Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Bila je carshare firma, zvala se Car4use. Radili su u saradnji sa Lukoil pumpama, vozilo se preuzimalo i vracalo na obelezeno parking mesto na pumpi. Bili su sve crveni Fiati 500. Ali nije zazivelo.

P.S. Nadam se da shvatate razliku, rideshare je Cargo, carshare sami vozite, prakticno iznajmljujete auto na odredjen broj sati, slicno kao rent a car, samo drugaciji vremenski okvir i tarifiranje.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673131#p673131:1ooxuxeh je napisao(la):
crveni karton » Čet Okt 24, 2019 6:04 pm[/url]":1ooxuxeh]Malopre kod politike na stanici neke klinke 19, 20 godina, vidi se da se zure, prilaze taksiju, on momentalno izgovara fiksnu cenu unapred, one mu kazu mnogo je a on kao iz topa DOVIDJENJA
Klosar matori ofucani, uputio sam ih na cargo odmah, i treba da propadnu

Sve sam čuo i video,

klinke 19,20 god
one se žure
prilaze taksiju..
on momentalno izgovara fiksnu cenu
one mu kažu mnogo je
on kao iz topa,doviđenja
klošar matori ofucani

i eto na kraju bajke....
uputio sam ih na cargo odmah

zlurado pxšanje.....
 
Imaju oko 3 regularna vozila,ostalo sve na divlje.
Nema poreza,vozaci na divlje rade..itd
Slican princip cargo
Srbija brale

ps
Treba da ispliva nesto za cargo....nadam se,uskoro
 
Batice, ne znam da li si procitao moje pitanje u postu iznad tvog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=675421#p675421:l2tb11hy je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 31, 2019 3:55 am[/url]":l2tb11hy]
ps
Treba da ispliva nesto za cargo....nadam se,uskoro
Taksisti su već odavno isplivali.
 
Kako ide ona, reg se kao taksista preduzetnik u apr ili gdje vec, prijavis se u udruzenje, dobijes tx tablice, markicu i stagod jos i onda se odjavis i ne placas porez a niko ne kontrolise jer imas sve sto gledaju.
 
Misha V":1ggasy3g je napisao(la):
Batice, ne znam da li si procitao moje pitanje u postu iznad tvog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
On kao i uvek vrti jednu istu pricu a argumentovanu prepisku zaobilazi. Isto tako je pre par meseci pa kad je to postalo ocigledno i nije vise imao kud onda je demonstrativno napustio forum. Naravno, bez ikakvog odgovora na tadasnja pitanja.
A sad se opet aktivira kao da nista nije bilo.

Batice, znamo te. I opet ces isto da prodjes, podvijenog repa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=675562#p675562:3eq2bl7r je napisao(la):
Misha V » Čet Okt 31, 2019 1:08 pm[/url]":3eq2bl7r]Batice, ne znam da li si procitao moje pitanje u postu iznad tvog?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ne znam šta očekuješ kao odgovor,ja napisao odmah ispog tvog posta i odgovor u čemu je zez
Evo--
od BATICA » Čet Okt 31, 2019 3:55 am

Imaju oko 3 regularna vozila,ostalo sve na divlje.
Nema poreza,vozaci na divlje rade..itd
Slican princip cargo
Srbija brale

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=675581#p675581:3eq2bl7r je napisao(la):
N_L » Čet Okt 31, 2019 1:49 pm[/url]":3eq2bl7r]Kako ide ona, reg se kao taksista preduzetnik u apr ili gdje vec, prijavis se u udruzenje, dobijes tx tablice, markicu i stagod jos i onda se odjavis i ne placas porez a niko ne kontrolise jer imas sve sto gledaju.

Nije tako,ne može sada,tako je moglo nekad davno mada su te i tad dužili za jedan deo
Možeš da proveriš,nazovi Sekretarijat za saobraćaj Grada Beograd odeljenje za taksi prevoz.

od Soko »
On kao i uvek vrti jednu istu pricu a argumentovanu prepisku zaobilazi.
Argumentovanu,zluradu,navijačku,plju,plju.... :lol:
od Soko »
Isto tako je pre par meseci pa kad je to postalo ocigledno i nije vise imao kud onda je demonstrativno napustio forum.
Jeste,kada sam uvideo da postoji mala grupa xxxx i nisam imao kud pa sam podvio rep ,bio u ličnom problemu i nisam imao vremena da sa tom grupom xxxxx polemišem.

ps
Sad će ta mala grupa da se vozi sa ""poštenim taksistima"" po kojima su pljuvali... :D
 
Sinoć ulazim u TC Ušće. Audi divljak bez TX tablica i nekom improvizovanom taxi tablom na krovu stoji pored kolega sa TX tablicama, svi čekaju uredno mušterije da oderu i opljačkaju. Slika i prilika naopakog zakona i nepostojanja institucija.
 
Na stranu zakon i institucije, problem su i oni koji sa njim tamo stoje i ćute, a znaju da blokiraju grad zbog drugih.

Najjači su oni koji se dokopaju IX tablica, pa stave deblje okvire, pa čak i male crne dodatke, na I.



T-T
 
Car Go je uveo treću kategoriju vozila, BIZ. Navodno se radi o luksuznim vozilima od kojih su neka 100% na struju, zato je i cena veća nego sa mini i eco klasom. Zanimljivo je da se priča da se ide na to da sva vozila budu u vlasništvu Car Go-a, a ne kao do sada da ima i vozača koji voze svojim vozilima.
 
Aleksandar Vučić na čelu Crvene zvezde

14314437105de25d2c69846130259839_w640.jpg


Skupština kluba malog fudbala Crvena zvezda izabrala je za novog predsednika prvog čoveka udruženja CarGo Aleksandra Vučića.
Izvor: B92 subota, 30.11.2019. | 13:15


On je naveo da futsal ima ekspanziju širom sveta i da Srbija zaslužuje sport po evropskim standardima.

Vučić je istakao da sa sigurnošću može da kaže da se od Zvezdinih futsalera pravi "šampion za Evropu".
Možda vas zanima


"Želim da idemo korakom u svet. Želimo da se utakmice igraju po najvišim standardima i da se svi ponosimo ostvarenim rezultatima i uspesima. Futsal se možda zove mali fudbal, ali ga čine veliki ljudi", rekao je Vučić na stadionu "Rajko Mitić".

Najavio je Vučić da će sledeće nedelje predstaviti svoje planove. Klub malog fudbala Crvena zvezda osnovan je u junu i tada je primljen u Sportsko društvo.
https://www.b92.net/sport/ekipni/mali_f ... U07hhnh4c8
 
наслов који, по обичају, читаоца доводи у заблуду. треба законом забранити кликбејт наслове
 
Ja sam aplikaciju odmah izbrisao. Bilo kakvo moje dovodjene u vezu sa sd cz je nedozvoljeno.
 
Super je što si sa nama podelio informaciju za koga navijaš. Mnogo nam to znači. :)
 
Po evropi sve više raste broj car sharing klubova, tu baš zaostajemo, kod nas nema ni jedan barem ja ne znam za neki. To isto može da bude konkurencija taksistima, ali su veoma praktična stvar za nekog ko nema ili ne želi da koristi svoj automobil za kraće ili duže vožnje, a ne želi da iznajmljuje vozila ili da ide taksijem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684697#p684697:n37rkoya je napisao(la):
Kokili » 01 Dec 2019 10:42 pm[/url]":n37rkoya]Ja sam aplikaciju odmah izbrisao. Bilo kakvo moje dovodjene u vezu sa sd cz je nedozvoljeno.
Koji brat...

Car4use je propao jer si mogao samo da voziš između dva obeležena parking mesta. Da bi ovaj koncept zaživeo parkinzi treba da se nalaze u svakoj mesnoj zajednici, svim javnim garažama, kod svih železničkih stanica, međugradskim autobuskih stanica na aerodromu.... U našim uslovima to je nemoguće posebno zbog svezanosti taxi mafije i države
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684717#p684717:1nv03xga je napisao(la):
solecar » 02 Dec 2019 12:14 am[/url]":1nv03xga]Super je što si sa nama podelio informaciju za koga navijaš. Mnogo nam to znači. :)

Da sam znao ranije bi. :D :D :D

Samo bu**** može da se ovako odredi u biznisu.
 
Koje g***o mora da bude ovaj debil da izgovori ovo:
- Sa poskupljenjem od sedam do 10 odsto značajno bi se rasteretio taksi prevoz u prestonici - tvrdi Bijelić, uz napomenu da je nemoguće da svi taksisti rade u špicevima.

Pa kad poskupe onda ce da budu ekskluzivna usluga u svojim strokavim i starim sklopocijama.
 
Pa u svakoj zemlji na svetu postoji mali društveni sloj koji šalje decu taksijem u školu.
 
Vrh