Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Мало пре видех на инстаграму. Опет мафијашка инспекција одузима КарГо возило на НБГ надам се да неће успети. Возачу је позлило.
Има довољно места и посла иза такси и за КарГо а и за друге превознике типа Убер, Лифт...

Таксисти само још да схвате да добар део клијентеле КарГо-а никада не користи такси услугу. Један од тих сам и ја.
 
Dvadeset patrola, murije kao da je derbi, prebijen je i uhapsen advokat cargo-a, bezveze pokusavaju silom neke stvari, ovo ce im samo povecati rejting, ne mozes zabraniti nesto sto ljudi masovno koriste i podrzavaju
 
Trenutno je akcija policije na Novom Beogradu, oduzima se oko 20-ak vozila Cargo-a... najavljena je konferencija za štampu Vučića iz Cargo-a večeras...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Znam da će me ubeđivati kako to nije tačno , ali taksisti računaju na to da će svi ti koji sada koriste Car: Go , a on se ukine jednog dana , preći da koriste taxi usluge.
Inače videh danas jednog iz Pink taxija sa oznakom "Novi taxi - moj taxi".
 
Mogu da im uzmu i 50 vozila, nije im problem da to finansijski nadoknade jer su jaki, samo im povecavaju popularnost. Jedini ispravan nacin zabrane je gasenje aplikacije sto se naravno nece desiti, imamo jednu veliku igranku za javnost
 
Druže Batice, ovo na šta se pozivaš ja nisam napisao... hvala lepo... ja prebijanje nisam spomenuo... nemoj mi tavljati ono što nisam rekao...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
predrag1978":1s35upq8 je napisao(la):
Trenutno je akcija policije na Novom Beogradu, oduzima se oko 20-ak vozila Cargo-a... najavljena je konferencija za štampu Vučića iz Cargo-a večeras...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
Ovo sam napisao... ne mogu da verujem čime se ljudi služe...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672157#p672157:s4c84ej8 je napisao(la):
predrag1978 » Pon Okt 21, 2019 11:42 pm[/url]":s4c84ej8]Druže Batice, ovo na šta se pozivaš ja nisam napisao... hvala lepo... ja prebijanje nisam spomenuo... nemoj mi tavljati ono što nisam rekao...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
__________________________________________________________
@ predrag1978
MOLIM TE,IZVINI,IZVINI GREŠKA,NIJE BILA NAMERA,IZVINI
_________________________________________________________

EVO ko je napisao
Postod crveni karton » Pon Okt 21, 2019 10:55 pm
Dvadeset patrola, murije kao da je derbi, prebijen je i uhapsen advokat cargo-a, bezveze pokusavaju silom neke stvari, ovo ce im samo povecati rejting, ne mozes zabraniti nesto sto ljudi masovno koriste i podrzavaju

A OVAKO JE BILO....
https://youtu.be/t8fRP5JIEGc
 
Večeras je oduzeto prvo CarGo vozilo koje vozači CarGo-a zakuplju od CarGo-a. U pitanju je bela Toyota Corolla. Inače "CarGo technologies" d.o.o. ima registrovan ogranak GoCar Rent-A-Car.

To je jedan od ovih automobila koje je CarGo objavio da je nabavio u novembru 2018. godine. Vest o tome je postojala na sajtu CarGo-a kada sam u martu objavio tekst "Za koga rade vozači i članovi udruženja CarGo?" ali je izbrisana u međuvremenu.

http://appcargo.net/2018/11/13/toyota-hibridi/
 
Verujem da će MUP izdati saopštenje noćas ili sutra ujutru. Ono što je izvesno je da je oduzeto više automobila CarGo-a što se do sada nije nikada desilo.
 
A tek kad krene finansijska inspekcija,mada će se neki moćniti sigurno prikriti,baš me zanima ko će da bude žrtveno jagnje,a možda neće niko.Ipak je ovo Srbija.
 
ETO MALO....sve se zna o hitnoj pomoći...i mnogo toga još....ali nije za javno
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672175#p672175:1epzjbrh je napisao(la):
BATICA » Uto Okt 22, 2019 1:02 am[/url]":1epzjbrh]A tek kad krene finansijska inspekcija,mada će se neki moćniti sigurno prikriti,baš me zanima ko će da bude žrtveno jagnje,a možda neće niko.Ipak je ovo Srbija.
Ako mogu taksisti da dobiju subvencije , a duguju za porez...
 
: :wink:
Aaa,ti sto duguju porez,e vidis oni su sad "POSTENI TAKSISTI" njima ce da pomogne cargo


ps
Jel hoces da objavim jos sa Viber grupe cargo :lol:
 
Najjace kao finansijska a ovi pokriveni u svim segmentima, nisu sisali vesla :)
 
A vozaci isplacivani u kesu kod ...3,4,5,6 ,7,8 ,9 10 preduzetnika, koji peru pare. :?
:wink:


Sve se ima.samo ako hoće....mada i jakih igrača kod njih
:D :D :D
 
Batice hoce se i ovo kaznjavati?

Samo ne znam jesam li pogresio temu, jel trebalo da ide u Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština
SwH2Rwg.jpg

tfAdIxt.jpg
 
Ovaj sto salje skrinove poruka sa vibera , ovu temu pretvora u prepisku na Kuriru u rangu Karleuse, to je valjda i taj nivo.
Gde je policija bila 12 dana kada je blokiran grad??
Cargo problem broj jedan u državi, miholjsko leto se odužilo tope se polarne kape moraju beli medvedi kao zasticena vrsta da se pomognu sa kreditima. :bash:
 
Ken%a mi se od ovakvih tekstova kao i ovaj iz Danasa. Raznorazni likovi koji se socijalizma secaju iz caletovih prica sa radne akcije, a nesto su se i lozili na EXyu rok pa daj sad da pljujem po kapitalizmu i po cinjenici da nece firma da mi da stan za 8 sati rada dnevno. I ona krilatica, "svima odgovara konkurencija dok ne dodje kod njih". E pa evo da vam kaze neko ko je pod "napadima" konkurencije uvek. Kao IT freelancer, uvek imas Induse i jos razne xy priucene koji pristaju da rade moj posao za procenat onoga sto ja naplatim. I sta sad, je l' treba da trazim da se definise minimalna cena usluge? Da blokiram, ne znam sta, upwork sajt? Ne, nego ucim svaki dan da budem bolji u onome sto radim i gledam da pruzim celokupnu uslugu i saradnju koji ti jeftiniji ne mogu. I ne zalim se. Taksisti (vecinom) zaobravljaju KO i KAKO obavlja taj njihov posao u razvijenim zemljama. Uglavnom raznorazni imigranti sa bliskog istoga ili Afrike koji rade za neku crkavicu.

Shvatite dve stvari:

1. Gde postoji potraznja, opstace ponuda u ovom ili onom obliku. Nece to nikakvi protesti spreciti, zakon ce to ispratiti pre ili kasnije
2. Beogradski taksisti su svojim decenijskim ponasanjem (velika vecina) navukli takav gnev gradjana da sada da dodje Antihrist licno i ponudi prevoz gradjana cistim vozilima radije bi se vozili sa njim nego taksijem. Stoga taj whataboutism (https://en.wikipedia.org/wiki/Whataboutism) o tome kako ni Cargo nije bas cist nece dobiti nikakvu trakciju medju realnim svetom jer ni u jednom trenutku se Taxi nije popravio pa da sad ima moralnu osnovu da bilo kome ista prebaci. Naravno, ima dobrih ljudi koji voze taksi, ali je taj procenat previse mali da bi se iskoristio kao bilo kakav argument za pravdanje cele branse.
 
Vrh