Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Е може још ово питање. Која је ваша процена, колико вам Car:go ”односи” промета? Капирам да је пре била јака цифра, сад нешто сумњам да је то осетљиво с обзиром да ем имају мало возила, ем им је цена као и у таксију...
 
Ti o autima i znas samo sa interneta.
Ajde malo slikovitije da ti pojasnim
Da, u stranim drzavama menjaju ulje na 30k(cak i preporuka fabrike), ali sipaju kvalitetnije gorivo...
Najsmešnija teza lobija uvoznika motornog ulja, decenijama promovisana od raznih Alvirovića i sl. - 'napolju' je bolje gorivo, pa treba češće menjati ulje. Kakve to veze ima, osim što tako prodaju dvaput više ulja ovcama?
 
Najsmešnija teza lobija uvoznika motornog ulja, decenijama promovisana od raznih Alvirovića i sl. - 'napolju' je bolje gorivo, pa treba češće menjati ulje. Kakve to veze ima, osim što tako prodaju dvaput više ulja ovcama?
Ima veze i sa filterom,kako to da prelazim tolike km bez ikakvih kvarova, cak mi je i turbo fabricko, ali menjam ulje na svakih 10k/km.
 
Е може још ово питање. Која је ваша процена, колико вам Car:go ”односи” промета? Капирам да је пре била јака цифра, сад нешто сумњам да је то осетљиво с обзиром да ем имају мало возила, ем им је цена као и у таксију...
Mislim oko 20%
 
Hoćeš "fleksibilno" radno vreme , platu od 150k ....napredovanje u poslu
Mi smo inovativna pomoć na putu,pomažemo ti da radiš od 12-15h ...pomažemo da ne budeš u minusu i da si nasmejan
 
Sta treba da odgovorim ili potvrdim da si u tom postu najmanje lagao?
Treba da se izvinis za to sto lazes i sto pokusavas da manipulises ljudima kao da ti je presednik neki rod ili mozda neki drugar iz srednje skole. Manje botovanja vise malo citaj sta ljudi pishu. A sve sam ti lepo objasnio ovde https://forum.beobuild.rs/threads/taksi-taxi-prevoz.508/page-295#post-1032550, jedino jos mozda da ti nacrtam.
Priznao sam da si u tom postu najmanje lagao.
 
Hvala Batice, kao da si me prevezao, a curu nemam, a auto imam da se sam prevezem gde trebam ;)
 
Curu nema auto ima
da rešenja nema,
za vecinu problema.
Samo si trazio da budeš
iskreno srećan, nisi uspeo,
posustao i na kraju odustao

Ps
Koji dron koristiš
 
Poslednja izmena:
Vidi batice postoje ljudi koji vole svoju zenu a i decu koju mu je podarila, tako da mu cure sa strane ne trebaju, jbg nismo svi smekeri i zavodnici kao taxisti :)
A to da li sam srecan ili nisam, ne znam kako covek pored male dece moze da ne bude srecan, al to je vec mozda moje pogresno razmisljanje...

Dji Mini 2
 
Ženu ima auto ima
da rešenja ima
Samo si tražio da budeš
iskreno srećan,jesi uspeo
nisi posustao
I na kraju nisi odustao...
Za mene raj bio bi taj, taj
 
Kakve se ovo opake rime bacaju ovde? 😄

Ja nemam ni curu, ni auto, ni pare... nije da se preporučujem za besplatnu vožnju, samo kažem...

Lako je vama kad zarađujete kao jedan "doktor nauka" i "hirurg" da se razbacujete ovde besplatnim vožnjama...
 
Eh to znam
da ima zanimanja trista
al’ ja najradije radim ki taksista
 
Kakve se ovo opake rime bacaju ovde? 😄

Ja nemam ni curu, ni auto, ni pare... nije da se preporučujem za besplatnu vožnju, samo kažem...

Lako je vama kad zarađujete kao jedan "doktor nauka" i "hirurg" da se razbacujete ovde besplatnim vožnjama...
Nadji ribu ja te vozim besplatno!!
 
Vidi batice postoje ljudi koji vole svoju zenu a i decu koju mu je podarila, tako da mu cure sa strane ne trebaju, jbg nismo svi smekeri i zavodnici kao taxisti :)
A to da li sam srecan ili nisam, ne znam kako covek pored male dece moze da ne bude srecan, al to je vec mozda moje pogresno razmisljanje...

Dji Mini 2
Svima su nam deca bila mala, znam da im pricas bajke..
To nije razlog da u drustvu odraslih budes frustriran i lazov.
 
Budi iskren prema sebi kako ne bi bio lažan prema drugima.
 
Svima su nam deca bila mala, znam da im pricas bajke..
To nije razlog da u drustvu odraslih budes frustriran i lazov.
Nema sta vise sa tobom da se prica, covek se uci dok je ziv i zna da prizna svoje greske, al to je tebi heshvatljivo tako da samo nastavi ti tvojim putem da lazes sebe a ne nas...
 
Vrh