Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Ništa Srđane, sledeći put video i možda DNK dotičnog...mada ne verujem ni da bi to zadovoljilo moderatore/sudije ove teme.

Ja sam stava da po cenu da ne parkiram i da mi život zavisi od toga ne bih stao na ova mesta....i uvek pokazujem ljudima sliku one poruke koja piše, čini mi se u Mercatoru na ovim mestima i koja glasi "Da li stvarno želiš da budeš na mom mestu?"

Naježim se uvek kad je pročitam.
 
Evo juče mi bila u gostima jedna drugarica iz inostranstva i trebao joj je taksi a pošto joj tu stranu karticu Car Go nije prihvatio i mogla samo gotovinski zvali redom glavne taksije i "niko nema dostupna vozila", posle skinem yandex aplikaciju i vozilo došlo na adresu za 4 min za gotovinsko plaćanje (Beogradski taxi). Taxi koristim baš kad moram za noćne izlaske, ovo sa telefonskim centralama je čist cirkus jer očigledno ne prihvataju nikoga a većina ljudi, posebno stariji, tako traži taxi.
 
Evo juče mi bila u gostima jedna drugarica iz inostranstva i trebao joj je taksi a pošto joj tu stranu karticu Car Go nije prihvatio i mogla samo gotovinski zvali redom glavne taksije i "niko nema dostupna vozila", posle skinem yandex aplikaciju i vozilo došlo na adresu za 4 min za gotovinsko plaćanje (Beogradski taxi). Taxi koristim baš kad moram za noćne izlaske, ovo sa telefonskim centralama je čist cirkus jer očigledno ne prihvataju nikoga a većina ljudi, posebno stariji, tako traži taxi.
Da su znali da Vam je prva opcija bila nelegalan prevoz, da ne dodje uopste regularan taksi.
 
@Dzigi Bau
Kada se ustanovi da je ovo jos jedna laz, da li ces sam sebe demantovati i uputiti izvinjenje?
 
@Dzigi Bau
Kada se ustanovi da je ovo jos jedna laz, da li ces sam sebe demantovati i uputiti izvinjenje?
Криви сте док се не докаже супротно, сада је на вама терет сакупљања доказа и одбране, а и то види тамо са Телеграфом који је објавио вест.
 
Poslednja izmena:
Svesno prenosi lazi??? Kako znamo da li ova vest laz ili istina?

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Koliko cesto stranke beze nakon voznje a da ne plate??

Vasi primeri:
 
Koliko cesto stranke beze nakon voznje a da ne plate??

Vasi primeri:
Zaista retko..
Jos dobro pamtim slucaj, neka kisica je padala decko 30tak godina sve normalno..
Kaze mi da stanem kod nekadašnjeg depoa da uzme nesto, istrca iz kola i pocne da bezi na drugu stranu belevara.. Od gore je isao auto koji ga je udario... Karma sta li je...
 
@Dzigi Bau
Jos nisam dobio odgovor od tebe, a ti vec postavljas pitanja.. Dobro si iskopirao diktatora..
 
Tako je! Za sve su krivi korisnici usluga!

Posebno su bezobrazni ovi što neće da izađu iz kluba pola sata ranije, a 'oće taksi! Pa, ne mož' tako.
 
Hahahhahahahahh pa ovaj Bijelic je crtani film hahahahahha mi smo ok a vi ste st***.
 
Da li će novinari objaviti..
Pomoć na putu oborila motociklistu....
Screenshot_20220611-171348_Viber(1).jpg
IMG-07576f14850729a625ccf5eab344ce3f-V.jpg
 
Poslednja izmena:
@Misha V
Rekao sam kada se ustanovi da je laz.

Uhapšen taksista koji je sinoć USMRTIO PEŠAKA na Pančevač​


 

Uhapšen taksista koji je sinoć USMRTIO PEŠAKA na Pančevač​


I šta ćemo sad?
 
@sjcam
@bv5156
Sacekajte da vidimo zvanicno saopštenje i slike automobila u tablice. I ja mogu da kacim tekstove gde ne pise da je taksista.
P. S. Nadam se da mi moderator nece obrisati i ovaj post, kao predhodnih pet.
 
Vrh