Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

ajde ne tupite.
nego da pitam MareBaticu...gledam sada ovu Sat reviju...testiraju električni Ioniq na turneji po Srbiji...i intervijuisali su vlasnike dve Taksi kompanije iz Čačka i Kopaonika koji koriste električne automobile u floti...po njihovoj računici itekako im se isplati jer im je trošak oko 1,5l dizela na 100km...i to u mestima gde je Taksi neuporedivo jeftiniji nego u Bg...kako je moguće da nemamo takvu kompaniju u BG? I da li ste vi razmišljali u tom pravcu?
 
@Bulbulderac17
Hajde po stoti put.. U manjim mestima taksi vozaci rade za gazdu(koji ko zna cime se jos bavi) znaci vozila su gazdina, a ne kao u Beogradu u vlasništvu taksista.
 
Zašto postoje taxi udruženja u BG ako je taksista u BG sam svoj vlasnik i gazda? I zašto u tom slučaju moraju taxisti da budu članovi nekog udruženja?
 
Mnogo pitanja,zašto ovo zašto ono.
Zar Vi niste stručnjaci za taksi delatnost,znate sve šta i kako ....
Ej bre video na TV ,pa Čačak ima....električni automibil na taksiju...pa ni Beč,Pariz im nije ravan
Video ja Lamba na taksiju
A poređenje automobila taksija gde km/200din i BG je 🤣
Stvarno komedija...
 
Poslednja izmena:

@sjcam

Nemoj više ženu zamarati da te vozi na Aerodrom svojim GLC-om ili tvojom E klasom
Evo pošto taksi nema lux vozila ...
BANJCA - AERODROM
Screenshot_20220603-011647_CARGO.jpg

A evo zašto su luksuzni i čisti..Milan​

Pa uporedi sa BG
Screenshot_20220603-013339_Chrome.jpg
 
Poslednja izmena:
Manje gledajte Tv
Nemoj samo da pitate zašto u busu ne može da se podigne keš

U Milanu sigurno imaju automobile na struju kao ovi u Čačku
Dobar dan 3,30e
Dobro veče 5,40

Screenshot_20220603-014736_Chrome.jpg
 
Poslednja izmena:
e hvala ti na detaljnom objašnjenju..sve mi je jasno. Ček ček..pa kojim to delatnostima bave vlasnici taksi udruženja u manjim mestima? Jel ko onaj iz Pančeva?
Ostavicu tvojoj masti na volju da odluci cime se bave vlasnici taksi udruzenje iz unutrasnjosti.. Masta, svemir i ljudska glupost su beskonačni..
 
Vidim da taxisti baš u neograničenim količinama koriste glupost, a mi drugi licemerstvo i sujetu, kako kažu.

P.S.
:LOL::LOL::LOL:

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:cry::cry::cry:
 
Pa mnogo gledaš TV
Video si kako taksisti voze električne automobile..
Jel si video kakve voze u PA
A da pratiš temu pročitao bi ko poredi taksi u Milanu sa BG
 

@sjcam

Nemoj više ženu zamarati da te vozi na Aerodrom svojim GLC-om ili tvojom E klasom
Evo pošto taksi nema lux vozila ...
BANJCA - AERODROM
Pogledajte prilog 137918

A evo zašto su luksuzni i čisti..Milan​

Pa uporedi sa BG
Pogledajte prilog 137919
A šta je pisac hteo da kaže? Skuplje je? Pa jeste, ali je i 5x bolje... Eco su i dalje puno bolja vozila od velike većine taksija.

Zanimljivo kako i taksisti sa jedne strane pljuju "ilegalnii prevoz", a koriste aplikaciju za taj isti "ilegalni prevoz".

Neko je spomenuo licemerje?
 
@sjcam
Kao sto sam rekao dosta stvari se ne uklapa za nekoga ko poseduje e i glc klasu..
Zar mislis da regularan taksista stvarno koristi nelegalan prevoz ili mu je neko poslao snimak ekrana?!?
 
@sjcam
Kao sto sam rekao dosta stvari se ne uklapa za nekoga ko poseduje e i glc klasu..

Izvini Sherlock Holmes :LOL:
Batica je verovatno Dr. Watson? :LOL:

Koji ste vi likovi... Cirkus.

PS: Koliko to vama neverovatno zvučali ima nas i koji se ne deremo na vozače i ne lažemo po forumima. Čudno, ali postoji i to.
 
Poslednja izmena:
Mare81 said: Kao sto sam rekao dosta stvari se ne uklapa za nekoga ko poseduje e i glc klasu..

Evo zapravo baš dok čitam ovu smešnu temu nešto sam sređivao po garaži... Sorry, nemam kod sebe ključeve i od ženinog auta, ali tu je pored :LOL:



@Mare81 Ponesite danas na teren i rezervne peškiriće, baš je vruće napolju :)
 
@sjcam
Tek mi se sad nesto neuklapa.. Al nema veze.
Kakvi peskiri ja klimu ne gasim, a danas i sutra necu da radim, cele nedelje sam isao na puteve zasluzio sam odmor😀
 
Pa mnogo gledaš TV
Video si kako taksisti voze električne automobile..
Jel si video kakve voze u PA
A da pratiš temu pročitao bi ko poredi taksi u Milanu sa BG
Postoj velika razlika kada vi poredite cene sa Milanom i pravdate se da je skoro isto u odnosu kad mi to radimo. Bilo bi čudno npr kada bi ti spomenuo Istanbul npr.
 
@Bulbulderac17
Za pocetak prvo proveri cenu goriva u Istanbulu da ne pricamo o automobilima koje voze taksisti u tom gradu(gotovo svi su proizvedeni u toj zemlji, nema carine, transporta itd.)
P. S. Ovu informaciju nisam procitao na internetu, bio sam nekoliko puta u Turskoj. Naravno pricam o periodu pre agresije Rusije na Ukrajina.
 
Vrh