Šta je novo?

The One - Novi Beograd

Vlasnik parcele je Sport Vision, oni su kupili i parcelu gde je Roda. Po trenutnim uslovima moguca je gradnja stambenog bloka slicne spratnosti kao The One. Parcela gde je Extra Centar je skoro duplo veca od parcele na kojoj se gradi The One.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam jel moglo teoretski vise da se uglavi.
 
Samo u visinu i dubinu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ovo ispitavanje tla deluje da nije na toj parceli nastavka gradnje The One, vec na mestu velikog parkinga.
 
Ispitivanje tla nema veze sa THE ONE, ali je parcela pored za koju postoji mogucnost da u bliskoj buducnosti postane novi stambeni kompleks. Moguce da je iz tog razloga juzna strana THE ONE projekta uvucena.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854669#p854669:315kct9y je napisao(la):
ftj » Mon May 31, 2021 8:56 pm[/url]":315kct9y]To je vec neko rekao da pocinje do kraja godine. Zna li se sta ce biti na drugoj polovini the one placa? Mislim nece sigurno napraviti park, samo je pitanje koje kvadrate ce uglaviti.
Da su planirali park ne bi dirali drveće koje je već postojalo na toj parceli. Međutim, posekli su sve do jednog.

theOneBefore.JPG
 
Da li neko zna kakvi se prozori ugradjuju u THE ONE?

Meni juzna strana ka extra centru deluje kao najbolja orijentacija za stan. Iako je investitor isti kao za K distrikt (tamo je suinvestitor ja mislim) ovaj projekat meni deluje dosta lepse.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854773#p854773:3lgny73j je napisao(la):
roland » 01 Jun 2021 11:22 am[/url]":3lgny73j]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854669#p854669:3lgny73j je napisao(la):
ftj » Mon May 31, 2021 8:56 pm[/url]":3lgny73j]To je vec neko rekao da pocinje do kraja godine. Zna li se sta ce biti na drugoj polovini the one placa? Mislim nece sigurno napraviti park, samo je pitanje koje kvadrate ce uglaviti.
Da su planirali park ne bi dirali drveće koje je već postojalo na toj parceli. Međutim, posekli su sve do jednog.


file.php

Privatni investitor i park 2 reči koje ne idu zajedno.
 
deere881":1kiaovzd je napisao(la):
Da li neko zna kakvi se prozori ugradjuju u THE ONE?

Meni juzna strana ka extra centru deluje kao najbolja orijentacija za stan. Iako je investitor isti kao za K distrikt (tamo je suinvestitor ja mislim) ovaj projekat meni deluje dosta lepse.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

SPOLJAŠNJA STOLARIJA
Visokokvalitetna aluminijumska , u tamno sivom tonu po RAL ton karti.

Staklo – troslojno termopan, 6 mm flot sa KP obradom + 16 mm Argon 90% + 4 mm Flot Glass sa KP obradom + 16 mm Argon 90 % + 4 mm Plus Top 1.1.

Svi vezni elementi su od postojanog nerđajućeg materijala, dihtunzi su od EPDM-a.

Aluminijumska termoizolovana roletna, sa aluminijumskim lamelicama punjenim poliuretanom plastificirana po RAL ton karti, opremljena elektromotorom za pokretanje zastora, upravljana pomoću tastera na zidu :)
 
Zvuci dobro:) omladinskih brigada je bucna samo tokom spica. Bice veliki otvori sto je po meni bas dobro.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li želite stan sa pogledom na parking, supermarket, poslovnu zgradu, jednu od najprometnijih ulica na NBG ili komšiju/komšinicu? :mrgreen:

Nekako jedino ova poslednja opcija može da ispadne dobro :D
 
Sam izlomljeni oblik zgrade i unutrašnje dvorište mi se dosta sviđaju... Samo da su bar 2,3 puta rašireniji po horizontali. Opet ispade CZ urbanizam.
 
johnny_s":2izdcs1i je napisao(la):
Da li želite stan sa pogledom na parking, supermarket, poslovnu zgradu, jednu od najprometnijih ulica na NBG ili komšiju/komšinicu? :mrgreen:

Nekako jedino ova poslednja opcija može da ispadne dobro :D
Verovatno uskoro i umesto parkinga "Ex Idea" krece novi stambeni kompleks. Samo je pitanje na kojoj udaljenosti od The One. Spratnost ista.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
:)
 

Prilozi

  • 89DC6F44-C348-4B03-AA43-94BD44A4A2F6.jpeg
    89DC6F44-C348-4B03-AA43-94BD44A4A2F6.jpeg
    438,7 KB · Pregleda: 2.328
Bukvalno nula privatnosti i to po najdaljoj dijagonali. Ovde ce ljudi ziveti kao u komuni, samo za 2500+ evra po kvadratu. Plus ce i dalje biti buka cak i za vecinu stanova okrenutih ka unutra zbog ovog proreza
 
Само трчите да купите стан у затвореном дворишту. Ја поживео 10 година, и то само приземље и два спрата и поткровље. Чујеш како звецкају тањири, кад се свађау, кад деца плачу, кад младеж урличе, кад ст*** слуша прегласно музику. Нема спаса... Али добро, урбанизација значи смањење комфора, свако ће наћи свој интерес, а и климе сада дозвољавају да се прозори држе затворени
 
Ne vidim bas neku razliku u razdaljini zgrada između ovog kompleksa i, recimo West 65, A bloka...
 
Vrh