Šta je novo?

Tramvaji

Vidji direktora sa naocarima za sunce kako sedi u zadnjem delu tramvaja. :)

Pun tramvaj Beobuildovca,odo i ja da ga jurim sada!
 
Samo se kod nas dize tolika prasina oko tramvaja, neki stranac bi bio u cudu kad bi video oko cega tolika frka, ali verovatno se nije ljuljao u starom :D moram priznati da jedva cekam da probam tramvaj...:D
 
vucko":187wgnvo je napisao(la):
Vidji direktora sa naocarima za sunce kako sedi u zadnjem delu tramvaja. :)

Pun tramvaj Beobuildovca,odo i ja da ga jurim sada!

Stvarno direktor nam se kamuflirao sa nocarima jedva sam ga prepoznao a tu je i jlaki ostale ne mogu nikako da prepoznam sa ove fotke :gobb:
 
Čekao sam ga do pre 20 minuta i nije se pojavio, pitao sam druge vozače i svi mi rekli da je ostao na okretnici
 
Срамно је да је назив линије на самом трамвају написан на латиници. Под хитно ћу контактирати Дирекцију поводом тог проблема.
 
То јесте, кад су могли ћириличне дисплеје на троле, могли су и на Кафка.

Него, нико се не жали на уске пролазе између седишта, што је била главна критика. И на шипке. Да ли је ентеријер функционалан? Ја морам неки други дан да се возикам.
 
Pa nije toliko baš strašno izmedju sedišta, a što se tiče šipki definitivno ih je premalo na nekim mestima
 
Sve u svemu tramvaj je prelep i zaista sam zadovoljan što smo ih uzeli.
Putovanje celom trasom traje 65 min. za sada, videćemo kako će biti kada se uhoda. Pravio je manje čepove, kada bi se već približio okretnici iza njega bi bila još 3 tramvaja. To nije predstavljalo problem jer su sve katice ionako išle poluprazne, svi su čekali CAF. :D

Evo i malo fotki >>>

2h5v51g.jpg


2d16591.jpg


29djywz.jpg


kf1lwl.jpg


2115lrl.jpg


2itpke8.jpg


Jlaki i Direktor uživaju.
sgs4mr.jpg
 
omerta1988":1kco41me je napisao(la):
Срамно је да је назив линије на самом трамвају написан на латиници. Под хитно ћу контактирати Дирекцију поводом тог проблема.
Daj bre čime se ti baviš, i na busevima su latinični natpisi.
Latinica je i onako mnogo lepša od ćirilice.
 
dziggy":3kcwtcxb je napisao(la):
da li jos uvek vozi da izidjem da ga cekam?
Evo moje odiseje,sretoh oko 2 sata u resavskoj kontrolore GSP-a,kazu ode u garazu jos oko 13h tramvaj.

Obavih posao,kad srecem oko 16.30 ili koliko direktora u 2ci.I videsmo u suprotnom smeru CAF-a.Ja ispizdih jer se nisam vozio njime.

Ondak me je naterao direktor da gi sacekamo,i cekasmo ga do 18h kod vuka.Ali cekanje se isplatilo.

Tramvaj je savrsen,i veoma je tih jer su izbrusili sine.

Glavna mana je sto su sedista 2+2,trebalo je makar 2+1.

Srednja mana,fale vodoravni drzaci za ruke.

Manja mana mi je sto se gubi vremena jer trebaju da se kliknu dugmici,a oni se pale tek nekoliko sekundi posle sto ukoci tramvaj.
 
Tramvaj je odličan, čista 5 ili 10, kako ko voli. Mnogo je lep i udoban. Prosto nisam mogao da vrujem da su setili da ubace najavu stanica i ti još sa prijatnim glasom i dodatnim informacijama. Ja ni jednu zamerku, osim jedne male a to je da kod najave stanice Taš nema informacije o presedanju za Neimar.
 
Vrh