Šta je novo?

Tramvaji

Mislim od kad je stigao ni jednom do sad nije izasao na ulicu.

Zamalo da zaboravim, 60 vozača je dobilo novo radno vreme tj. neki iz prve prebačeni u drugu, iz druge i prvu, iz prve u trecu i tako dalje.
 
Форумаши, желим вам срећну нову 2012 године и нека вам се испуне све жеље.Надам се да ћемо у новој 2012 години писати о томе како се ГСП поправио и како боље одржава и пере своја нова возила. :D <3
 
Zasto 13L danas saobraca i zasto ide tacno do okretnice Ruska kod novog mosta?Videh samo caf-ove da okrecu tamo dok katice i svajcarci voze normalno do okretnnice?
 
zato što je danas neka manifestacija "ulica otvorenog srca" pa je požeška danas pešačka zona i ima prigodan kulturno umetnički program.

ja mislim da i ovi drugi okreću kod gospodarske mehane (ruske).
 
Za ljubitelje tramvaja koji bi sigurno umeli da objasne koji su ovo tužni primerci:









 
Охо, Депо Дорћол је добио нову ограду. И мало су рашчистили тај змијарник. Похвално. Ваљда да сачувају нове троле од графитера.
 
GOJE":3p7nn6dy je napisao(la):
Za ljubitelje tramvaja koji bi sigurno umeli da objasne koji su ovo tužni primerci:
Na prvoj slici je g.br. 110 je Đuro Đaković II, tzv. Bik iz 1974., levo od njega g.br. 60 je Breda III iz 1960, a prikolica na drugoj slici g.br 193 je Đuro Đaković iz 1972. Mutant tzv. Čičica g.br 22 je Đuro Đaković I iz 1964. unakažen do kraja i ima razne delove od raznih tramvaja, npr. kontoroler od Škode.
 
Pa možda ga i jesi video, ali to tramvaj nije. Premda mi nije jasno gde je ta garaža "Centrala" ?

Posle snimanja filma “Montevideo, Bog te video” ova maketa je predata GSP-u, koji ne zna šta će s njom pa je tako vucaraju po pogonu.

Vot' fotografijah kolege Vukana Jovanovića :)
s5001956m.jpg

s5001959m.jpg
 
Liči na broj 22 koji sam ja uslikao u depou, pa je možda čuburac pomešao.
 
"Centrala" je pogon koji obuhvata "Donji" depo (Dorćol), "Gornji" depo (Bul. kralja Aleksandra) i depo "Sava". Zato mi nije jasno gde je garaža "Centrala".
 
Svjacarci vise nece da salju svoje tramvaje GSP Beogradu. Zato sto je GSP rekao da je sada dosta, da li im mi licimo na otpad. I Nece vise biti svajcaraca u Beogradu sve dok se ne bude odlucilo koji ce od dva tramvaja ostati u Beogradu. Ili ce Kate biti isecene ili Svajcarci, pitanje je sad.

Za Katice se mogu jos naci delovi a za Svajcarce teze zbog toga sto su delovi skuplji i tesko se nalazi.
 
Vrh