Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Primaju se dodatno drugi kao pojacanje, a od vec stecenih dozvola ko zeli da napusti taksi uvek otici moze.
 
To nije po zakonu. Račun izdat fizičkom licu mora biti fiskalizovan.

Car:Go ne izdaje račune fizičkim licima, već članovima udruženja. Ceo koncept je problematičan, ali ga nadležni tolerišu.

Jesi pogledao moj racun od Nis Gasprom-a, nije fiskalizovan kao svi ostali racuni.

Pokusao sam da provalim njihovu semu, CarGo je registrovan kao DOO on izda racun udruzenju, a udruzenje preda tebi taj racun, ne znam da li mozes taj racun da pravdasi u firmi kao trosak prevoza jer nije izdat ni na tvoje ime ni na ime tvoje firme, ispravite me ako gresim.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220322-024729_Chrome.jpg
    Screenshot_20220322-024729_Chrome.jpg
    58,9 KB · Pregleda: 111
@BATICA koja je razlika izmedju tog broja i onog na racunu od cargo-a?
Jedan info, fiskalni racun ne izlazi iz aparata kad na ovaj nacin platis gorivo vec samo dobijes na mail racun, znaci ne bih mogao da odem do kase i trazim fiskalni isecak.
 
Pa razlika što je cargo br. fakture bez br. fiskalnog isečka ,nis br. fiskalnog isečka i br. računa
Pa šta ima da tražiš od nisa fiskalni kad je zaveden fiskalni isečak pod br. i dobio si .....
 
U pravu si, posle sam skontao da je CarGo fakturu izdao udruzenju a ne fizickom licu.
 
Eh ti novinari...prepisali tekst od prošle godine 🤣
Po njima bi još trebali da poskupimo
 
Brt to nema veze sa vozackim sposobnostima, uradio bi svako normalan da je tuda prolazio kao on.
Ovo iznad profi vozacu ne sme da se desi, raznosacima pice moze jer su oni amateri i navikli smo da se lupaju svaki dan
 
Baš me zanima ko je prošao kroz crveno ...
 
Brt to nema veze sa vozackim sposobnostima, uradio bi svako normalan da je tuda prolazio kao on.
Ovo iznad profi vozacu ne sme da se desi, raznosacima pice moze jer su oni amateri i navikli smo da se lupaju svaki dan
Ne bi svako uradio x puta sam video slicnu situaciju vrlo cesto i sam reagujem. Mada to nije bitno, vazno je da se pljuju taksisti..
 
Znači ni ti nisi reagovao svaki put kad si video, a znaš da pridikuješ drugima.
 
Bilo ovde dobro cukanje. Mercedes je taxista, ako pogledas sliku gde je u prvom kadru BMW videces da je i na mecki airbag odradio posao, a mislim da je i reno crni ucestvovao.
 
Pitanje je kakav je od napred, ne vidim da je na pezou airbag upaljen a nije bas da je malo cukanje.
 
Pezo ceo vredi kao far na bmw-u okvirno 1.200/1.500e.
 
Vrh