Šta je novo?

The One - Novi Beograd

Sustinski i nema razlike, sve je to nehumana, investitorska arhitektura, samo se vodi racuna kako da se iskoristi sto vise kvadrata za prodaju, kvalitet izrade je takodje jako slican.
 
Na žalost u pravu si. Dok država to ne uredi biće ovako.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=874262#p874262:344vqdyp je napisao(la):
stemar » Uto Avg 24, 2021 4:35 pm[/url]":344vqdyp]Ne vidim bas neku razliku u razdaljini zgrada između ovog kompleksa i, recimo West 65, A bloka...

Ovde je bolja akustika.
 
DJI-0458.jpg

DJI-0459.jpg

DJI-0460.jpg
 
Uh, meni je ovo previše zatvoreno, kvalitet gradnje izgleda ok, kao da su se ispoštovali parametri ali ponovo je masno baš.
 
Auuuu pa ko ce da zivi u onom cosku :shock: :?:
Stvarno uzasno lose isprojektovana zgrada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=886138#p886138:3jomyaul je napisao(la):
Lulu_NY » Pon Okt 04, 2021 10:29 am[/url]":3jomyaul]Auuuu pa ko ce da zivi u onom cosku :shock: :?:
Stvarno uzasno lose isprojektovana zgrada.
To je poslovni deo zgrade. Ali da, svakako nije humano, pogotovo ljudima koji gledaju na unutrašnje dvorište.
 
Pozdrav, da li neko ima informaciju kako se krecu cene kvadrata za manje stanove od oko 40 kvadrata koje imaju na sajtu. Posto ne pisu cene nigde....
 
Ja kad sam zvao jos prosle godinu u avgustu, rekli su mi da nema slobodnih manjih stanova.
 
Мени она два ћошка оштријег угла делују као веома непријатне локације за станове. Зар нису могли да мало развуку комплекс у десно и да избегну такве углове?
 
Дошљак":2v7znk66 je napisao(la):
Мени она два ћошка оштријег угла делују као веома непријатне локације за станове. Зар нису могли да мало развуку комплекс у десно и да избегну такве углове?
Mogli su, ali desno ide još jedna zgrada odmah uz ovu pa treba to što više sabiti da bi više zaradili.
 
Значи Врачарска шема. Жалим људе који ће живети по тим ћошковима.
 
Красно :D Искрено, боље да су овде нагурали пар БнВ шифоњера, а овако нешто правили по БнВ, само са већим размацима и правим угловима.
 
Tamo gde je špic ka Rodi je poslovni deo objekta.
 
Ulovio si me dok sam danas odlazio sa gradilišta - parking ispred gradilišta (sivi Tucson) :)

Srećna Nova godina!
 
Vrh