Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Da li ste sigurni u to, jesu Vam javili da se useljavate 25. maja?
Mi smo kupili stan u prvoj fazi i još uvek nas niko nije kontaktirao vezano za primopredaju, računa da će javiti par nedelja ranije.
Imamo informaciju da je par stanova u prvoj fazi useljeno juce..
Sto se tice ostalih, od ponedeljka se krece sa useljenjem prve faze.
 
Mislim da zvanicna primopredaja nije pocela, vec da su samo dozvolili pojedinima da unesu stvari...
Vrlo moguce. Uglavnom informacija od ljudi sa gradilišta je da su ljudi unosili stvari. I isto tako je info da bi u ponedeljak trebalo da pocne primopredaja zvanicno.
Tako da nikome ovde nije dosadno, samo ljudi dele informacije koje dobijaju od ljudi iz firme, niko nista ne izmislja.
 
Za P2 ne znam, za P1 ima jos jedna i mislim da je stavljena blize Slanackom putu sa gornje strane kompleksa i cini mi se da je odmaknuta od zgrade bar malo. Za gornji Sunnyville su stavili TS PREKO PUTA ulice sto bi trebalo da bude neki minimum. Ocigledno da ovde investitora nije briga za tudje zivote, zracenja, buku i ko zna sta ostalo cim je dogovorio sa EPS da u "premium" naselju postave tu TS tako blizu zgrade. Ovo naselje je sve samo ne premium. I mislim da bismo svi mi nezadovoljnji kupci mogli da pocnemo da pricamo pravu pricu i na forumu i na drustvenim mrezama, da buduci kupci shvate koliko je ova prica uzasna.
Osim eventualnih uticaja stanice na okolinu, što po većini nije dovoljno istraženo, stanica tu prvo kvari izgled celog kompleksa. O trenutnoj ceni stanova u lameli koji su dobili trafo isped da i ne govorim..
Očigledno je ovo bilo jeftinije rešenje, ne vidim drugo objašnjenje za nešto ovako.
A ako je bila po planu, zašto je nije bilo i na maketi :)
 
Vau, izgleda fenomenalno! Svaka čast, jako funkcionalno i lepo. Mi smo u Premiumu 2, načekaćemo se još do ovog dela, ali je milina videti da ste počeli sa realizacijom. Srećno useljenje!
 
Molim Vas za informaciju koja ste lamela kako bi pratili dinamiku do nase lamele?

Lamela 12.


L15 je u ponedeljak, L14 u utorak L13 u sredu, L12 u četvrtak, L11 u petak. Tako su nam rekli. A počeli su da prsitizu i mejlovi sa obavestenjem na tu temu. Verujem da ce do kraja dana svi iz prve faze primiti isti.
 
Jel pocelo useljenje?
Javljajte sta se desava😀ima li nesto novo u vezi P zgrade?
 
Vrh