Šta je novo?

The One - Novi Beograd

FB_IMG_1618217014249.jpg
FB_IMG_1618217018773.jpg
FB_IMG_1618217027555.jpg
izvor.briggate
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=829019#p829019:1a67modn je napisao(la):
bokili84 » Sub Mar 06, 2021 12:11 pm[/url]":1a67modn]Slike od pre dva dana... gradiliste jako brzo napreduje.
Na jednoj od fotografija se vidi i pokazni stan cija je montaza pri kraju.
file.php

file.php

file.php
Uvek je tako na početku...spratovi idu brzo....
 
Od pre neki dan, juzna strana.
6d994581c2a68c27e38d85b0c1b05151.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847693#p847693:1d21d8kv je napisao(la):
ITevac » Thu May 06, 2021 10:51 pm[/url]":1d21d8kv]Na svasta ljudi bacaju pare.

Ovaj objekat ima nešto što dosta drugih nema na Novom Beogradu. 2-4 stana na spratu na spratu po ulazu. Prva faza ima 14 ulaza. Većina novih objekata ima i 10-15 stanova po lameli. Visina 5 spratova + povuceni, naspram 8-9 spratova. Ima mana svakako...
 
Gledano otpozadi ka Omladinskih brigada ovaj objekat baš guši jer je veoma dugačak. Kamo sreće da su malo više išli u visinu a ne ovako.
 
Pitam se samo ko su ljudi koji odobre ovako nesto. Danas gledam sa parkinga, kao neki aerodromski prateci objekat
 
Juzna strana ka Extra centru.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
3e91c9c3792220ee15e6ea599d251ebb.jpg
 
deere881":ilbjx46m je napisao(la):
deere881":ilbjx46m je napisao(la):
Juzna strana ka Extra centru.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Juzna strana


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Severna strana ka Rodi- Decathlonu
dc0be8db4e80fe5b7bbe0de01c3ff894.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja ne kapiram zašto je ova leva strana objekta izlomljejna... cenim kreativnost, ali bilo bi mnogo bolje da je samo ravna kao i sve, veće dvorište unutra, a ništa posebno se ne bi izgubilo sa ove spoljnje strane projekta ka parkingu
 
Bulbulderac17":1xhnouzx je napisao(la):
Čemu takam komentar ne razumem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
A jel postoji neko pravilo da mora samo pozitivno da se komentarise na ovom formu?

Čovek je u pravu. Katastrofa je rešenje. Pored, desno čak dolazi još jedna zgrada veoma blizu. Nemam reči šta se sve dozvoljava u gradnji. Prosto mi je žao što neko uopšte odobrava i podržava ovakve gradnje.

Moglo je na toj površini da bude mnogo boljih rešenja, naravno pod uslovom da se investitor odrekne jednog dela profita, ali da bude lepo. Međutim što bi to radio ako mu niko ne brani i ako naš urbanizam to odobrava, a ima kupaca i za takve užasne gradnje.
 
Cemu takav komentar?

Pa ovde sa komsijama mozete zajedno ves da susite, zica od jedne do druge terase prekoputa.

Projekat je treba da se zove "Napoli in Belgrado"
 
Ne znam ni ja odakle toliko negativnih komentara za ovaj projekat.
Meni to sve ide u istu fioku, A blok, w65, wellport, one...napucane zgrade sa putevima između.
Razlikuju ih nijanse, u suštini sve isto, a najviše negatvnih komentara ovde.

Poslano sa mog SM-G780F koristeći Tapatalk
 
Možda bi Grad mogao da redefiniše pravilo o zelenilu, tipa da trećina parcele mora biti pod zelenilom.

Kao pozitivnu stranu ovog projekta vidim da će biti dovoljno parkinga okolo :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=850248#p850248:toqil348 je napisao(la):
astrodule » 16 Мај 2021 11:11 am[/url]":toqil348]

Kao pozitivnu stranu ovog projekta vidim da će biti dovoljno parkinga okolo :)
Као што и сам знаш паркинзи су од оближњих тржних центара и паркирање је временски ограничено, значи неће да може :wink:
 
Znam, ali za kratku posetu radnim danima ili dužu vikendom (mislim da je vikendom rampa dignuta) će da može :)

Da li uopšte može da se kupi stan bez garažnog mesta?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=850248#p850248:10sninl7 je napisao(la):
astrodule » Ned Maj 16, 2021 11:11 am[/url]":10sninl7]Možda bi Grad mogao da redefiniše pravilo o zelenilu, tipa da trećina parcele mora biti pod zelenilom.

Kao pozitivnu stranu ovog projekta vidim da će biti dovoljno parkinga okolo :)

Nema od toga ništa, nažalost.
Plac gde vidiš prostor za parkiranje uskoro postaje stambena zona "IDEA EXTRA". Do kraja godine počinju sa radom.
Tu će se izgraditi nekoliko zgrada i parking nestaje :)
 
Vrh