Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

od solecar »
Nešto se ne sećam da dok su bili protesti , da je neko od taksista javno rekao da su problem ljudi u vrhu Car: Go , a ne vozači.
Pa čoveče nisu vozači organizovali nelegalan prevoz,
A moja konstatacija da su skidali kožu i bili nefer prema vozačima se odnosila na to da su izmanipulusani , oni su pristali na to,jer treba taksist da ih brane... :roll:


od solecar »
ako nematze ništa protiv aplikacija , zašto onda naplaćujete po taksimetru
APLIKACIJA i naplata,pa nije polemika šta je merni istrument,veće transparetnost naplate i provera dužine relacije i tačnost naplate itd.

ps
APLIKACIJA bi trebalo da se koristi samo za pozivanje taksija a cena bi bila informativnog karaktera.Takođe način provere pređenog puta,provedenog vremena u vožnji.

TAKOĐE aplikacija može da ima mnogo veću cenu nego taksimetar(lično iskustvo,vozio Y) i šta onda,po čemu da naplatimo,po tebi manjoj ceni tj. taksimetru.

I još nešto,manipulacija cargo za reklamne svrhe osoba sa invaliditetom proveri u
Udruženju osoba sa invaliditetom "FENIKS"
 
Zar nije bilo pametnije da taksisti spustite cene provoza i tako ugase cargo? U drugim gradovima cargo nije uspeo iz prostog razloga što je tamo taxi jeftiniji od njih. Ovako protestima samo navlačite gnev običnih građana i pravite reklamu za cargo..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670654#p670654:34psgr5n je napisao(la):
ВождовачкиГАНГ » Čet Okt 17, 2019 7:29 am[/url]":34psgr5n]Dorotej nisam dugo video ovakvu mrznju prema nekom. Sta su ti to uradili druze napaceni pa si toliko besan ? :lol:
Onda ne vidis dobro.Ne mrzim nikoga,samo kazem kako jeste i kako prevaranti gospodare.
 
Ok. Cuo sam (od komsije taksiste) da se bune i da planiraju za 2-3 meseca ponovo na ulice. Nisu nista dobili a izgubili su dosta zbog ovih blokada ulica.
 
Taksisti bi trebali da svi voze nova vozila, da klimu uključuju na zahtev klijenta jer - ko onog na građevini pita dal mu je toplo ili hladno, tako treba da bude i kod taksista. TAKSI vozila moraju da imaju uniformisnu kolor šemu i to najbolje bicolore kao Hong Kong, table onda nisu neophodne, i saobraćajna policija treba da uvede "taksi boje" kao oznaku boje u saobraćajnoj dozvoli. Onda divlji taksi više nije moguć. Aplikacija za traženje vozila treba da postoji, kao i popust na poziv koji je nekada bio. Start kao fiksni iznos treba ukinuti i umesto njega uvesti minimalnu cenu vožnje nezavisno od relacije. Ako sa Miljakovca idem na aerodrom onda je start čista pljačka jer je na tolikoj relaciji zaradio ionako mnogo.
 
Samo aplikacija i da ne postoje taksisti van udruzenja. Kada se zavrsi voznja, da stize mejl sa trasom/cenom i ako nisi zaodovaljan juris udruzenje da refundira, pa oni posle neka jure da naplate dalje vozacu, to me ne zanima. Ali ovde se vidi "mentalitet taksista" u fazonu, prvo cargo, cameo i ostali da se oteraju pa tek onda nelegalni taksisti, ako bas mora.

Za ovo smo i mi krivi (Beogradjani) jer evo cak i posle vesti da ce taksisti kao rezultat protesta dobiti subvencije za nova vozila, jutros idem do posla i svaki drugi taksi ima stranku. Isto kao i onaj sto mu je na albumu pisalo "Zabranjeno za Srbe i pse" pa posle napuni arenu dva puta. Kada se "izvuce" prosek medju gradjanima, zasluzujemo ovakav javni prevoz i ovakvu vlast i ovakvu drzavu.
 
Batica, hvala što si došao na forum, dobro je čuti i stranu priče od taksista. Žao mi je što nemamo vozače CarGo-a da nam se jave ovde i podele svoja isksutva.
 
Kako ja da budem siguran u transparentnost naplate , kada se na kraju cena na aplikaciji , koja je niže od one na taksimetru , podesi da bude ista kao na taksimetru , uz obrazloženje taksiste kako tu nešto nije kako treba. Pominjali drugi ovde. Aj' mi Batice objasni ovaj slučaj. Budi za promenu muško , a ne neko ko konstantno umesto odgovora počinje da me ubeđuje u nešto i govori o statističkim greškama i da po danas pričaš jedno , a sutra drugo. Prvo si rekao da se borite protiv uprave Car: Go i da ste na strani njihovih vozača koji su izmanipulisani , a onda kažeš kako su ustvari sami ti vozači Car: Go krivi za to što im se desilo i da treba to sami da rešavaju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670550#p670550:2kzq6nai je napisao(la):
BATICA » Sre Okt 16, 2019 9:56 pm[/url]":2kzq6nai]Takođe se zna da je u taksi biznisu velika lova i zato su četiri čoveka htela da preuzu mu tržište u BG,tj. ono što zarađuje 6500 taksi preduzetnika.

E i ti jednom da kazes istinu :)
Do sad si nas uveravao da jedva krpite kraj sa krajem da bi posle 5,6... meseci rekao da je velika lova u taksi biznisu.



[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670602#p670602:2kzq6nai je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 12:16 am[/url]":2kzq6nai]
Pa razmeš li šta ti ja pišem taj što te vozi u krug (neko tako misli i ako nije tačno) ne kažem da se nije desilo ali to su baš izuzeci tj iz neznanja.Koliko taj može da te vozi u krug 1,2,3 km
da ti ukrade 65 ,135,195 din
Pa koliko može aplikacija da te vozi u krug ili mnogo dužom rutom...

Mene je jedan vozac cargo-a vozio duzom rutom, mesto da ide na savski mos otisao na gazalu, ja ga ocenio jedinicom i napisoa komentar, ovaj vozac cargo-a ko da je vozac taxija, umesto kracim on ide duzim putem, i posle 5 dana mi vraceno nesto oko 190dinara.
E tu je caka kod cargo-a sto ce oni vratiti novac a taxista nece.
 
Nasmejah se sit prica i opravdanja taksista.
1.Da ste hteli da dovodete kolege iz drugih gradova stao bi Beograd??
Imali ste priliku kada je dolazio Erdogan , lepo da blokirate ulaz u palatu Srbije i ceo taj potez na Novom Beogradu, pa da vidimo da li bi Država i Beograd stali. Mnogo ste vi nešto naivni. Radili ste kako Vam je rečeno, a onome ko je Vama rekao onako kako je njemu rekao neko iznad njega.

2. ali da su bili osuđivani za krivična dela ili imali robiju, nisu,jer ne mogu da dobiju saglasnost za obavljane taksi prevoza.
Gospoda su nam otkrila barem dvadesetak malverzacija car go organizacije, ali zato slepo veruju da saglasnost dobijaju samo oni bez krivicnog dosijea. To bi bilo kada bi neko tvrdio da su svi taksimetri ispravno baždareni pošto tako piše u zakonu.


Naravno i cargo i slicni imaju gomilu putera na glavi, niko ne veruje da je to startup dvojice studenata pocetnika, koji su za dobrobit Beogradjana odlucili da uvedu inovativni prevoz
 
Batice, da li postoji neka aproksimativna racunica koji procenat musterija na trzistu je uzeo cargo kad je doziveo ekspanziju poslednjih godinu dana? Tj da li je u nekoj znacajnijoj meri uticalo na obim posla jednog taksiste? Mislim da su najvise pogodjeni oni koji ordiniraju vikendom uvece i kad se svi vracaju iz grada, tad je cargo skoro nemoguce dobiti, a i vozaci su mi pricali da tad voze satima bez prestanka
 
od Dart » Čet Okt 17, 2019 8:24

Zar nije bilo pametnije da taksisti spustite cene provoza i tako ugase cargo? U drugim gradovima cargo nije uspeo iz prostog razloga što je tamo taxi jeftiniji od njih. Ovako protestima samo navlačite gnev običnih građana i pravite reklamu za cargo.

Sigurno bih ugasili da vozimo besplatno,zar ne.A šta da platimo onda Državi.
U svim tim drugim Gradovima cveta nelegalan prevoz koji drže lokalni moćnici.
Da smo navukli gnev,jesmo....

od ВождовачкиГАНГ » Čet Okt 17, 2019 8:36
Ok. Cuo sam (od komsije taksiste) da se bune i da planiraju za 2-3 meseca ponovo na ulice. Nisu nista dobili a izgubili su dosta zbog ovih blokada ulica
Ima istine,vlast nije baš složna.....

Postod tragac » Čet Okt 17, 2019 8:48 am

Taksisti bi trebali da svi voze nova vozila, da klimu uključuju na zahtev klijenta jer - ko onog na građevini pita dal mu je toplo ili hladno, tako treba da bude i kod taksista. TAKSI vozila moraju da imaju uniformisnu kolor šemu i to najbolje bicolore kao Hong Kong, table onda nisu neophodne, i saobraćajna policija treba da uvede "taksi boje" kao oznaku boje u saobraćajnoj dozvoli. Onda divlji taksi više nije moguć. Aplikacija za traženje vozila treba da postoji, kao i popust na poziv koji je nekada bio. Start kao fiksni iznos treba ukinuti i umesto njega uvesti minimalnu cenu vožnje nezavisno od relacije. Ako sa Miljakovca idem na aerodrom onda je start čista pljačka jer je na tolikoj relaciji zaradio ionako mnogo.
Mnoga toga je tako,ali ne može onda prosečna vožnja da bude 3e
Taksi oznaka(tabla)mora da postoje.Divljih taksista sa tablom i nema više,ima regularnih LOPOVA.Start mora da postoji jer je to zarada vozača(ostalo je amortizacija,ostali troškovi)
a i zbog vožnje od 1.5 km. Primer Trg-Slavija bez starta koštala bi oko 100din
I nisu sve vožnje do AERODRUMA.Prosečna vožnja u BG je oko 350din.

Postod hiavata » Čet Okt 17, 2019 9:28 am

Samo aplikacija i da ne postoje taksisti van udruzenja. Kada se zavrsi voznja, da stize mejl sa trasom/cenom i ako nisi zaodovaljan juris udruzenje da refundira, pa oni posle neka jure da naplate dalje vozacu, to me ne zanima.

Tako je,ali moraju i vozila van udruženja,konkurencija

Ali ovde se vidi "mentalitet taksista" u fazonu, prvo cargo, cameo i ostali da se oteraju pa tek onda nelegalni taksisti, ako bas mora.

Ovo si pogrešno napiso,nelegalnih taksista više nema na ulici,ima LEGALNIH LOPOVA.
A nelagalnih jedino ima u firmama koji organizuju nelegalni taksi prevoz kao što su cargo,cameo

Postod solecar » Čet Okt 17, 2019 10:33 am

Kako ja da budem siguran u transparentnost naplate
To treba da reguliše Država,Lokalna SAMOUPRAVA.
Tako što bi primenjivala postojeći zakon i sankcinisala regularne lopove,visokim kaznama kao i gubitkom dozvole za rad i tada to nebi ni jednom taksi prevozniku palo na pamet.
Eto kako su mogli da u Decembru prošle godine i Januaru ove godine oduzmu oko 50 vozila divljim taksistima koji su imali taksi tablu na krovu i sad ih nema na ulici.
Budi za promenu muško , a ne neko ko konstantno umesto odgovora počinje da me ubeđuje u nešto i govori o statističkim greškama i da po danas pričaš jedno , a sutra drugo. Prvo si rekao da se borite protiv uprave Car: Go i da ste na strani njihovih vozača koji su izmanipulisani , a onda kažeš kako su ustvari sami ti vozači Car: Go krivi za to što im se desilo i da treba to sami da rešavaju.
Nemam nameru da ubeđuje samo pišem iz ugla onog koji se bavi tim poslom i upućen sam u problematiku istog.
Nigde ja nisam napisao da se borimo protiv uprave CarGo i da smo na strani vozača,nego da mi je samo žao tih ljudi koji su izmanipulusani.
Pa i jesu krivi jer su znali da se upuštaju sa CarGo u razne mahinacije.Normalno da treba sami da rešavaju šta će i kako će,pa neće valjda taksisti da ih brane.

od srdjanprpa »
BATICA » Sre Okt 16, 2019 9:56 pm napisao:
Takođe se zna da je u taksi biznisu velika lova i zato su četiri čoveka htela da preuzu mu tržište u BG,tj. ono što zarađuje 6500 taksi preduzetnika
E i ti jednom da kazes istinu :)
Do sad si nas uveravao da jedva krpite kraj sa krajem da bi posle 5,6... meseci rekao da je velika lova u taksi biznisu.

Očigledno je da ti nisi dobro skapirao a izgleda i ne želiš.
LEPO sam napisao da je velika lova u TAKSI biznisu ali kad se to raspodeli na 6500 pojedinačno onda i nije.ALI kad bi to PREUZELI ČETIRI čoveka,onada je velika lova.
A ja i dalje TVRDIM da taksisti krpe kraj sa krajem.
Mene je jedan vozac cargo-a vozio duzom rutom, mesto da ide na savski mos otisao na gazalu, ja ga ocenio jedinicom i napisoa komentar, ovaj vozac cargo-a ko da je vozac taxija, umesto kracim on ide duzim putem, i posle 5 dana mi vraceno nesto oko 190dinara.
E tu je caka kod cargo-a sto ce oni vratiti novac a taxista nece
Zato i treba da postoji APLIKACIJA KOD LEGALNIH TAKSIST.

Postod molder » Čet Okt 17, 2019 11:22 am

Nasmejah se sit prica i opravdanja taksista.
1.Da ste hteli da dovodete kolege iz drugih gradova stao bi Beograd??
Imali ste priliku kada je dolazio Erdogan , lepo da blokirate ulaz u palatu Srbije i ceo taj potez na Novom Beogradu, pa da vidimo da li bi Država i Beograd stali. Mnogo ste vi nešto naivni. Radili ste kako Vam je rečeno, a onome ko je Vama rekao onako kako je njemu rekao neko iznad njega.
Misliš da znaš ali...
Protest se prijavljuje 5 dana ranije,koji način,kojim rutama,ko su odgovorna lice za organizaciju protesta i ako se to neprimeni na način kako je prijavljen odgovorna lica za protest snose sankcije.
PRIMER,protest za cenu goriva nije bio prijavlje niti je bilo odgovornih lica za organizavanje takvog protesta,pisane preršajne kazne,meni lično napisana.

Naravno i cargo i slicni imaju gomilu putera na glavi, niko ne veruje da je to startup dvojice studenata pocetnika, koji su za dobrobit Beogradjana odlucili da uvedu inovativni prevoz

ps
ako vlast nesprovede zakon,najverovatnije neće više biti blokade Grada,mada se nikad ne zna jer u taksiju ima organizacija koje bi samo radikalno.

Naravno...
 
Ма таксисти су комични, пустили их да се залете у протесте и завозају.. снимили главне вође протеста и комуникацију, све их скупили на једно место да "преговарају" изнели им прљав веш за сваког и обећање да ће им ако се не разиђу загорчати живот за сва времена. Наравно уз понуду да им офарбају кола и поделе по сома евра једног дана као Млађа Динкић. То је то. Крај приче.
 
GREŠIŠ

Već se ušlo u pregovore sa Lokaalnom Samoupravom Grad Beograda da se u svako vozilo uvede taksimetar sa GPS, gde će Grad kontrolisati sve,naravno ima i protivnika
 
Ne razumem ovo "legalni lopov". Nesto je ili legalno ili nelegalno. Ako ima "nastelovan" taksimetar na neku svoju tarifu, kako moze biti legalan?
 
Može biti legalan,ima dozvolu za prevoz putnika,da ima TX tablice ali je LOPOV jer naplaćije po ceni koju unapred saopšti stranci,primer je na Ž. stanici ili je postavio nebaždaren taksimetar

To se bih se vrlo lako rešilo,ali NEĆE da primene zakon.
Mada je i to predočenu u PREGOVORIMA a obećanje je da će se to rešiti ili kontrolom ili ovim što sam već napisao,da u odluci o taksi prevozu bude obavezan taksimetar povezan sa GPS-om
koji kontroliše Grad.
Videćemo.....teško je u ovoj Državi raditi nešto legalno
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670745#p670745:xev4bo23 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 1:12 pm[/url]":xev4bo23]
Budi za promenu muško , a ne neko ko konstantno umesto odgovora počinje da me ubeđuje u nešto i govori o statističkim greškama i da po danas pričaš jedno , a sutra drugo. Prvo si rekao da se borite protiv uprave Car: Go i da ste na strani njihovih vozača koji su izmanipulisani , a onda kažeš kako su ustvari sami ti vozači Car: Go krivi za to što im se desilo i da treba to sami da rešavaju.
Nemam nameru da ubeđuje samo pišem iz ugla onog koji se bavi tim poslom i upućen sam u problematiku istog.
Nigde ja nisam napisao da se borimo protiv uprave CarGo i da smo na strani vozača,nego da mi je samo žao tih ljudi koji su izmanipulusani.
Pa i jesu krivi jer su znali da se upuštaju sa CarGo u razne mahinacije.Normalno da treba sami da rešavaju šta će i kako će,pa neće valjda taksisti da ih brane.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670635#p670635:xev4bo23 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 2:05 am[/url]":xev4bo23]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670626#p670626:xev4bo23 je napisao(la):
solecar » Čet Okt 17, 2019 1:45 am[/url]":xev4bo23]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670602#p670602:xev4bo23 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 12:16 am[/url]":xev4bo23]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670597#p670597:xev4bo23 je napisao(la):
solecar » Čet Okt 17, 2019 12:00 am[/url]":xev4bo23]
BATICA":xev4bo23 je napisao(la):
Ovo, da Vas vozi zobilaznim putem,to je stari pojam da taksista hoće da Vas pokrade.
Uvek je to bilo mišljenje stranke,ali REGULARNOM LOPOVU nije u interesu da Vas vozi dužem putem,već kraćim da Vas što više pokrade,ne krade on nikad na dužinu pređenog puta.
E pa nije to bilo uvek mišljenje stranke. Zato vas tol'ko i vole i "podržavaju" vaš protest. Nit' je narod lud , nit' narod umišlja , kako pojedinci žele da predstave. Ni prvi ni poslednji put da nekome kome se ne sviđa kada napišem kako se nešto desilo , krene da me ubeđuje kako nešto umišljam. A nisam jedini po tom pitanju.
Pa razmeš li šta ti ja pišem taj što te vozi u krug (neko tako misli i ako nije tačno) ne kažem da se nije desilo ali to su baš izuzeci tj iz neznanja.Koliko taj može da te vozi u krug 1,2,3 km
da ti ukrade 65 ,135,195 din
Pa koliko može aplikacija da te vozi u krug ili mnogo dužom rutom...
Razumemo se vrlo dobro i ti i ja. Znam ja da ti pokušavaš da odbraniš sve svoje kolege po svaku cenu i da po svaku cenu ocrniš Car: Go , jer oni koriste aplikaciju , a to vama ne ide u prilog. Isto tako i ti znaš da ovo što ja pričam nije nešto što se dešava svake prestupne godine i da niste baš na glasu. Ima dobrih taksista , ali isto tako i onih su krajnje bezobrazni , ali da su ovi drugi jako retka pojava , baš i ne pije vodu.
Ne ja samo branim većinu poštenih u mojoj struci i znam da je VEĆINA.
Regularnih lopova nema više od 100-150 i to je to.
A cargo su prevaranti teški(pri tome ne mislim na vozače,isto tako misli većin taksista)
Nije problem aplikacija,nego način poslovanja i odnosa prema vozačima.
Dosta taksista radi preko Yandex aplikacije koja na isti način funkciniše pa se niko ne buni,ali oni rade sa taksistima koji imaju registovanu delatnost.
Ne znači da i Y.. neće sutra da bude sličan.. ali otom potom.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670644#p670644:xev4bo23 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 2:43 am[/url]":xev4bo23]
od solecar »
Nešto se ne sećam da dok su bili protesti , da je neko od taksista javno rekao da su problem ljudi u vrhu Car: Go , a ne vozači.
Pa čoveče nisu vozači organizovali nelegalan prevoz,
A moja konstatacija da su skidali kožu i bili nefer prema vozačima se odnosila na to da su izmanipulusani , oni su pristali na to,jer treba taksist da ih brane... :roll:
 
I šta je pisac ovog posta hteo da kaže...
 
Dorotej i Batica, imate privatne poruke od mene :)

Gore desno na okviru gde stoji zvonce kao i koverta koja označava privatne poruke .
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670714#p670714:37hwvfxb je napisao(la):
molder » Čet Okt 17, 2019 11:22 am[/url]":37hwvfxb]Nasmejah se sit prica i opravdanja taksista.
1.Da ste hteli da dovodete kolege iz drugih gradova stao bi Beograd??
Imali ste priliku kada je dolazio Erdogan , lepo da blokirate ulaz u palatu Srbije i ceo taj potez na Novom Beogradu, pa da vidimo da li bi Država i Beograd stali. Mnogo ste vi nešto naivni. Radili ste kako Vam je rečeno, a onome ko je Vama rekao onako kako je njemu rekao neko iznad njega.

2. ali da su bili osuđivani za krivična dela ili imali robiju, nisu,jer ne mogu da dobiju saglasnost za obavljane taksi prevoza.
Gospoda su nam otkrila barem dvadesetak malverzacija car go organizacije, ali zato slepo veruju da saglasnost dobijaju samo oni bez krivicnog dosijea. To bi bilo kada bi neko tvrdio da su svi taksimetri ispravno baždareni pošto tako piše u zakonu.


Naravno i cargo i slicni imaju gomilu putera na glavi, niko ne veruje da je to startup dvojice studenata pocetnika, koji su za dobrobit Beogradjana odlucili da uvedu inovativni prevoz
Kad sam u ponedeljak prolazio kroz Slaviju dok se gospoda ''uparkiravala'' u Nemanjinu, viknuo sam im u prolazu nekoliko puta ''Vučić vam je u onom pravcu tamo, nije ovde na Slaviji''. Oni samo ćute, ironično klimaju glavom i prave se ludi.
Besni su na državu i vlast a izdr****ju se nad celim gradom.
Što nisu pokušali da blokiraju ulaz u Vladu, Andrićev venac i Skupštinu onda kad tamo pristižu najviši državnici i moćnici? A pa da... zato što bi dobili gumene metke i pendreke.

Ovako ispadoše face, dobiše šta su hteli, a Vučić presveti opet ispao Deus Ex Machina koja uleće i spašava stvar zarad opšteg dobra. Sve lepo izdogovarano i isplanirano. A narod ko šiša. Iako je narod taj koji izdržava i jedne i druge.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670763#p670763:p349evoo je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 1:36 pm[/url]":p349evoo]I šta je pisac ovog posta hteo da kaže...
Da si pametan da možeš da shvatiš njegovu poentu.
 
Licemeri, nego šta ste.

U utorak, pošto sam vas u Bulevaru Oslobođenja ''ispozdravljao'' kad ste se razilazili, došao sam bio na ideju da vam napravim transparent sa adresom Vučićevog kabineta i kako da dođete do njega. Jer vidim da ma koliko se vi busali kako ste eksperti poznavanja Beograda pa i prava, čitave dve nedelje niste bili u stanju da shvatite kome treba da se obratite, niti da mu nađete pravu adresu.

Sreća pa ste u međuvremenu održali taj ''sastanak iza zatvorenih vrata'' i ispali face pred javnošću zajedno sa Vučkom.
A i bolje po vas, jer mi se čini da bi vam se za koji dan ponovila situacija sa Savskog trga. Jeste ovaj narod anesteziran, ali kad mu dogori do noktiju, onda izbije sve ono što se taložilo godinama. E tad bi Žandarmerija morala da se poziva. Al da vas spašava. :wink:

Nije vam bilo dovoljno što ste izmaltretirali ljude koji žive u urbanom delu grada, nego ste još hteli da blokirate i one koji već svakog dana gube po dva-tri sata putujući iz Obrenovca, Železnika, Sremčice, Umke, zatim one što iz okretnice Birčaninova idu ka Resniku, Ripnju, Jajincima, Barajevu... Isto važi i za Lastine putnike iz Mladenovca, Lazarevca, Sopota, itd... koji isto nisu mogli da funkcionišu jer ste sebično zapeli da povrh svega, zablokirate čak i Savski trg.

Hohštapleri bezobzirni. Tri faking decenije vas slušam kako stalno nešto kukate i kako vam je uvek neko drugi kriv. I kao da to nije dovoljno, sad još uzmete pa blokirate ceo grad zato što nećete da se prilagođavate novim vremenima i pozabavite kukoljem u svojim redovima. Al dobro, neka. Dok ste se vi majmunisali na Slaviji, CarGo postade najveće udruženje građana, veće čak i od Srpske Napredne Sekte. A vi postadoste omraženiji nego Komunalna policija. Što je impresivno dostignuće. Samo nastavite da radite sebi na štetu. Kao što ni Vučićeva neće goreti doveka, neće ni vaša. Samo polako. Vreme radi svoje. Plakaćete vi za Beograđanima i molićete ih da ih povezete. :kafa:
 
Vrh