Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Pozdrav,

Ne znam da li je iko već to pitao, teško je sada i proveriti, pa ako bi neko ko je upućen bio ljubazan da mi odgovori da li je na raskrsnici slanačkog puta, darinke jevrić i nove ulice planirano postavljamje semafora?
Nemam informaciju da li je planirano ali nadam se da nije.
Znam da je problem za uključivanje na Slanački i da će tek biti ali mislim da bi semafor samo još dodatno pogoršao situaciju po nas koji izlazimo iz naselja. Mislim da je raskrsnica dovoljno "rešena" time što se na Slanačkom nalaze ležeći policajci sa obe strane raskrsnice.
 
e53b817e451b6e51d24bc0ceea6819ef.jpg

21061cfbd7ee820fe7173671a4426026.jpg


Ovo treba da nam isto bude prioritet da se resava, bas ispod sunnyville premium zgrada, ako neko nije bio neka proseta tuda da vidi kakva je to deponija i koliko smrdi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav,

Mene interesuje da li je neko uspeo da u predugovoru definise penale (visinu) za upotrebnu/rok useljenja?

Posto nas u poslovnici ubedjuju da ne moze to u predugovoru, i da ce biti definisano glavnim ugovorom.

Hvala unapred
I mi smo se bas dugo oko toga natezali,na kraju smo uspeli samo da stavimo da cemo penale definisati u glavnom ugovoru.Nece ni da cuju za penale,sto je bas veliki problem svima nama koji placamo kirije a krenuce nam i rata za kredit.Samo se nadam da ce biti toliko normalni da prihvate penale u visini kirije a ne a nam daju neku crkavicu
 
@Kimi91 širi se Sunnyville, a širi se i Mali Leskovac. 🤣
Ma to kad bi investitor uleteo s bagerima, počisti se za dan. I taman se taj prostor popegla i isplanira za "budući" parking. 🙃
 
Nemam informaciju da li je planirano ali nadam se da nije.
Znam da je problem za uključivanje na Slanački i da će tek biti ali mislim da bi semafor samo još dodatno pogoršao situaciju po nas koji izlazimo iz naselja. Mislim da je raskrsnica dovoljno "rešena" time što se na Slanačkom nalaze ležeći policajci sa obe strane raskrsnice.
Hvala na odgovoru. Što se tiče ležećih policajaca meni se uopšte ne sviđa kako su ih napravili posle presvačenja Slanačkog puta pošto su suviše kratki te malo niži auto vrlo lako može da ih zakači. Mislim da bi to trebalo ponovo da se uradi.
 
Nemam informaciju da li je planirano ali nadam se da nije.
Znam da je problem za uključivanje na Slanački i da će tek biti ali mislim da bi semafor samo još dodatno pogoršao situaciju po nas koji izlazimo iz naselja. Mislim da je raskrsnica dovoljno "rešena" time što se na Slanačkom nalaze ležeći policajci sa obe strane raskrsnice.
Kruzni tok je najbolje resenje i praksa u celom svetu je pokazala da tada nema zastoja i guzve
 
U pravu si @Visnjicka1996Banja za ležeće, a i @MisterX za kružni ali mislim da u skorije vreme nema nipta od toga, kao ni od onog planiranog proširenja Slanačkog. Što nam je, to nam je.
Prvo nekoliko godina da se patimo i davimo u gužvama, pa oni onda da se sete...
 
Pozdrav,

Mene interesuje da li je neko uspeo da u predugovoru definise penale (visinu) za upotrebnu/rok useljenja?

Posto nas u poslovnici ubedjuju da ne moze to u predugovoru, i da ce biti definisano glavnim ugovorom.

Hvala unapred
Sto se tice Premium 1,svi koji smo definisali penale, definisali smo ih u glavnom ugovoru. U predugovoru nije bilo reci o tome.
 
Ja sam imala penale i u Predugovoru. Doduse ,medju prvima smo potpisali predugovor i tada zaista nisu pravili problem nikakav.
Tada su i oni verovali da nece ovoliko kasniti 😂😂
Mi smo tek u ugovoru, ali je ispostovano i relativno lako dogovoreno sve, bez nekog preteranog natezanja. Naravno, predpostavljam da smo mi trazili realnu cifru, tako da vrv zbog toga i nisu pravili problem.
 
Jel ima neko od komsija, koji zive u prvim zgradama, da moze da kaze kakva je zvucna izolacija u stanovima? Da li se cuje tabananje dece, muzika iz drugog stana itd.?
 
Jel ima neko od komsija, koji zive u prvim zgradama, da moze da kaze kakva je zvucna izolacija u stanovima? Da li se cuje tabananje dece, muzika iz drugog stana itd.?
E ovo i mene zanima,ali ne znam da li su nama i P zgradi stavljali kamenu vunu na pod,s obzirom da su nas zavrnuli za vunu na zidovima.😡
 
U pravu si @Visnjicka1996Banja za ležeće, a i @MisterX za kružni ali mislim da u skorije vreme nema nipta od toga, kao ni od onog planiranog proširenja Slanačkog. Što nam je, to nam je.
Prvo nekoliko godina da se patimo i davimo u gužvama, pa oni onda da se sete...
Slažem se da u skorijw vreme nema ništa od proširenja slanačkog. Pogotovo je problem počistiti sve dole oko ćuprije pošto tamo kuće i dvorište maltene izlaze na ulicu. Ali bi bilo lepo da se ti desi, pa bar i jedna traka samo da se napravi pa da se pušta naizmenično po potrebi.
 
Jel ima neko od komsija, koji zive u prvim zgradama, da moze da kaze kakva je zvucna izolacija u stanovima? Da li se cuje tabananje dece, muzika iz drugog stana itd.?
Šta znam, u kakvim sam stanovima bio, ovde nije tako loša.
Naravno da se čuje kad komšije iznad pomeraju nameštaj (verovatno nemaju tepihe) i kad im deca zvekeću igračkama o parket ali nije često i nije strašno glasno. Recimo, ako neko viče baš glasno, čuje se neka galama ali ne toliko jako.
Generalno, nemamo problema u večernjim /noćnim satima sa bukom.
Bitan je i raspored prostorija - naš stan je frontalni, gleda na Dunav, stoga nam je zid naše kuhinje na komšijsku kuhinju, a sa drugim susednim stanom je soba na sobu, što je ok, kada imate normalne komšije, kao u mom slučaju. 😁
 
Šta znam, u kakvim sam stanovima bio, ovde nije tako loša.
Naravno da se čuje kad komšije iznad pomeraju nameštaj (verovatno nemaju tepihe) i kad im deca zvekeću igračkama o parket ali nije često i nije strašno glasno. Recimo, ako neko viče baš glasno, čuje se neka galama ali ne toliko jako.
Generalno, nemamo problema u večernjim /noćnim satima sa bukom.
Bitan je i raspored prostorija - naš stan je frontalni, gleda na Dunav, stoga nam je zid naše kuhinje na komšijsku kuhinju, a sa drugim susednim stanom je soba na sobu, što je ok, kada imate normalne komšije, kao u mom slučaju. 😁
Super, hvala na odgovoru! Cujem ja komsiju jutros kako se brije pa reko da vidim kaka je situacija tamo.
 
Baš sam za vikend bio do naselja sa vidim kako napreduje E zgrada, koliko vidim sve je oko zgrade izbetonirano, zastakljen maxi. Nadam se da će se uskoro sve finiširati. Uvek kada odem vidim neki napredak. Mada nikako da se E zgrada privede kraju :)
 
Vrh