Šta je novo?

Tramvaji

Да ли је неко упућен или зна колике су плате возачима трамваја?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Интересантна идеја за ГСП.
Могли би неки од кршева да претворе у кантицу за заливање травнатих баштица.

Можда би могла да се преради нека швајцарска троосовинска приколица.
 
Mogu da ubace u onaj Cargo tram, ne treba neka specijalna tehnologija, naprave par rupa, pumpa i rezervoar. Ne znam koliko ima kilometara sa travnatim basticama, ne treba neki preterano veliki rezervoar. Oni ionako improvizuju u GSPu, tako da mogu i sada.
 
И на НБГ траси од Милутина Миланковића до окретнице.
 
A да, њу сам заборавио. Мада би она могла врло лако и јефтино да се наводњава из Топчидерке.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=378797#p378797:1r7mx2ul je napisao(la):
kingmanowar » March 31st, 2016, 9:26 am[/url]":1r7mx2ul]Savska ima automatski sistem zalivanja.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=378800#p378800:1r7mx2ul je napisao(la):
direktor » March 31st, 2016, 9:50 am[/url]":1r7mx2ul]Ima i na nbg

Šta to vredi kad je stalno sasušena trava.
 
Pa kad odredjene spodobe nebi krale djelove opreme sistema priskalica mozda nebi bila sasusena
 
Зато је једноставније да направе трамвај-цистерну за заливање.
 
f0c26e335fc732fe8dbec05865cdff82.jpg
389b3d695cbc4e7090de833b658c495d.jpg


Pozdrav iz hong konga :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigle kamere u katice 4 komada po vozilu 2 u kabini vozaca 2 u putnickom djelu
 
Uuuuu, ugradjene su one vec vise nedelja. Doduse ja nisam nesto zagledao, ali sam vidjao jednu u putnickom delu kod vozacevih vrata, druge nisam ni video, tj. nisam ni trazio.
 
Можда у Музеју Града, пошто је њихова..
 
Nama je izgleda i istorija i budućnost samo u maketama i modelima.
Lepo je što postoji ova maketa, ali isto tako bi bilo lepo da postoji sačuvan po jedan primerak iz svake generacije tramvaja.
 
Kako ste za sad zadovoljni sa novim tramvajima iz Bazela i kada je planirano da zavrsi dostava svih vozila?
 
poklonu se u zube ne gleda! Kada nema novih - dobri su i ovi, svaka cast na odrzavanju, Svajcarci su majstori.
Malo me nervira zuta boja, ali nije strasno
 
Vrh