(la):
Сад баш размишљам, како нико није активирао сигурносну кочницу у 1501? :rolleyes:

Ljudi ne znaju ni da se validiraju (trljaju karte o validator), ni da otvore vrata, a ne da primete i da upotrebe kočnicu :)
 
Znate kako se kaze za (1501),prvi kucici se u vodu bacaju :lol:
 
Ма то је ГСП радио "креш тест" :D
А што се тиче ОТКУЦАВАЊА, а не валидирања, по АПАРАТУ трљају само маторци, који не знају ни врата на "Швајцарцу" да отворе :rolleyes:
 
Arnorian":24mhl6nw je napisao(la):
Поправљаће Гоша Шинска Возила ако буде постојала. Ситуација је тамо очајна.

могуће да је то покушај да се спаси
 
Можда ће после сервисирања 1501, ГСП одлучити да коначно модернизује остале трамваје :rolleyes:
Код Гоше наравно :kk:
 
Prikolica "svajcarca" GB 1344 zatvara vrata automatski, nezavisno od komande vozaca posle 5-6 sekundi, danas su me udarila, i jos dvoje posle mene, na svu srecu svi smo mladi i lako se iscupamo, ali vec na sledecoj stanici mozda ceka trudnica ili starija osoba sa stapom...
 
Мене по мало нервирају те приколице :D Ижвркане су, шкрипе ненормално, на сваким се врата другачије отварају (једном су ме ударила нека врата која се отварају ка споља :rolleyes: ). Једина добра ствар код њих је што се ништа не чује у њима (нема зујања као у трамвају), наравно ако не шкрипе :rolleyes:
 
таман и да им се дају старе, расходоване Катице, да од њих направе нископодне приколице :)
 
tragac":3oop2wb7 je napisao(la):
Prikolica "svajcarca" GB 1344 zatvara vrata automatski, nezavisno od komande vozaca posle 5-6 sekundi, danas su me udarila, i jos dvoje posle mene, na svu srecu svi smo mladi i lako se iscupamo, ali vec na sledecoj stanici mozda ceka trudnica ili starija osoba sa stapom...

nisam zapamtio broj, ali i mene su danas mlatnula vrata Švajcarca..
 
Pa mlatnu vrata zato što oni senzori na gazištu ne rade :) pa vrata ne vidi da ima nekoga :) Mora konstantno da se pritiska dugme
 
takođe na stanici kod mostara koja ima peron redovno se desi da vrata na švajcarcu mlatnu nekog pošto ljudi kad ulaze ne gaze na najniži stepenik nego dierkt uskaču u tramvaj.

ja znam za jadac pa dok ulazim/izlazim na toj stanici obavezno držim dugme.
 
Da mi znamo :D ali uglavnom to niko ne zna, pa kad vide da se vrata zatvaraju uskaču brzo pri tom ih vrata zviznu. Umesto da pritisnu dugme da se ona ponovo otvore
 
Vrh