Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Vidim da su komšije iz Kafe Panorama okačili da se radi gore na spajanju sa ulicom Mirka Milojkovića. Izgleda da skidaju ogradu u tom delu.
Screenshot_20220202-153602_Instagram.jpg


A ja ću probati da slikam kad stignem s posla.
 
Nisam stigao detaljnije. Koliko sam video u letu ima 4 kamiona koja kruže, plus nekoliko kopača, deo bliže Slanačkom je takođe nasut u poravnat...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 
Koliko dugo se nista nije desavalo ovo sad izgleda super. Cak odaje utisak da bi moglo mnogo brze da se zavrsi. Malo mi cudno da im tolika vremena treba za tako kratku deonicu… Jos nece zavrsiti celu… Al ajde. Samo nek se radi, pa da vidimo prve primopredaje uskoro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav komsije
Ja sam prosle nedelje po onom najgorem blatu vodila stolara u stan da uzme mere😂Rok koji je direkcija dala a to je jun mesec odnosi se na kompletnu ulicu koja ide i oko premium 2. Tako mi je receno u salonu.
 
Bravo, samo neka je počelo nešto da se dešava! Hvala na fotografijama
 
Super za ulicu,valjda ce da se urazume i za sve ostalo pa da svuda krenu da napreduju radovu.Koje su aktuelne cene za Premijum 2 za frontalne stanove i te vece trosobne?
 
Pozdrav komsije
Ja sam prosle nedelje po onom najgorem blatu vodila stolara u stan da uzme mereRok koji je direkcija dala a to je jun mesec odnosi se na kompletnu ulicu koja ide i oko premium 2. Tako mi je receno u salonu.

Коja ste vi faza/lamela?
I pitanje za sve - Kada otprilike ima smisla dovesti majstore, pretpostavljam na kraju kada je postavljen i parket i uradjeno makar prvo krecenje.
 
Коja ste vi faza/lamela?
I pitanje za sve - Kada otprilike ima smisla dovesti majstore, pretpostavljam na kraju kada je postavljen i parket i uradjeno makar prvo krecenje.
Prva faza. Lamela 13. Kod nas je sve postavljeno osim stakla na terasi. Ja se nadam da cemo makar u aprilu moci da preuzmemo stan a pa smo se sa majstorom dogovorili da tada planira montazu.
 
Hvala na slikama,imate li jos neke informacije?
Nemam. Pokušala sam da nađem šefa gradilišta ali nije bio tu. Bilo je majstora gore na poslednjim spratovima. Radi se fasada na IV lameli. Radi se ulica, bilo je dosta kamiona.
To je u suštini sve. Ne znam kakva je situacija unutar zgrade i šta se tu uradilo.
 
Video sam slike i citao o problematici.Ja sam u Premium 1,dokle se tu stiglo radovima i moze li mi neko uporediti uopsteno koje probleme se ima izmedju ovih zgrada sa zadnjih slika ( kako se one zovu uopste ?) i izmedju premium 1 i premium 2 ?Citam stalno o rokovima useljenja,putevi,papiri ,useljenje itd a uopste ne mogu uvek shvatiti koje Zgrade/ Projekat doticu….
 
Video sam slike i citao o problematici.Ja sam u Premium 1,dokle se tu stiglo radovima i moze li mi neko uporediti uopsteno koje probleme se ima izmedju ovih zgrada sa zadnjih slika ( kako se one zovu uopste ?) i izmedju premium 1 i premium 2 ?Citam stalno o rokovima useljenja,putevi,papiri ,useljenje itd a uopste ne mogu uvek shvatiti koje Zgrade/ Projekat doticu….
Premijum 1 ima ciste papire,stanovi su vecinom zavrseni ako se ne varam,ili je ostalo jos sitnih unutrasnjih radova,ljudima isplaceni krediti itd.ali nema usrljenja jet nike gotova ulica.Premijum 2 je isti kao Premijum 1 samo sto se on tek gradi odmah pored premijuma 1 sa leve strane ka Mirijevu,i za njega verovatno cisti papiri ali ne znam.Problematicne su 2 zgrade iznad Premijuma 1i2,a to su prva bela sa crnim terasam u obliku slova E pa je zovemo E zgrada i sledeca koju zovemo P a nalazi se izmedju E zgrade i onih kao baraka zgrada sto je radio Energoprojekt.Problem sa E zgradom je sto kasni sa radovima i useljenjem skoro godinu dana,ali ljudi kazu da su papiri cisti.Najgora je P zgrada koju je Milica jutros slikala.Ona nema gradjevinsku dozvolu,na klizistu je,i o njoj se nista ne zna,vazno da smo mi kaparisali🤣
 
Sto se tice ulice, malopre sam isao da vidim kako ide i da probam da dobijem jos informacija. Receno mi je od strane radnika da oni ocekuju za nekih petnaestak dana da ce ulica biti gotova. Kako mi je rekao to su reci njihovog sefa, a ne njegove. Mozda informacija u kojoj se pominje kraj marta je za nas kupce kako ne bismo opet previse ocekivalo. Takodje mi je rekao da se radi sve odjednom. Dakle i prilazna ulica i oko premiuma 1, ali i one dve ulice unutar kompleksa. Koliko je to istina ne bih znao. Takodje mi je rekao da je grejanje prikljuceno samo u nekim delovima i kaze da mu nije jasno zasto to nije zavrseno. Sto se tice kanalizacije oni ce to prikljucivati. Dakle, nije jos zavrseno, ali bice kad i ulica bude gotova.

I evo par fotki od malopre
ac96db0fb53515f5455c172394c6c296.jpg


170d485735c913c4c9d8e21517891915.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala svima na fotkama. A za useljenje se čeka garant kraj grejne sezone...
 
Premijum 1 ima ciste papire,stanovi su vecinom zavrseni ako se ne varam,ili je ostalo jos sitnih unutrasnjih radova,ljudima isplaceni krediti itd.ali nema usrljenja jet nike gotova ulica.Premijum 2 je isti kao Premijum 1 samo sto se on tek gradi odmah pored premijuma 1 sa leve strane ka Mirijevu,i za njega verovatno cisti papiri ali ne znam.Problematicne su 2 zgrade iznad Premijuma 1i2,a to su prva bela sa crnim terasam u obliku slova E pa je zovemo E zgrada i sledeca koju zovemo P a nalazi se izmedju E zgrade i onih kao baraka zgrada sto je radio Energoprojekt.Problem sa E zgradom je sto kasni sa radovima i useljenjem skoro godinu dana,ali ljudi kazu da su papiri cisti.Najgora je P zgrada koju je Milica jutros slikala.Ona nema gradjevinsku dozvolu,na klizistu je,i o njoj se nista ne zna,vazno da smo mi kaparisali🤣
Molim vas za informaciju kako znate da je zgrada P na klizištu? Logično bi bilo da je ceo potez Višnjičke banje na klizištu onda. Mi smo takodje kaparisali stan u P zgradi, ali pre toga smo dosli sa prijateljem gradjevincem da pitamo za savet vezano za kvalitet itd. Rekao nam je da je zgrada dobra i da za te pare bolji kvalitet nećemo naći, te smo se odlučili za nju.
Inače gradjevinska dozvola se ne može dobiti ako se ustanovi da postoji klizište. Danas su nas zvali iz Sunnyvilla da nam kazu da će nam poslati da odabremo pločice kao i da će predugovor biti sledeće nedelje, ali ne verujemo dok ne pozovu ponovo. Pozz
 
Molim vas za informaciju kako znate da je zgrada P na klizištu? Logično bi bilo da je ceo potez Višnjičke banje na klizištu onda. Mi smo takodje kaparisali stan u P zgradi, ali pre toga smo dosli sa prijateljem gradjevincem da pitamo za savet vezano za kvalitet itd. Rekao nam je da je zgrada dobra i da za te pare bolji kvalitet nećemo naći, te smo se odlučili za nju.
Inače gradjevinska dozvola se ne može dobiti ako se ustanovi da postoji klizište. Danas su nas zvali iz Sunnyvilla da nam kazu da će nam poslati da odabremo pločice kao i da će predugovor biti sledeće nedelje, ali ne verujemo dok ne pozovu ponovo. Pozz
U kojoj lameli ste kaparisali stan? Pozdrav!
 
Molim vas za informaciju kako znate da je zgrada P na klizištu? Logično bi bilo da je ceo potez Višnjičke banje na klizištu onda. Mi smo takodje kaparisali stan u P zgradi, ali pre toga smo dosli sa prijateljem gradjevincem da pitamo za savet vezano za kvalitet itd. Rekao nam je da je zgrada dobra i da za te pare bolji kvalitet nećemo naći, te smo se odlučili za nju.
Inače gradjevinska dozvola se ne može dobiti ako se ustanovi da postoji klizište. Danas su nas zvali iz Sunnyvilla da nam kazu da će nam poslati da odabremo pločice kao i da će predugovor biti sledeće nedelje, ali ne verujemo dok ne pozovu ponovo. Pozz
Halezmo je pre neki dan postavio sliku gde se vidi da je kliziste tacno iznad P zgrade,pise da je sanirano pre 2009.ali u kakvom je to stanju ne znam.Iskreno sad ste me malo umirili jer ste doveli strucno lice da proceni gradnju.A dozvolu nemaju i ko zna sta je tu sve ustvari po sredi.
Predugovori ne mogu biti bez dozvole
 
Vrh