Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670776#p670776:8l8qglm7 je napisao(la):
solecar » Čet Okt 17, 2019 1:56 pm[/url]":8l8qglm7]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670763#p670763:8l8qglm7 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 1:36 pm[/url]":8l8qglm7]I šta je pisac ovog posta hteo da kaže...
Da si pametan da možeš da shvatiš njegovu poentu.

.....ali poentu imaš samo ti u svojoj glavi,bolje nemoj da je iznosiš javno

od Bender Rodriguez » Čet Okt 17, 2019 1:59 pm

Licemeri, nego šta ste.

U utorak, pošto sam vas u Bulevaru Oslobođenja ''ispozdravljao'' kad ste se razilazili, došao sam bio na ideju da vam napravim transparent sa adresom Vučićevog kabineta i kako da dođete do njega. Jer vidim da ma koliko se vi busali kako ste eksperti poznavanja Beograda pa i prava, čitave dve nedelje niste bili u stanju da shvatite kome treba da se obratite, niti da mu nađete pravu adresu.

Pa što nisi napravio transparent,važno je da ti znaš kome smo trebali da se obratimo,ŠTO NISI POMOGAO

A i bolje po vas, jer mi se čini da bi vam se za koji dan ponovila situacija sa Savskog trga. Jeste ovaj narod anesteziran, ali kad mu dogori do noktiju, onda izbije sve ono što se taložilo godinama. E tad bi Žandarmerija morala da se poziva. Al da vas spašava.
Pa što taj narod ćuti oko prevoza za Obrenovac,zašto se i oni ne dignu..
Zašto ti ćutiš oko TRGA,KARAĐORĐEVE....ITD što se neorganizuješ pa sa narodom u protest,da ti samo znaš da pljuješ preko tastature iz fotelje,izađi bre malo na ulicu.OTIĐI BRE DO PIONIRSKOG PARKA I PRUŽI KOJI DINAR ONIM BORCIMA SA KOŠARA,pitaj jel im nešto treba
Ma šta te BRIGA....idi BAR ih pitaj ko im je pomagao ovih dana,ali tamo nema tastature...
Da taksisti nisu narod,i kad smo te iste građane prevozili blespatno iz popavljenog Obrenovca onda smo i mi bili narod,tada smo bili dobri a sada kada se borimo za svoj posao onda nismo

Nije vam bilo dovoljno što ste izmaltretirali ljude koji žive u urbanom delu grada, nego ste još hteli da blokirate i one koji već svakog dana gube po dva-tri sata putujući iz Obrenovca, Železnika, Sremčice, Umke, zatim one što iz okretnice Birčaninova idu ka Resniku, Ripnju, Jajincima, Barajevu... Isto važi i za Lastine putnike iz Mladenovca, Lazarevca, Sopota, itd... koji isto nisu mogli da funkcionišu jer ste sebično zapeli da povrh svega, zablokirate čak i Savski trg.
Ovde si MOŽDA u pravu,ali uvek ima ali,moralo je doći do manjih varnica...
Jer ova vlast samo tad reauguje,a vođa da bude glavni...

Hohštapleri bezobzirni. Tri faking decenije vas slušam kako stalno nešto kukate i kako vam je uvek neko drugi kriv.
Možda i jesmo hohštapleri bezobzirni kao što si i ti za tastaturom.
Kukamo al bar na ulicI,a ti ovde na forumu kao ne valja ovo,kako ne valja ono,kako bi ti ovako,ONAKO
Pa ajde uradi nešto KONKRETNO


što nećete da se prilagođavate novim vremenima i pozabavite kukoljem u svojim redovima
Ti što misliš da treba da se prilagodimo vremenom i budemo robovi ELITE NA VRHU,možeš ti iz svog ugla da primeniš,pusti druge da odlučuju o sebi.
A sa kukoljom u našim redovima treba da se bori DRŽAVA
Dok ste se vi majmunisali na Slaviji, CarGo postade najveće udruženje građana,
Slep si kod očiju,to od 750.000 članova su priče za takve kao što si ti.
Uđi malo u stvarnost,mani se tastature
A vi postadoste omraženiji nego Komunalna policija
Primetih to ovih dana,nikad više posla....

Vreme radi svoje. Plakaćete vi za Beograđanima i molićete ih da ih povezete
Misli da će biti obrnuti scenario ako pobede ovi što INOVATIVNO POMAŽU NA PUTU,pa će ti Beograđani kukati za starim dobrim taksije....
Polako doćiće mečka i na tvoja vrata,samo tada će da bude kasno,bićeš ROB
 
Da li je istina da ćete dobiti 5 hiljada evra subvencije za nove automobile?
 
Batica

Zašto bi se građani Obrenovca žalili na prevoz kad Strela uglavnom odrađuje svoj deo posla? Prevoz nije funkcioniosao zbog vas. Što niste blokirali zgradu vlade kao što i rekoše pojedini članovi ovog foruma? Ili neki drugi objekat od vitalnog značaja za funkcionisanje izvršne vlasti? I na kraju krajeva što lepo niste obustavili rad kad niste zadovoljni, a ne da radite prepodne, pa onda malo na protest, pa onda opet malo na posao. Samo ste maltretirali običan narod, i to ne znam s kojim pravom blokirate više ključnih saobraćajnica u gradu? Lepo svoja vozila ostavite kod kuće pa u protestnu šetnju. Vlast reaguje samo na blokadu grada? Ma kako da ne. Još ste pojedinim političarima dodatno digli rejting. A i predstavnik vam odaje utisak neovejane bitange. Znači da svako ko im brojnost, a još i sredstvo za zatvaranje grada, treba da ima apsolutno pravo da stanovnike tog grada liši slobode kretanja? Interesantno razmišljanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670795#p670795:qsmlagk3 je napisao(la):
Dart » Čet Okt 17, 2019 3:40 pm[/url]":qsmlagk3]Da li je istina da ćete dobiti 5 hiljada evra subvencije za nove automobile?

Ta vest je i meni zapala za oko. Dobro pitanje u svakom slučaju.
 
Druže bez ikakve zle namere nekoliko pitanja. Evo sada ste pobedili car go u redu idemo dalje.
1. Zasto mislis da je u redu da ne plaćate poreze? Kada to kažem ne mislim na vaše večite priče o nekim nepostojećim nametima nego da imate kase i morate da izdajete fiskalne račune na licu mesta?
2. Da li bi radili 8 sati dnevno po smenama kao gradski činovnik na usluži građanima i turistima Beograda, a grad za to da ti plaća 50.000 mesecno plus prevoz?
3. Kako bi reagovali kada bi sutra građani svakodnevno nezadovoljni cenom i uslugom taksija u Beogradu, blokirali sva taksi stajališta u gradu i blokirali rad taksi službe?
4. Zasto niste strajkovali vikendom? Npr od 20H pa do 02H??
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670801#p670801:wnnthjln je napisao(la):
Kesha » 9 minutes ago[/url]":wnnthjln]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670795#p670795:wnnthjln je napisao(la):
Dart » Čet Okt 17, 2019 3:40 pm[/url]":wnnthjln]Da li je istina da ćete dobiti 5 hiljada evra subvencije za nove automobile?

Ta vest je i meni zapala za oko. Dobro pitanje u svakom slučaju.

I zašto se uopšte javila ta suma? To uopšte nije bio zahtev? Zašto taksisti to ne odbiju?
 
BATICA očigledno nisam bio jasan kad je u pitanju start. Kad sam rekao "minimalna cena" mislio sam na donju granicu koja je najniža cena bez obzira na relaciju, recimo 300 din. To ima smisla jer baš najviše gubite na kratkim relacijama. Dakle ako uzmem od Londona do Terazija plaćam 300 din, ako uzmem od jednog do drugog kraja Slavije - 300 din. Najniža cena vožnjeda bude 300 din. A zarade vozača se drugačije mogu ukalkulisati u cenu. To je zato ako platim 2500 do aerodroma gde je amortizacija auta starog 10+ godina oko 10% iznosa, gorivo oko 20% bezobrazno naplaćivati i start preko toga.
 
Slažem se,logično.
Potpuno u pravu,to bi bilo odlično,predlagali jednom Gradu ali na odjexxxli
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670804#p670804:zb3g1a5y je napisao(la):
astrodule » Čet Okt 17, 2019 4:02 pm[/url]":zb3g1a5y]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670801#p670801:zb3g1a5y je napisao(la):
Kesha » 9 minutes ago[/url]":zb3g1a5y]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670795#p670795:zb3g1a5y je napisao(la):
Dart » Čet Okt 17, 2019 3:40 pm[/url]":zb3g1a5y]Da li je istina da ćete dobiti 5 hiljada evra subvencije za nove automobile?

Ta vest je i meni zapala za oko. Dobro pitanje u svakom slučaju.

I zašto se uopšte javila ta suma? To uopšte nije bio zahtev? Zašto taksisti to ne odbiju?

Još dobrih pitanja. I onda se čovek prosto zapita šta se to još kuvalo iza ovih protesta.
 
Pobeda bi bila da se subvencija odnosi na Skode samo... :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670804#p670804:ryl0ajjv je napisao(la):
astrodule » Čet Okt 17, 2019 4:02 pm[/url]":ryl0ajjv]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670801#p670801:ryl0ajjv je napisao(la):
Kesha » 9 minutes ago[/url]":ryl0ajjv]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670795#p670795:ryl0ajjv je napisao(la):
Dart » Čet Okt 17, 2019 3:40 pm[/url]":ryl0ajjv]Da li je istina da ćete dobiti 5 hiljada evra subvencije za nove automobile?

Ta vest je i meni zapala za oko. Dobro pitanje u svakom slučaju.

I zašto se uopšte javila ta suma? To uopšte nije bio zahtev? Zašto taksisti to ne odbiju?

Evo ovako,to nije bio zahtev,(trenutno zamazivanje stanja)subvencija je u opticaju još negde od JUN-a.
Kažu EU donacija za podsticaj malih preduzetnika.
Cifra je veća,oko 8000 stim da se kupuje vozilo preko 14000,da se ne duguje porez....ista boja vozila ...itd
Takođe su u opticaju i novi taksimetri koji bili povezani sa Sekratarijatom za saobraćaj Grad Beograd.
Kako sam upućen, niko neće prihvatiti dok se ne reši nelegalan prevoz.
Mada to sa subevencijom još nije savim definisano ima mnogo nedoumica...
Prvo rešavanje nelegalnog prevoza,pa sve ostalo,takav je stav većine predstavnika taksi preduzetnika kao i samih taksista.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670809#p670809:ryl0ajjv je napisao(la):
hiavata » Čet Okt 17, 2019 4:22 pm[/url]":ryl0ajjv]Pobeda bi bila da se subvencija odnosi na Skode samo... :)
Kliko znam,nema ograničenja koja marka vozila,već samo boja vozila,,BELA
Takođe predloženo je da preko pednjih vrata sva vozila imaju trobojku SRBIJE...
 
Mene samo zanima zašto sve mora preko grbače običnih građana?
Prvo nas blokirate, a sad bi i da zavucete ruke u naše džepove . Ako imate problem sa cargo to resavajte sa njima i državom, a nas zaobiđite u širokom luku...
 
Jel misliš na CARGO,koji su zgrnuli milione evra za dve godini a Državi ništa...



ps
Subvencija je donacije EU za male preduzetnike
 
@Batice,

Kakve veze imaju heroji Kosara sa vasim maltretiranjem grada? Jel ti tako i kad dobijes kaznu zbog nepropisnog parkiranja kazes "sto ti meni pises kaznu ovde dok veterani Kosara sede nezbrinuti?" Klasicna zamena teza u nedostatku boljih argumenata.

Dalje, otkud ti znas sta i koliko ja radim za svoj grad i svoje drustvo? Prvo, ovo je forum. Na forumu se prvenstveno pise. Nije ovo gradska skupstina niti poligon za dokazivanje. A iznenadio bi se i koliko se stvari u Beogradu menja ili sprovodi upravo zbog nas desetina koji redovno izvestavamo, predlazemo, stvaramo i skrecemo paznju.

Drugo, to sto neko ne objavljuje javnosti svoje doprinose drustvu ne znaci da ih ne izvrsava. Trece, ovo je tema o taksijima. Kakve veze ima to sa Trgom? Ako ne znas sta je neko pisao i radio povodom fijaska sa Trgom, otidi na temu pa pogledaj. Nemoj slepo nabadati i izmisljati, kao onaj vas kolega Bosko sto bi da glumi pravnika a zna samo da se kezi i da podbada. I cetvrto, to sta ko pise i radi na forumu ne daje vama pravo da dve nedelje blokirate milion ljudi ni krive ni duzne. I to ljude koji vas izdrzavaju.

Pusti me prica o Obrenovcu i poplavama. I ja sam tih dana dao svoj doprinos drustvu kako sam mogao i umeo, pa se ne busam o tome. Niti mi to daje pravo da blokiram druge kad god sam kivan na drzavu.

Kazes drzava treba da se bori sa kukoljem u vasim redovima. A sta, u medjuvremenu cete vi da drk**te narod zbog toga? Ma nije valjda? Cekaj cekaj, nije vam bio problem da drzite grad pod opsadom dve nedelje? Nije vam bio problem da se tucete sa gradjanima koji odluce da vam se suprotstave? Nije vam bio problem da nalozite i kolege iz Nisa i Novog Sada da dodju i oni da se izdr**vaju ovde... A problem vam je da izadjete na kraj sa par desetina dobro poznatih faca koje vam godinama otimaju posao i kaljaju profesiju? Ma kako da ne.
Uostalom, jesu li ovih meseci oduzeli vozila 30ak divljaka u BG? I sta, zato sto vama to nije dovoljno, vi cete da drndate nas koji nenamo veze sa time? Ma nije nego.

Kazes nikad vise posla niste imali nego ovih dana. Aha. A jel vodite evidenciju koliko je tu bilo Beogradjana? Jer cisto sumnjam da su vam ulazili u vozila nakon onoga sto ste nam priredili.A i s obzirom na to koliko ste bezobrazno skupi.

Inace ja niciji rob necu biti, ni CarGoa, ni Vucicev, pa ni vas. Zato sledeci put kad zablokirate ulice jer necete da se prilagodite uslovima, mozete da ocekujete isti tretman od mene. A u vozilo vam vise nikad necu uci. Ako i budem usao, bice to kod nekog od onih nezavisnih, sa belim tablama i TX registracijama. Sa vama iz udruzenja ne zelim nista vise da imam. Pokazali ste se kakvi ste onog momenta kad ste zarad privlacenja paznje jednog coveka zagorcali zivot stotinama hiljada. A nekima i ugrozili, kad ste omeli rad hitnih sluzbi.
 
od Kesha » Čet Okt 17, 2019 3:49 pm



Zašto bi se građani Obrenovca žalili na prevoz kad Strela uglavnom odrađuje svoj deo posla? Prevoz nije funkcioniosao zbog vas. Što niste blokirali zgradu vlade kao što i rekoše pojedini članovi ovog foruma? Ili neki drugi objekat od vitalnog značaja za funkcionisanje izvršne vlasti? I na kraju krajeva što lepo niste obustavili rad kad niste zadovoljni, a ne da radite prepodne, pa onda malo na protest, pa onda opet malo na posao. Samo ste maltretirali običan narod, i to ne znam s kojim pravom blokirate više ključnih saobraćajnica u gradu? Lepo svoja vozila ostavite kod kuće pa u protestnu šetnju. Vlast reaguje samo na blokadu grada? Ma kako da ne. Još ste pojedinim političarima dodatno digli rejting. A i predstavnik vam odaje utisak neovejane bitange. Znači da svako ko im brojnost, a još i sredstvo za zatvaranje grada, treba da ima apsolutno pravo da stanovnike tog grada liši slobode kretanja? Interesantno razmišljanje.

Izvini kasno video post...ali evo
Ne znam da li si video gužvu na toj stanici i onda kad taksisti nemaju protest...
Kao drugo i jesmo blokirali zgradu Vlade kao Skupštinu,jedino što je bilo puno vozila pa nije bilo mogućnosti da smestimo sve.Takođe morali smo da kroz K.Miloša,Nemanjinu itd ostavimo koridore za Hitnu,Vatrogasce i ostale hitnne slučajeve.
Kao što znaš prvu nedelju je protest bio van špica od 13h -15h
Mediji pod uticajem vlasti su šikanirali taksiste
Zašto vlast na čelu sa prvorođenim nisu reagovali VEĆ drugi dan.
Već je Vaša premijerka(jel smo njoj digli rejting) rekla kako se ne krši zakon i radi se po rupama
E onda je došlo do blaže radikalizacije protest u drugoj Nedelji ....
I onda su krivi TAKSIST a ne ova VLAST.
Sve je to moglo da se reši prvog dana,ali su se moćnici iz VLASTI nadali da će iz dana u dan broj KOJI protestuju opadati a ono suprotno sve veći broj,a počeli su i ostali Gradovi.
A pošto je prvorođeni video da je vrag odeneo šalu ....itd zanate kraj priče

molder » Čet Okt 17, 2019 3:53 pm

Druže bez ikakve zle namere nekoliko pitanja. Evo sada ste pobedili car go u redu idemo dalje.
1. Zasto mislis da je u redu da ne plaćate poreze? Kada to kažem ne mislim na vaše večite priče o nekim nepostojećim nametima nego da imate kase i morate da izdajete fiskalne račune na licu mesta?
2. Da li bi radili 8 sati dnevno po smenama kao gradski činovnik na usluži građanima i turistima Beograda, a grad za to da ti plaća 50.000 mesecno plus prevoz?
3. Kako bi reagovali kada bi sutra građani svakodnevno nezadovoljni cenom i uslugom taksija u Beogradu, blokirali sva taksi stajališta u gradu i blokirali rad taksi službe?
4. Zasto niste strajkovali vikendom? Npr od 20H pa do 02H?

1.Plaćamo poreze,ali i dugujemo i taj dug ne može da se oprosti nikad,može samo kamata da se otpiše ako uđeš u reprogam duga.Taj zako važi za sve PREDUZETNIKE.
Nepostjeći namet,tvoje mišljenje,bavi se taksi prevozom pa saznaj.
Fiskalne kase,ok ali one bi i državu bi mnogu koštale,povraćaj PDV za gorivo,rez.delove,priznjavanje automobilia kao srestva za obavljnje delatnosti što znači kupovina vozila bez PDV (tako je bar u uređenim državama) e onda bi i taksi bio kao u TIM uređenim državama.
2.Ja lično,DA, ne znam za ostale mada, mislim da bi većina prihvatila
3.Pustili ih da se bore za svoja prava,neki bi i gunđali psovali.Svi smo različiti pa imamo i različite reakcije na određene stvari.Misli da je glupo pitanje.
4.Kao prvo vikendom ne rade državne institucuje a većina Građana rade i vikendom.
Kao drugo mora da se zaradi nešto i za preživljavanje kao i za Državuo jer trži svoje svakog 15. u mesecu


ps
info
Od juče je počela stroga kontrola poreskih računa taksi preduzetnika,i ko duguje i jedan mesec.Račun u blokadi.Ovo zna za taksiste,dal je kod drugih preduzetnika i doo firmi ne znam
Do sad je Država to tolerisala taksistima ali i drugim PREDUZETNICIMA.
I još jednom da ponovim nisu tolerisali samo taksistima već SVIM preduzetnicima, DOO firmama
Znači može,kad se hoće,primeniti zakon.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670790#p670790:2gunypl1 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 3:09 pm[/url]":2gunypl1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670776#p670776:2gunypl1 je napisao(la):
solecar » Čet Okt 17, 2019 1:56 pm[/url]":2gunypl1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670763#p670763:2gunypl1 je napisao(la):
BATICA » Čet Okt 17, 2019 1:36 pm[/url]":2gunypl1]I šta je pisac ovog posta hteo da kaže...
Da si pametan da možeš da shvatiš njegovu poentu.
.....ali poentu imaš samo ti u svojoj glavi,bolje nemoj da je iznosiš javno
Nema potrebe da se praviš nevešt , kada si inteligentna osoba koja razume poentu , koju sam već izneo javno , u jednom od prethodnih postova. :vops:

P.S.
Želim ti svu sreću u izigravanju nevešte osobe , kao i žrtve u celoj ovoj priči i spinovanju prilikom davanja odgovora.
 
BATICA":32kiteea je napisao(la):
ps
Subvencija je donacije EU za male preduzetnike
Daj pusti me sa tim bajkama.
EU subvencije za preduzetnike ne možeš dobiti u Beogradu kao najrazvijenijem regionu Srbije, niti Vučić može da diktira uslove i odlučuje ko će dobiti sredstva, jer to radi isključivo EU...
 
Kakvu gomilu lazi Batica prosipa na forumu...

Velik procenat vasih vozaca su krivicno osudjivana lica, jer je vas kartel napravilo dil pa se odobrenje izdaje osobama koje su sluzile zatvorsku kaznu kracu od 2 godine!
https://www.paragraf.rs/izmene_i_dopune ... acaju.html

Kakav k. EU donacija od 100000000 evra samo za srpske taksiste?? IPARD za kompletnu srpsku poljoprivredu je malo veci od te cifre.
 
Mene samo zanima da li je realna ova cifra od 750000 članova Cargo-a.. jer već sama po sebi označava jedan sistem koji ima očigledno ulogu koja mu se ne priznaje od strane taksi udruzenja... dakle, možemo li reći da je to realna cifra ili ne?

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
taj koji je odredio da TAXI mora biti bele boje je blago receno deb....ja bih voleo da bude pastelna kao u Nemačkoj. I da postoji propis da tu određenu boju ne može niko drugi da ima - zato bi kombinacija dve boje možda bila najbolja. Tako je u jednoj Indiji, zašto ne bi bilo i ovde? Ok u Mađarskoj je bilo koja boja ali opet zašto moramo da se ugledamo na najbliže? I da, da ta nova vozila imaju ugrađena dečja sedišta kao što imaju nemački taxi.
 
A zašto ne bi mogao da bude taxi žute boje? Meni je to prva asocijacija , a i lako su uočljivi , jer se ne pojavljuju svakodnevno i u ogromnom broju žuta kola , za razliku od belih.
 
od Bender Rodriguez » Čet Okt 17, 2019 4:51 pm



Kakve veze imaju heroji Kosara sa vasim maltretiranjem grada? Jel ti tako i kad dobijes kaznu zbog nepropisnog parkiranja kazes "sto ti meni pises kaznu ovde dok veterani Kosara sede nezbrinuti?" Klasicna zamena teza u nedostatku boljih argumenata.

Evo kakve,pa tebi je žao što se Građani maltretiraju,a nije ti žao ti boraca sa Košara,da tebi žao samo tvoje guzxxe.
Što nisi prišao na Slaviju i ubacio bar 50din. za malu SOFIJU.
Inače niko od režimskih medija nije hteo da objavi da smo za vreme protest skupili oko 900.000din za malu SOFIJU
a nismo SE time hvalili kao OVI INOVATIVNI ŠTO POMAŽU NA PUTU
Evo još nije kasno....https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/710/sofija-nakic
Ne tebi je samo krivo što Građani ne mogu da prođu ....ili LIČNO TI
Zašto tako nisI PLJUVAO PO cargo kad su oni blokirali Grad,em što su nelegali i znaš ko stojo iza njih.
Ne ti samo znaš za sebe i svoje potrebe,izvini i znaš da pljuješ po drugima a da ih i ne poznaješ i to sve iz fotelje za tastaturom.Kako tebe nije sramota,dvostruki aršini
Iz svoje perspektive kažeš zamena teza,jer tebi to odgovara.

Drugo, to sto neko ne objavljuje javnosti svoje doprinose drustvu ne znaci da ih ne izvrsava. Trece, ovo je tema o taksijima. Kakve veze ima to sa Trgom? Ako ne znas sta je neko pisao i radio povodom fijaska sa Trgom, otidi na temu pa pogledaj. Nemoj slepo nabadati i izmisljati, kao onaj vas kolega Bosko sto bi da glumi pravnika a zna samo da se kezi i da podbada. I cetvrto, to sta ko pise i radi na forumu ne daje vama pravo da dve nedelje blokirate milion ljudi ni krive ni duzne. I to ljude koji vas izdrzavaju.
Da izvršava ih time što pljuje ono što je legalno a podržava ono što je nelegalno.
I to normalno za tastaturom.Jeste tema taksi,a veze sa Trgom je u konteksu
što nisi napravo transparent pa otišao na Trg ili bar hteo,što nisi otišao tamo da pozdraviš Vesića. KAO ŠTO SI TAKSISTE.
Pusti me prica o Obrenovcu i poplavama. I ja sam tih dana dao svoj doprinos drustvu kako sam mogao i umeo, pa se ne busam o tome. Niti mi to daje pravo da blokiram druge kad god sam kivan na drzavu.
Ovde i nisam mislio na tebe,već na te iste Građane,da imaju malo razumevanja.
Daje ti za pravo, tebi i bilo kome drugum ako Država ne sprovodi zakon.
Ako se organizuješ ,prijaviš.Ali tu treba lične žrtve
Zato nam i jeste tako, kad si kivan na DRUŽAVU,samo kad je tvoja guxxx u pitanju,a i onda reaguješ samo preko tastature.
Uostalom, jesu li ovih meseci oduzeli vozila 30ak divljaka u BG? I sta, zato sto vama to nije dovoljno, vi cete da drndate nas koji nenamo veze sa time? Ma nije nego.
Ovo je totalna laž,mesecima nije oduzeto ni dva vozila.
I u BG VIŠE NEMA DIVLJAKA SA TAKSI TABLOM NA KROVU.
Ima bez table kao što su CARGO I HRVATSIKI CAMEO koji obavljaju nelegalan prevoz putnika.
Ili kako kaže tvoja premijerka,CarGo NE KRŠI,SAMO KORISTI RUPE U ZAKONU.
Što nije branila i Hravatski CAMEO. Tebi nije kriva OVA vlast koja to nije rešila prvi dan,ne krivi su ti taksisti.
Inace ja niciji rob necu biti, ni CarGoa, ni Vucicev, pa ni vas. Zato sledeci put kad zablokirate ulice jer necete da se prilagodite uslovima, mozete da ocekujete isti tretman od mene. A u vozilo vam vise nikad necu uci. Ako i budem usao, bice to kod nekog od onih nezavisnih, sa belim tablama i TX registracijama. Sa vama iz udruzenja ne zelim nista vise da imam. Pokazali ste se kakvi ste onog momenta kad ste zarad privlacenja paznje jednog coveka zagorcali zivot stotinama hiljada. A nekima i ugrozili, kad ste omeli rad hitnih sluzbi.
Hožeš,hoćeš smo još ne znaš jer podržavaš sve što je neleglano.
Neću da se PRILAGODIM I DA PLAĆAM REKET OD 33% ELITI SA VRHA VLASTI.
Ti slobodno možeš,ćuti,trpi,puni im đepove i prozivaj ih po forumima.
Slobodno biraj skim ćeš da se voziš,samo nemoj sa legalnim.
A to što prozivaš za hitnu ,pusti snimke sa youtuba,pitaj ove iz hitne pomoći,pa nikad brže nisu mogli da prođu kroz centar.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=670835#p670835:18evwum7 je napisao(la):
solecar » Čet Okt 17, 2019 6:06 pm[/url]":18evwum7]A zašto ne bi mogao da bude taxi žute boje? Meni je to prva asocijacija , a i lako su uočljivi , jer se ne pojavljuju svakodnevno i u ogromnom broju žuta kola , za razliku od belih.

Logično,taksisti traže SIVU boju ali prvorođeni ima želju,strašno
Nadam se da mu se želja neće ispuniti

da ne bude ponovo blokade Grada :wink:
 
Batice, Bijelic stalno govori da oni nemaju nista protiv da cargo udje u legalne tokove i da njihovu aplikaciju koriste taksisti, isto kao sto koriste yandex, to ce sa ovim novim udruzenjem biti ispunjeno. Koja je razlika izmedju tih taksista koji ce koristiti cargo aplikaciju i tebe koji si u nekom drugom udruzenju? Osim toga sto ce njima srediti dugovanja, koja je sustinska razlika u samom obavljanju posla?
 
Vrh