Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Bio sam pripit pa se ne sećam baš najbolje ali jako je moguće. Plus čovek priča kao najgori dripac i gleda zadrugu, jasno je o kakvom se čoveku radi. Žao mi je što sam bio u sakou i to, inače bih ga isprebijao kao konja :) i 99% sam siguran da je imao TX table a po sećanju sad ako se ne varam moguće je da mu je pisalo privatno taksi vozilo unutra.
 
Cekaj pa ako si bio u sakou to nije razlog da mu platis koliko trazi, nego koliko ta voznja zaista kosta..
 
Bio sam pripit.......
Sto bi narodna izreka rekla: E, u ovom grmu lezi zec.

Taksisti sto cekaju ispred klubova, da prevezu pijance, po pravilu uvek naplate svoj trud.

A zasto je to tako?
Bas iz razloga sto svako, ko pravi i najmanji problem kada se pozove policija, a pod dejstvom je alkohola...... na kraju snosi posledice.

Sta bi se desilo da si npr. zvao policiju da resi tvoju problematicnu situaciju?
Dosli bi, uzeli podatke i saslusali obe strane. Taksista bi sigurno izjavio da si pod dejstvom alkohola i da iz tog razloga pravis probleme.
Uradili bi alkotest, on 0.oo/mg, a ti koliko naduvas.

Imas ti njega posle pravo da tuzis i da trazis odstetu za uvecanu cenu voznje. Ali ono sto tebi tog trenutka policija pise prijavu za tebe je najbitnije.
Zakon o Javnom redu i miru, i njegovo narusavanje kroz svadju a u "alkoholisanom stanju na javnom mestu" je ono sto se stavlja tebi na teret.

Ovo je praksa mnogo puta pokazala da je tako.
Zato to taksisti ispred klubova i cekaju.....pa ko se upeca.
 
qokFUcK.gif
 
Rešenje je prosto,samo da primene postojeći Zakon...i sklone lopove,ali bi onda morali sav nelegalan prevoz putnika
 
..dizel na 211din
Od zadnjeg poskupljenja taksi prevoza dizel poskupeo 30din / L
 
Eto vidiš opet si omanuo..
....ni ulica ni u divljake,već naterali da smanje cenu za 10din 😉

Ali kako je inflacija 9+ % onda opet mora poskupljenje krajem Maja 😁
Il' da nateramo i da inflaciju smanji 🤣
 
Preko taksi kartela 😉
Koliko je sad dizel.....
 
Pa tad nije bilo taksi kartela....😉
Cargo bio u povoju...
 
Dobro mu ide onda u PA...verovatno tamo nema CarGoa ili taksirsju po BG sa svercovanim gorivom iz rafinerije. Kako može da vozi sa ovim tablama a da ne obavlja taksi usluge ?
 
@Bulbulderac17
Necu da verujem da iz tebe govori zavist..
Covek sigurno ima taxi dozvolu ili je registrovao auto na SVOJU firmu ne znam kako si konstatovao da taksira po Beogradu svercovanom naftom..
Koji ti deo jos nije jasan, sem sto vozi prelep auto od 100.000e!?
 
Jel dozvoljeno tablicama sa PA-nnn-TX da voze zutim trakama u Beogradu? (nije vezano sliku iznad)
 
@Bulbulderac17
Necu da verujem da iz tebe govori zavist..
Covek sigurno ima taxi dozvolu ili je registrovao auto na SVOJU firmu ne znam kako si konstatovao da taksira po Beogradu svercovanom naftom..
Koji ti deo jos nije jasan, sem sto vozi prelep auto od 100.000e!?
Nema veze sa tim. Nisi razumeo pitanje...Pitanje je bilo da li sme na svoj privatni auto sa kojim ne obavlja Taxi delatnost da stavlja TX table koje mu ipak omogućuju neke benefite u saobraćaju. Prosto ne mogu da poverujem da taksira sa ovim automobilom. I da iskren da budem, čitajući ovu temu i vaše komentare u vezi sa vašom zaradom i troškovima čudno mi je da može da priušti ovaj auto.
 
Jel dozvoljeno tablicama sa PA-nnn-TX da voze zutim trakama u Beogradu? (nije vezano sliku iznad)
Veruj mi da to ni policija ne zna, ja sam pancevacku policiju ubedio da dok mi je tabla na krovu i obavljam svoj posao smem da koristim zutu traku na teritoriji Srbije.
 
Nema veze sa tim. Nisi razumeo pitanje...Pitanje je bilo da li sme na svoj privatni auto sa kojim ne obavlja Taxi delatnost da stavlja TX table koje mu ipak omogućuju neke benefite u saobraćaju. Prosto ne mogu da poverujem da taksira sa ovim automobilom. I da iskren da budem, čitajući ovu temu i vaše komentare u vezi sa vašom zaradom i troškovima čudno mi je da može da priušti ovaj auto.
Naravno da ne taksira ovim autom, vidis da nema tablu na krovu, a dok nema table nema ni beneficija u saobraćaju...
Dalje?
 
Vrh