Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Mareska nije loše da pomenem tebi i ostalim članovima foruma koji prate ovu temu da novi forum ima opciju višestrukog citiranja. Dovoljno je da se klikne na + Citat dugme bez obzira da li si na strani na kojoj ti je polje za unost posta i da više citata uneseš bez mnogo muke i kodova u jedan post i praktično samo upišeš odgovor.
 
Baš mi žao što cargo nije preuzeo tržište...i sva svoja inovativna rešenja primenio na korisnike inovativne pomoći na putu...

Ps
Ali ipak je to domaća kompanija koja uvodi inovacije ....kako neko reče
 
Poslednja izmena:
Ako ti kazem da su iz EU fondova veruj mi da jesu..
Da li negde pročitao za sve ispade i incidente Danila Vucica u ovom gradu? Ja ti mogu potvrditi za najmanje četiri koja su se "stvarno" dogodila..
Potpuno dve nepovezane stvari. Ne bi imali razloga da kriju da su to EU sredstva, vec bi na sva usta pricali o tome. Narocito jer sve pare koje daje EU podrazumevaju obavezan visibility, tj. da se jasno navodi da su njihove pare.

Ne kazem da ti lazes ali verovatno tebe neko laze, verovatno su pustili tu pricu da se ne probudi nezadovoljstvo sto se taksistima od novca gradjana finansiraju novi automobili.

U svakom slucaju ti ne verujem na rec, tako da ili pokazi ovde neki dokaz za svoju tvrdnju ili prestani da siris dezinformacije.
 
Mareska nije loše da pomenem tebi i ostalim članovima foruma koji prate ovu temu da novi forum ima opciju višestrukog citiranja. Dovoljno je da se klikne na + Citat dugme bez obzira da li si na strani na kojoj ti je polje za unost posta i da više citata uneseš bez mnogo muke i kodova u jedan post i praktično samo upišeš odgovor.
Malo mi je komplikovan ovaj novi sajt trebaće vremena da se navikne..
Mareska nije loše da pomenem tebi i ostalim članovima foruma koji prate ovu temu da novi forum ima opciju višestrukog citiranja. Dovoljno je da se klikne na + Citat dugme bez obzira da li si na strani na kojoj ti je polje za unost posta i da više citata uneseš bez mnogo muke i kodova u jedan post i praktično samo upišeš odgovor.
 
Potpuno dve nepovezane stvari. Ne bi imali razloga da kriju da su to EU sredstva, vec bi na sva usta pricali o tome. Narocito jer sve pare koje daje EU podrazumevaju obavezan visibility, tj. da se jasno navodi da su njihove pare.

Ne kazem da ti lazes ali verovatno tebe neko laze, verovatno su pustili tu pricu da se ne probudi nezadovoljstvo sto se taksistima od novca gradjana finansiraju novi automobili.

U svakom slucaju ti ne verujem na rec, tako da ili pokazi ovde neki dokaz za svoju tvrdnju ili prestani da siris dezinformacije.
Ma kao da je bitno da li te nekome nesto veruješ.
 
Samo probam kako novi izgled sajta šljaka.
 
Naravno da me zanima tvoj džep ako neko vadi iz mog i stavlja u tvoj. I definitivno lažeš, subvencije idu isključivo iz budžeta, nema nikakvih EU fondova.

 
Naravno da me zanima tvoj džep ako neko vadi iz mog i stavlja u tvoj. I definitivno lažeš, subvencije idu isključivo iz budžeta, nema nikakvih EU fondova.

Opet nebuloze i novinske gluposti, pa oni ni materiju nisu obradili.. Negde pišu da auto ne sme biti skuplji od 13.000eura,negde da ne sme biti dizel.. Gomila gluposti u koje botovi veruju.. Ne daj Boze da tvoj novac ide u moj džep, ako te bas zanima ja verovatno neću iskoristiti subvenciju iz EU fonda za nabavku novih vozila..
 
Za tebe je opasan svako ko je računarski pismen i može u tri klika da utvrdi kada govoriš neistinu.

Kaži lepo ok pogrešio sam, loše su mi rekli i to je to. Stvarno nema smisla da nas ubeđuješ da ti bolje od države koja je pisala Uredbu i svih medija koji izveštavaju o tome znaš odakle dolaze pare.

Jedan link pošalji na kome piše ove pare idu iz EU fondova i ja ću ti se odmah izviniti.
 
Pričaš gluposti, zna se da je taj novac iz EU fonda, a da su ovde mediji kao poluga vlasti privukli da je to od poreskih obveznika. Ja sam pročitao u novinama da ćemo svinjske papke menjati sa kinezima za leteće automobile..
 
Ne zna se, ti si jedini na celom netu koji to priča, dal po direktivi ili iz neznanja, to ide tebi na čast.

Ove vidiš da i pro-režimski i anti-režimski mediji kažu isto.

Plus kažem ti, nema teorije da EU da tolike pare a da se nigde ne navodi da su njihove pare, to ne fukcioniše tako. Nisu ni oni baš budale da se neko drugi kiti njihovim perjem.
 
Opet izvlačis iz konteksta..
EU fond za smanjenje zagađenja koje stvara crna tačka u evropi zvana Srbija je recimo 100mil/eur iz tog fonda je dato za subvencije taksistima, običnim građanima koja kupuju hibridna vozila itd.
Nisi mi rekao sta je sa letećim automobilima i to je bilo u rezimskim i drugim medijima..
 
Screenshot_20220112-112721_Instagram.jpg
 
Zašto se pitaju ,odakle su subvencije za taxi vozila,zašto se nisu zapitali odakle subvencije za hibride svakom građaninu koji ih hoće ..
Zašto se ne pitaju kako taksistima automobil nije priznat kao osnovno sredstvo za rad .
Neko napisa da u tri klika ....sazna istinu,pa kako se u ta tri klika nije saznalo o kriminalnoj organizaciji cargo.. dok su bili jeftiniji bili su super,uvode inovacije,domaća kompanija, imaju kombije za invalide,pa svako vozilo pet friendly,znam ko me vozi itd....a taksisti ih terorišu a pritom ne plaćaju porez,pa su kartel,monopolisti..
A neki se tad pitali da li poštari treba da traže gašenje mejla,vibera...
Mnogi priželjkuju Uber,Lyft,Didi...i kao biće super..
a kad je kriminalni cargo delimično primenio naplatu kao pomenute App e onda opšta pljuvačine po kriminalnom cargo zbog cene...a mnogi su tvrdili da cargo nije dobar zbog cene..
Hoćete dobro vozilo,novije,čisto,da imate prioritet u dobijanju vozila e pa gospodo onda to platite 800din za 2km
A možda će te uskoro imati mogućnost da vozač ne progovori ni jednu reč....ali doplata 150din

Ps
Znam,taxi je najskuplji u Bg,zar ne
 
Koji je razlog sto ovakve poruke vise ne stizu, kada se porucuje taksi vozilo, A bas je bilo dobro i korisno.

Taxi poruka.png
 
Ma treba da se plati inovativna pomoć...800din za 2km
 
Ovo je diskutabilno i uvek problem, u kružnom toku UVEK ima prednost vozilo koje je najdalje od fontane tj.trecem krugu e sad bus se kreće imaginarnim putem.. Da je tramvaj bio 100% bi drugo vozilo bilo krivo jer on uvek ima prednost ako nema signalizaciju.
P. S. Samo čudan čovek može da lajkuje i likuje na tudjoj nesreći...
 
@Mare81 pa ne moras bas uvek da pravdas kolegu, slobodno reci da je pogresio kad se vidi da je pogresio.

Bus se krece svojom trakom, lepo je obelezeno i iscrtano
zOZk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVRBN01EQV8vZjQyYjI5ZDBjMDgyZTJmNzkyN2ZhMTI5ZW...jpeg

Na sve to taxista ga je udario u donjoj polovini, znaci da taxista nije gledao napred, razumeo bih da ga je udario napred da mu je bus usao u mrtvi ugao al ovde se to nije desilo.
 
Vrh