Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

BobLat":1gvjz9b2 je napisao(la):
Улични баскеташ-Ти си у првој згради код приватника? Укојој си ламели ? Ти се значи усељаваш 9-10,значи ја се ипак први усељавам,ако Бог да у Понедељак.

Prva zgrada, treća lamela. Ja se useljavam oko 01.04. Primopredaja ključeva je u petak/subotu. Obećano je da će svi radovi do tada biti završeni. Ako se bude išlo po planu, od sledećeg vikenda počinjem da unosim stvari. Ti si prvi svakako, i tu ne može niko da te nadmaši. :)
 
Lepo, cestitamo! I kod nas u prvoj lameli u nekoliko stanova se unosi namestaj. A useljenje valjda zvanicno sledeceg vikenda
 
Никад досад нисам живео у ламелама.Сада ћу ако Бог да,живети у трећој.Надам се да ће ми ово бити предзадње селење у животу.Задњи пут кад се будем селио биће то у продужетку у четвртој ламели....иза брда !
 
ja sam bio u subotu da ubacujem nameštaj, što se tiče prve zgrade privatnika, meni to izgleda da će biti useljivo za dve do tri nedelje ako bude lepo vreme pa se majstori oraspolože...
 
За три недеље,али у следећем месецу !
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522287#p522287:tq1spfwv je napisao(la):
Lion_BG » Pon Mar 05, 2018 1:58 pm[/url]":tq1spfwv]ja sam bio u subotu da ubacujem nameštaj, što se tiče prve zgrade privatnika, meni to izgleda da će biti useljivo za dve do tri nedelje ako bude lepo vreme pa se majstori oraspolože...
I, da li se jos ljudi useljavalo u tvojoj lameli?
Hoce li pojacati grejanje na 100% do kraja marta? Zna li neko.
 
Danas su pustili i vodu, kazu u petak primopredaja :sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522940#p522940:2mpyst6b je napisao(la):
Ulicni basketas » Sre Mar 07, 2018 10:56 pm[/url]":2mpyst6b]
DIP":2mpyst6b je napisao(la):
Danas su pustili i vodu, kazu u petak primopredaja :sesir:

Vode je bilo i za vikend.
Nije u celoj zgradi, danas su kod nas pustili
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522968#p522968:3fpgwmye je napisao(la):
DzonTravolta » Čet Mar 08, 2018 1:27 am[/url]":3fpgwmye]Ljudi, umesto što se dopisujete preko foruma, idite na piće :D
Nemamo mi sad vremena za pice, vidis da razmenjujemo informacije za ono kao struja, voda...a treba i da se useljavamo znas...
 
srdjanprpa":3supv0kv je napisao(la):
Dajte neke slike :)
c52021f57133c57468ec8776f6ea52cf.jpg
 
Ima li ko da se uselio u naselje, bilo kod ep bilo kod privatnika?

Šta se dešava?
 
Unose se stvari, mislim da su tri stana useljena kod privatnika
 
AndUp":2fbvusll je napisao(la):
Ima li ko da se uselio u naselje, bilo kod ep bilo kod privatnika?

Šta se dešava?
U Energiprojektovim zgradama sablasno pusto.Gori jedino sijalica na jednoj terasi u prvoj zgradi.
Nisu još uvek završili ulaze u podzemne garaže, ne znam šta čekaju ...


Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Mene su zvali juče da mi jave da je zvanična primopredaja ključeva u nedelju u intervalu od 10h-15h. Što se tiče stvari ja već neko vreme ubacujem nameštaj.
 
Lion_BG":cgj70zad je napisao(la):
Mene su zvali juče da mi jave da je zvanična primopredaja ključeva u nedelju u intervalu od 10h-15h. Što se tiče stvari ja već neko vreme ubacujem nameštaj.
Jel to primopredaja stanova za Sunnyville d.o.o. ?

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk
 
Pozdrav svim članovima,

ja sam ganc nov član zainteresovan za kupovinu stana u ovom naselju, pa pošto vidim da počinje useljenje, zamolio bih vas za prve utiske u vezi rasporeda, kvaliteta gradnje i slično.

Hvala svima unpred i veliki pozdrav
 
Hello.

Kod privatnika je ok gradnja, raspored zadovoljavajuc, samo se dosta sporo radi. Tako da, ukoliko imas strpljenja, mozes pogledati stan.
Useljenje jeste pocelo, unose se stvari, ali ima jos stvari za uraditi da bi to bilo dobro. Jos uvek nemamo naziv ulice, ali nadam se da rade na tome.
Sve u svemu, ovo je dobra kupovina, samo sto vise ne mozemo da sacekamo da se svi uselimo, da naselje "zivne" i da bude kao sa slika sa njihovog sajta :? A da, pogled je lep :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=524309#p524309:3nlcsxx1 je napisao(la):
Lady S » Pon Mar 12, 2018 9:45 pm[/url]":3nlcsxx1]Hello.

Kod privatnika je ok gradnja, raspored zadovoljavajuc, samo se dosta sporo radi. Tako da, ukoliko imas strpljenja, mozes pogledati stan.
Useljenje jeste pocelo, unose se stvari, ali ima jos stvari za uraditi da bi to bilo dobro. Jos uvek nemamo naziv ulice, ali nadam se da rade na tome.
Sve u svemu, ovo je dobra kupovina, samo sto vise ne mozemo da sacekamo da se svi uselimo, da naselje "zivne" i da bude kao sa slika sa njihovog sajta :? A da, pogled je lep :)

Hvala puno na informacijama :sesir: , imam vremena, ne žuri mi se. Pogledaću stanove svakako, ali najbolje su informacije iz prve ruke, upravo zbog "sitnica" koje znaju da baš iznerviraju čoveka.
Što se tiče kašnjenja, to na žalost, je veoma čest slučaj i mnogo njih sa kojima sam razgovarao su se uselili sa najmanje tri meseca zakašnjenja, a bilo je i slučajeva da se čekalo i po godinu i po. Srećom niko nije prevaren tako da se sve dobro završilo.
 
Vrh