Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Kako tačno AMG oznaka, na verovatno dizel E klasi, lepo izgleda?
 
Sta si ti konkretno doprineo ovoj temi?
Ovo mi je prvi put ikada da sam bilo šta komentarisao na ovoj temi, koja niti je udruženje taksista Beograda, niti je ekskluzivna za taksiste, a taksisti kao takvi nemaju šta da izdvajaju svoje zanimanje iznad drugih manje i više važnih za društvo, kao što ti radiš. Dakle, nisam doprineo, a nisi ni ti bahatošću prema drugim članovima foruma. Izvini, ali nisi iznad mene niti bilo koga, jednaki smo.
U 99%slucajeva taxi vozilo moze da se krece gde i javni gradski prevoz.
U svakom slučaju i da je sminka lepo izgleda.
Na fotografiji je tramvajska baštica. To što vam je neko nekad rekao da je u redu da bilo koji automobil, pa i automobil koji učestvuje u prevozu putnika sme da bude tu i pritom vas niko ne kontroliše, ne znači da ste u pravu.
Kako tačno AMG oznaka, na verovatno dizel E klasi, lepo izgleda?
Izgleda očajno, kao i ceo kadar u tramvajskoj baštici.
 
@plazacicmilos
Da je tema o pekarama ja bi komentarisao gde je dobar burek,ne bi ucio majstora kako se pravi.
Ti si iznad zakona,pa komentarises gde i kuda sme neko da ide. U Nemanjinoj postoje kamere,ako nije dozvoljeno sticice mu kazna(a nece).
To sto nisi ljubitelj Mercedesa i izgleda ti očajno,je tvoj ukus
 
@plazacicmilos
Da je tema o pekarama ja bi komentarisao gde je dobar burek,ne bi ucio majstora kako se pravi.
Ti si iznad zakona,pa komentarises gde i kuda sme neko da ide. U Nemanjinoj postoje kamere,ako nije dozvoljeno sticice mu kazna(a nece).
To sto nisi ljubitelj Mercedesa i izgleda ti očajno,je tvoj ukus
Ne, nisam iznad zakona, već sam u ravni sa zakonom, poznajem ga i poštujem, očigledno za razliku od tebe. Mislio sam da možemo normalno da diskutujemo, ali čim se neko ponosi nepoštovanjem saobraćajnih propisa, a učestvuje u saobraćaju kao profesionalni vozač, pritom sa gradskom licencom, ne možemo. Kao što bih zahtevao da zaustaviš automobil da izađem kad bi me vozio tramvajskom bašticom, tako i sad izlazim iz diskusije, iako nisam ništa doprineo i nisam taksista, zamisli.

P.S. Samim tim što bi komentarisao gde je dobar burek, omalovažavao bi majstore kojima burek nije dobar. E, isto to, samo pekar = taksista.

Pozdrav.
 
@plazacicmilos
Svaka druga stranka te moli da napravis prekršaj posto jako zuri... Vidi se da ustvari i nisi korisnik taxi usluga,nego si iz dosade svratio na ovu temu.
Naravno da uporedjivanjem dva bureka ne bi omalovažavao drugog majstora,nego bi ga motivisao da bude bolji.
Svako dobro i pisemo se na nekoj drugoj temi.
 
Cuj ti ovo! Stranka te moli da napravis prekrsaj posto "jako zuri", a ti sta ces moras. Ma vazi :D To je sve ono sto je pogresno kod nas. Kao prvo niko nema pravo da trazi od nekoga da krsi zakon i jos manje da ugrozava saobracaj i potencijalno neciji zivot. Kao drugo valjda kada neki budak trazi da se napravi prekrsaj kaze mu se da ne moze i to je to koliko god da se zuri. Tom "zurbom" i prekrsajima se ugrozavaju ostali ucesnici u saobracaju, potencijalno zivoti drugih ucesnika u sabracaju i pesaka i na kraku krajeva taj taxista ugrozava svoj posao i kazne. Sigurno mu zbog toga musterija nece platiti kaznu niti krivicno odgovarati. Svako je odgovoran za svoj posao. Izgovor da se nekome zuri ne sme biti razlog da se bilo sta od pomenutog ugrozi.
 
@ArhangelStark
Ima desetak godina,noc bila ja na krstu tu iznad bulevara vozim nekog Kaze radi u BIA slobodno idi tim jednosmernim delom do bulevara,ja ovca krenem..
Naravno Marfijev zakon patrola vidi sta sam uradio i zaustave me..
Ja kazem zandaru vas kolega mi je rekao to da uradim,on mrtav ladan kao nemam ja nista sa time nisam mu ja rekao..
Naravno moja greska i krivica 100% od tada samo za porodilje mogu da napravim "bezbedan" prekršaj..
 
@plazacicmilos

Haha vidim da si neiskusan na ovoj temi cim ulazis u raspravu sa markonatom. Inace njegov stari nick je Mare81 al je popio bananu zbog pretnji drugom clanu foruma.
 
I ovo što je otkucao taksimetar nije baš jeftino...
 
Odakle mu taksimetar ako nije taksista?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odakle mu taksimetar ako nije taksista?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nadam se da nisi punoletan i da nemas koga da vaspitavas..
Isto ti mozes preko kupujem prodajem da kupis beli mantil i stetoskop i da glumis doktora..
Isto tako svaka bitanga moze da kupi taksimetar i glumi taksistu..
Aj ako nemas sta pametno da napises bolje cuti..
 
Na aerodromu postoji pult gde se preuzimaju vauceri za voznju. Pored kojeg svi prolaze na putu ka izlazu iz hola aerodromske zgrade.
Vaucer za tu destinaciju je 3.000 din.
Što mu u principu dodje isto kao 30 minuta parkiranja na aerodromu.

Ko koga tu krade??
 
3000 din = 100 evra
Screenshot_20231107-181755_Gallery.jpg

Sta ovaj radi ovde
 
Vrh