Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

@mr.Igor je postavio "koska" pitanje, ko je kriv?
Taksi i bus zajednicki dele isto prvenstvo po zutoj traci u kruznom toku. Iza toga 100% stojim i mogu neposredno da to vestacim.
Ono sto se na slici sa sigurnoscu ne vidi je to, ko je zasao prostorom vozila u susednu traku. I time izazvao kontakt.

Cenim gdina Igora , ali smatram da kao neko odgovoran na ovom forumu treba najvise da pokaze profesionalnosti u objavljivanju informacija.

Hvala
 
Ja nisam postavio nikakvo pitanje već samo fotografiju događaja uz prateći tekst "susret taksiste i autobusa".
 
Ovo je diskutabilno i uvek problem, u kružnom toku UVEK ima prednost vozilo koje je najdalje od fontane tj.trecem krugu e sad bus se kreće imaginarnim putem.. Da je tramvaj bio 100% bi drugo vozilo bilo krivo jer on uvek ima prednost ako nema signalizaciju.
P. S. Samo čudan čovek može da lajkuje i likuje na tudjoj nesreći...

Igor je postovao fotografiju, na osnovu cega si zakljucio da likuje nad tudjom nesrecom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je mislio na lajk koji je fotka dobila ali sam siguran da niko ne likuje u ovakvim situacijama. Uostalom kada je Batica imao situaciju o kojoj je pisao niko nije likovao već mu je pružena podrška.
 
Tako je Igore, ali slabo se ovde čita izmedju redova..
 
Ja odlicno citam izmedju redova, pogotovo kad si ti u pitanju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A i po komentaru se da zaključiti kakvo ima mišljenje o osobi koja je lajkovala.
 
Evo iz Bratislave upravo dobih poruku

Screenshot_20220122-222041_Messenger.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Izgleda da će biti protesta krajem Februara ako nam ne odobre cene..
Kako..... a da ne ometamo Građane..
Vaše mišljenje...
 
не протестујете? или се скупите на једном месту, нпр. на платоу испред СИВ-а, где нећете никоме сметати
 
Blokirajte ulaze u skupstinu, SIV, vladu ... sve gde dolaze kilima na posao i gde imaju svoje garaze to blokirate, time necete smetati obicnom narodu vec njima, svaki drugi vid blokade grada smetacete narodu.
 
Vidi..
I prošli put je bilo ispred Vlade..Skupštine.... pa
1000 vozila zauzima minimum 8km ulice ...
 
Advokati nemaju alternativa, taxi donekle ima.. Jedina ispravna stvar na kojoj bi ja učestvovao je protest(štrajk) po mogućstvu bez automobila i to bez kompromisa blokiranje institucija koje odlučuju o našim zahtevima za početak skupštinu grada i njen ulaz. Znaci da obični građani ne bi snosili posledice.
 
Vidi..
I prošli put je bilo ispred Vlade..Skupštine.... pa
1000 vozila zauzima minimum 8km ulice ...
Da, stime sto ste prosli put blokirali sve trake. Opet kazem blokirajte im ulaze u garaze i parkinge, dovoljno je 50tak auta mozda vise i rotirajte se posle sat, dva, najbitnije da im ne date ni da udju ni da izadju dok ne ispune zahteve, ne ono kao prosli put blokiramo pola dana pa ostatak dana radite sta hocete, ovako ih onesposobite nacisto a opet narodu ne smetate.
 
Ok, ova devojka je ocigledno izvukla iz duzeg videa samo ono sto njoj odgovara. Znam tacno gde je ovo, vidi se da je u prekrsaju i trebala je odmah da se pomeri unazad. Dal je bilo lupanja po autu i mahanja rukama, necemo nikad saznati osim ako taksista ima dashcam i voljan je podeli video (mozda je i bilo, ne znam) ali se vidi da je popizdeo na ljudsku glupost :)
 
Pre par dana sam u toku istog dana napravio dve voznje taksijem, Centar _ Cerak i nazad.
Voznja je kostala isto, +- 30 din.

Jos jedan statisticki eksperiment i dokaz da su nasi taksisti vrlo posteni.
 
Ok, ova devojka je ocigledno izvukla iz duzeg videa samo ono sto njoj odgovara. Znam tacno gde je ovo, vidi se da je u prekrsaju i trebala je odmah da se pomeri unazad. Dal je bilo lupanja po autu i mahanja rukama, necemo nikad saznati osim ako taksista ima dashcam i voljan je podeli video (mozda je i bilo, ne znam) ali se vidi da je popizdeo na ljudsku glupost :)
Tačno tako, nije prikazano kad joj blicao, a ona mu pokazala srednji prst..
 
Vrh