Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

@BATICA ne odgovori ti meni gde u onom cenovniku pise koliko je start?

Ne znam zasto stalno pisete kako je taxi veoma tezak posao i kao da vam je od Boga dat.
To sto ti je neko polomio kvaku, ispovracao se, isto moze da se desi nekom u restoranu da mu se neko ispovraca po tepihu ili u fastfood da se zakuca neki divljak autom ili da ti musterija zalepi zvaku za stolicu i ... ne mozete ocekivati da stranku ubacite u gepek i da ga odvezete do zeljene lokacije ili jos bolje bi bilo da mu uzmete pare a da on ostane na tom mestu a vi samo odvezede auto. Ove troskove sto spominjes javljaju se u svakom poslu. Rad sa ljudima je veoma tezak tako da onaj kome je posao da radi sa ljudima nije ni malo lako al morate da shvatite da vi niste jedini koji radite sa ljudima. Sve probleme sa kojima se vi susrecete javljaju se i u drugim poslovima.

Ima prevaranata i kod inovativne pomoci na putu, mene su dva puta zakinuli (opa puta sam narucivao voznju za druge) al oba puta mi je vracen deo novca, i isto tako znam dosta slucajeva gde je vracen deo novca al isto tako ne znam ni jedan slucaj da je taxista vratio novac stranci a znam da su neki taxisti tuzeni bas zbog te situacije.
 
Kao na brašno ..
Padobran ti i dalje zatvoren

@N_L

Za ovo ...vašer si u pravu,ima i loših automobila,ali malo
A za ovo sa karticom si nafilovo za medalju ....
Treba si...rentacar al skup jbg,ne mora rezervacija
A treba si inovativnu pomoć na putu...al kod njih je 5000din + do Grada sa lux vozilom,doduše sa toyoto corolla oko 3500din +
Ali jbg taxi samo 2200din

Nista nisam samo prenosim rijec za riječ. Na kraju mi je crno bilo rentacarom mlatit al iduci put hocu jer 2700x2 taxi a ako mogu za dan 50e rentacar lakse mi onda, plus naravno taxiji kroz grad jos toliko me izadjose, evo 2 vožnje danas 2000 bice jos 1000 2000

E sad, pola sata iz rajiceve zovem i naxis i pink kroz app, yandex pise nema vozila, cargo ne prihvata, naxis i pink biram opciju pos terminal i nema sanse da prihvate, promijenih 10e i u sekund su prihvatili. Zasto, ne rade terminali, zbog poreza, zbog naknadnog dobijanja para? Ne znam ali eo da mu je*** mater nema smisla sa strane klijenta. Ne znam kako je kad placam kroz app al očekujem isto.

P.s. ovaj treci taxi je jedini sa klimom do sad al isto vozilo model 2004-2011 pa koje godiste je ne znam

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
@N_L
Od Rajiceve do skoro najace taksi stanice u gradu imas 30m, nemoj da si lenj prosetaj i promeni 10e tamo imas uvek regularna taxi vozila.
 
Iskreno ne znam na koju stanicu mislis. Imao sam 100e koje sam rasitnio ali to nije poenta svakako nego zasto se odbija voznja placena karticom a na mapi vidim 10 vozila okolo.

P.s. evo i u ovom radi klima, 50% za sad, vidjecemo iducu

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@N_L
Necu da vozim na karticu zato sto mi banka uzima proviziju, pogotovo na stranu pritom oko tebe jos 10ljudi trazi taxi i placa kesom, uzmem na karticu kad se vracam iz Zarkova i sl.da ne bi isao prazan, a iz centra grada stvarno nema potrebe da mi neko uzima deo zarade.
P. S i na trafici nije moguce kupiti cigarete na karticu.
 
Pa ne kupujem cigarete, no placam taksi s uslugom koju nudite. Uglavnom odgovor je mrsko vam je jer banka uzima proviziju i ok. Eo sad s cargo idem na aerodrom primjera radi, i auto je bolje a i skuplje od sva 3 prethodna sto sam se vozio u naxi taksiju zajedno. Vidjecemo koliko ce kostati pomoc na putu.
Taxi isto nije bio dostupan za tu vožnju a na tel se nije moglo doc do operatora. Radni dan, zvao u pola 5 da zakazem, al opet su gužve dosta manje nego u maju.
A ni cargo nije da volim od kad su digli cijene i dodali processing fee pa postali skuplji al ako ista vozila su cista i nova

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
@N_L
Eto nasao si resenje umesto 16e platices prevoz do aerodroma 30e imas klimu sve cisto i svi zadovoljni.
 
@N_L
Necu da vozim na karticu zato sto mi banka uzima proviziju, pogotovo na stranu pritom oko tebe jos 10ljudi trazi taxi i placa kesom, uzmem na karticu kad se vracam iz Zarkova i sl.da ne bi isao prazan, a iz centra grada stvarno nema potrebe da mi neko uzima deo zarade.
P. S i na trafici nije moguce kupiti cigarete na karticu.
Jel da radim screenshot ovog posta ili ces da stanes iza nekog stava? A trubio si kako u tvom udruženju svi primate kartice!

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Evo, danas mi je bio neki kolega iz Zapadne Evrope, imao je neku sreću da su ga uputili da uzme vaučer, ali kaže - taksi srednji vek, nema klimu. Nije znao da to treba da se doplati :) Zato se i ne vozim taksijem, već samo "udruženjem za pomoć na putu".
Tebe baš izgleda svrbi novčank.:ROFLMAO:
Na relaciji na kojoj se redovno vozim sada je mini klasa skuplja od taksija noću. Tako makar kaže procena cene, nisam 6 meseci se vozio sa CarGo.
 
Jel da radim screenshot ovog posta ili ces da stanes iza nekog stava? A trubio si kako u tvom udruženju svi primate kartice!

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
Radi sta hoces ionako pola stvari izmislis..
NECU da ti dolazim na noge i vozim na karticu u centru grada gde oko tebe jos 10 ljudi hoce da plate kesom i jos caste.
Ako stojim na taxi stanici ti udjes ne pitam te kako placas kes, kartica, kripto valuta sve moze..!!!
 
@N_L
Eto nasao si resenje umesto 16e platices prevoz do aerodroma 30e imas klimu sve cisto i svi zadovoljni.
Mnogo su ti postovi maliciozni, ja ovo kucam krajnje objektivno, koristim taksi svuda po svijetu i u interesu mi je da u Beogradu bude na nivou kao u drugim gradovima, tj. gradovima dje je sredjen ne u zemlje treceg svijeta. Prosle nedjelje me vozio novi mercedes kroz Budimpestu i ne sjecam se sad al cini mi se da nije nesto skuplji bio na kraju krajeva, mada firma placala.

Sve sto sam napisao je tacno bilo, kao taxi sto me vozio drugi bez klime u trikmajci sa peskirom oko vrata, pa misli da se sprdam ako hoces ali tako je.

Taxi ne bi bio 16e vec po tarifi koja postoji pretpostavljam a u polaksu je bilo 2700 din pa valjda je isto nazad, ili po taksimetru koliko god, eo estimate je 2612 dinara u aplikaciji a uglavnom bude vise.
Cargo racun me ispao tacno 22 eura i 55 centi, pa i da je taxi 6e jeftiniji da se vozim s klimom na 40 stepeni u udobnom i cistom novom autu radije bih doplatio.

Pozdrav i nadam se da cete poboljsati usluge.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Radi sta hoces ionako pola stvari izmislis..
NECU da ti dolazim na noge i vozim na karticu u centru grada gde oko tebe jos 10 ljudi hoce da plate kesom i jos caste.
Ako stojim na taxi stanici ti udjes ne pitam te kako placas kes, kartica, kripto valuta sve moze..!!!
Moracu da ti sednem u kola kad te sretnem na ulici, da vidimo uzivo sta moze, sta ne moze

Sent from my SM-T555 using Tapatalk
 
@Mare81
Ti znas da po zakonu ne smes da odbijas nekog ko placa karticom. Nadam se da neces popiti prijavu zbog toga.

Niza cena usluge, u dosta slucajeva nije od presudnog znacaja. U pitanju je odnos cena-kvalitet. Kao sto vam je vec napisano, vredi platiti vise da se vozis u novom, cistom i klimatizovanom vozilu, gde svaki put dobijes racun i mozes da reklamiras uslugu ako nesto nije bilo u redu.
 
@kingmanowar
Bas tupis.. Odbijam da ti dodjem na noge ako placas karticom, zato sto u tom momentu ima jos 10 ljudi oko tebe koji znaju za red i hoce da caste.. Ako dodjes na taxi stanicu, necu te odbiti kako go placas!
 
Tebe baš izgleda svrbi novčank.:ROFLMAO:
Na relaciji na kojoj se redovno vozim sada je mini klasa skuplja od taksija noću. Tako makar kaže procena cene, nisam 6 meseci se vozio sa CarGo.
Pa neka je skuplje, ne vozim se često, a svakako ne bih sada na 37C se raspravljao sa ovima da li može klima ili ne daj Bože kartica i još da čekam ko zna koliko na vozilo, jer "nema slobodnih vozila".

Najbolje od svega je da ovi neki taksisti glume kao neku "gospodu" koja vozi lux klijente, a ovamo se brecaju od platnih kartica i voze bez klime.
 
Poslednja izmena:
@N_L
Necu da vozim na karticu zato sto mi banka uzima proviziju, pogotovo na stranu pritom oko tebe jos 10ljudi trazi taxi i placa kesom, uzmem na karticu kad se vracam iz Zarkova i sl.da ne bi isao prazan, a iz centra grada stvarno nema potrebe da mi neko uzima deo zarade.
P. S i na trafici nije moguce kupiti cigarete na karticu.
Baš ti uzme puno, 2% max. O tome pričam, fura se priča vozimo samo "lux klijentelu", a ovamo se gleda kako god da se zakine.

Koliko je taxi u Beogradu profi najbolje se vidi upravo na primeru Car:Go. Gar:go je dugo bio jeftiniji od običnog taksija... Kako se taksi nije uopšte poboljšao (naprotiv) videli ljudi da mogu komotno da dignu cene drastično iznad taksija i da i dalje lepo posluju. Sa takvom konkurencijom, ne moraju ni da obraćaju pažnu na cene taksi "usluga".

Uglavnom, samo su stvari došle na svoje: taksi nije bez razloga toliko jeftiniji, jer ni po čemu ne može da se poredi kvalitetom vozila i uslugom koju dobiješ na drugoj strani.
 
Poslednja izmena:
@kingmanowar
Bas tupis.. Odbijam da ti dodjem na noge ako placas karticom, zato sto u tom momentu ima jos 10 ljudi oko tebe koji znaju za red i hoce da caste.. Ako dodjes na taxi stanicu, necu te odbiti kako go placas!
Ako neko ovde tupi i lupeta gluposti zadnjih 50 stranica onda ste to ti i tvoj pajtos batica. Naravno, opet u nedostatku cinjenica i argumenata potezete licna prozivanja i lupetate gluposti.
Doduse mi smo i navikli da od vas nema sta pametno da se cuje :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Jel može ovako..
Screenshot_20220702-125207_Messenger.jpg
 
Vrh