Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Učili su tebe licimerstvu neki drugi....
Svako ko zna gde je i koja ulica Radoslava Grujića...
zna kako se tu vozi,jednosmerna,parkirana vozila ns sve strane,ležeći....
A kad dete istrči između kola ....hvala bogu nije teže povređeno...
Ћутање је злато.
 
Kako ga izgurao kad je u svojoj traci, nije najasio na ostrvo.. U poslednje vreme sve vise vozaca autobusa vozi krajnjom levom trakom nije mi jasno u cemu je poenta(ovaj se isto prerano prestrojio).
 
Kako ga izgurao kad je u svojoj traci, nije najasio na ostrvo.. U poslednje vreme sve vise vozaca autobusa vozi krajnjom levom trakom nije mi jasno u cemu je poenta(ovaj se isto prerano prestrojio).
Autobus se prestrojavao u traku za levo skretanje.
 
Jos kada bi nekoga pitali: Zasto u samom centru grada nisu obelezene i razdvojene saobracajne trake na kolovozu?
Da je tako, mozda bi svima bilo lakse da drze svoju traku!?
 
Ja vidim da je taksista udario pešaka na pešačkom prelazu i vozio ga na haubi.
 
@Igor
Hajde pogledaj ponovo, pesak je doslovce skocio na haubu. Takav mozak mora da je u nekoj ustanovi, sutra ce skociti tebi na haubu.
 
Mora da su svi sem taksista na nečemu ili u nekoj ustanovi, jer se jedino taksistima nikad ništa ne priviđa i jedino taksisti uvek znaju šta se tačno desilo, čak i kada nisu bili prisutni. ;)
 
Šta tačno pre pešačkog, kako taksista zamahuje i ide prema njemu dok se ovaj sve vreme povlači u nazad?

A s obzirom na to gde stoji vozilo na početku, veoma verovatan scenario je da nije hteo da stane na pešačkom i udario ili zamalo udario dečka i onda još izašao da se obračuna s njim.

Ili ipak da čujemo vašu verziju?
 
Da li samo ja vidim da je covek(upitnog mentalnog stanja) skocio coveku na haubu i time rizikovao svoj zivot?
 
Mora da su svi sem taksista na nečemu ili u nekoj ustanovi, jer se jedino taksistima nikad ništa ne priviđa i jedino taksisti uvek znaju šta se tačno desilo, čak i kada nisu bili prisutni. ;)
Svi na nečemu,polaziš od sebe
Tebi se očigledno priviđaju samo taksisti...

Elem,taksista je stao gde je stao ,vidi se na snimku,dotični pešak(kome su taksisti glavna životna problematika kao nekima ovde) je počeo da šutira auto jer je taksista zahvatio pešački(pešak očigledno nije mogao da prođe jer je pešački mali)
Zbog toga je hteo da se obračuna sa taksistom,ostalo se vidi na snimku...
.. pešak prelazio pešački ili je stao ispred auta..i to se vidi na snimku
 
Poslednja izmena:
Priviđa se meni svašta, samo što je spisak podugačak i verovatno bih nešto i prekočio, tačnije nekog sa time šta mi je lupio kao priviđačku etiketu ili nešto sl. ;)
 
Ja samo znam da kad bi mi skocio na haubu sigurno ga ne bi vozio nego bi izasao iz auta i skinuo sa iste.
 
Vrh