Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Da li mislite na P1,zgrada u kojoj se nalazi Lilly?lamela c1?u pregovorima sam za kupovinu stana zanima me da li je to ta zgrada koja je ok?hvala
Inga,

Gore su E i P zgrada.
Potkovice su Sunnyville Premium 1 i 2.
A izmedju se grade Blokovi 1-2-3-4, a uskoro i 5-6-7.

Raspitajte se dobro oko čuvene P zgrade.
Vratite se jedno 100 stranica nazad i imate dosta detalja.
Ili pitajte nekog od komšija jel sve ok, to vam je najbolje.
IMG_0648.jpeg
 
Zdravo budućim komšijama!
Da li može da mi se javi bilo ko od vas ko ima informaciju da li postoji neka organizovana viber/whatsapp grupa za buduće stanare bloka 4?
Hvala svima!
 
Zdravo , da li neko od stanara iz lamele E prati desava na forumu, zanima me ta zgrada pa bih voljela postaviti par pitanja? :)
 
Zdravo,
Da li postoji neka grupa za Lamelu B4 koja je u fazi izgradnje?
 
Da se nadovežem na nove poruke, ali pitanjem o statusu izgrađenosti: Ima li informacija kakvo je prolazno vreme i šta možemo očekivati? :)

Pozdrav
 
Da se nadovežem na nove poruke, ali pitanjem o statusu izgrađenosti: Ima li informacija kakvo je prolazno vreme i šta možemo očekivati? :)

Pozdrav
Pozdrav svima,

Sto se tice novih blokova zgrada A, B, C i D prema informacijama koje ja imam trebalo bi da useljenje bude krajem juna. Mozda to ne vazi bas za sve lamele. Medjutim, opet po onome sto sam video na terenu ne bih rekao da je kraj juna realan rok. Mozda odluce da usele stanove, kako bi izbegli eventualne probleme sa tuzbama za penale, iako lamele ne budu u potpunosti zavrsene. Radovi u naselju i na zgradama koje su u izgradnji kao da se u nekom trenutku ubrzaju, a onda kao da opet sve stane na neki period. Tako mi se cini i sada, pa nisam bas optimista po pitanju useljenja u junu. U jednom trenutnu za vrlo kratko vreme su asfaltirali ulice i put koji trenutno ne vodi nikuda, posadili drvece po naselju, a onda kao da je sve stalo. Ovo je moj utisak posto naselje posecujem iz vikenda u vikend kako bih stekao neku sliku o realnom stanju stvari. Iskreno mislim da nije ni sve do investitora s obzirom da se radi ipak o velikom naselju i verovatno kanalizacija, grejanje, struja i prikljucivanje svega toga na zgrade zavisi i od gradskih sluzbi. Takodje, zapazio sam ogroman broj pacova oko lamela u izgradnji i bojim se da bi nam mogli biti ozbiljan problem ako se zavuku u zgrade. Mogli bi napraviti ozbiljna ostecenja u instalacijama.
 
Rade u naletima, npr. 2 dana i onda nema nikoga 5 dana. Mislim da su šanse da gradnja bude gotova u junu jako male - gotovo nikakve. Zgrade uopšte ne deluju završeno ni spolja, unutra verovatno još gore stanje što se tiče dinamike radova.
 
Kad sam pre 2 meseca pisao da je jun apsolutno nerealan rok, mnogi su mi se smejali :)

Kako stvari trenutno stoje, meni ne deluje da će ovo biti gotovo pre kraja septembra.
 
Saglasan sam sa vama. Jasno je da to ne moze biti jun. Bilo je to jasno i mnogo ranije s obzirom na statisiku kasnjenja za Premium 1 i 2. S obzirom da dinamika nije konstantna tesko je predvideti kraj i prognozirati bilo sta. Ako to bude i do kraja ove godine, mislim da mozemo smatrati da smo dobro prosli.
Imam i jedno pitanje. Da li se moze ostvariti povrat PDV-a pre nego se useli tj. napravi zapisnik o primopredaji, ako neko ima iskustva sa tim?
 
Pozdrav,
Ima li neko informacije šta će se uskoro otvarati od radnji u postojećim lokalima, pre svega u Premiumu 1?
 
Pozdrav,

Ima li neko najnovije slike lamela A1,A2,A3?
Nismo isli pa ne znamo dokle su stigli radovi, hvala😊
 
I ako ima neka druga grupa rado bih da me ubacite kako bih pratili najnovija desavanja!
 
Najbolje i prilično tačne informacije o stanju stvari u novim blokovima A, B, C i D mogu se dobiti od ṣ̌efa gradilišta, on sedi u onim kućicama levo od gradilišta i sve što mi je rekao do sada bilo je tačno. Nemojte, buduće komšije, obraćati pažnju na komentare pojedinih učesnika kojima je izgleda hrana da mrače i šeruju crne prognoze tipa "ako i do kraja godine". To je besposlen svet..
Procena je da će lamele 1 i 2 verovatno biti završene u junu, postavljena su sobna vrata i tarket, čekaju se još sanitarije.
 
Super, hvala na odgovoru! Ma ne citam te gluposti, radovi napreduju odlicno ono sto smo mi videli pre sve je to super i mi smo jako zadovoljni sa svime.
Ako slucajno budete imali koji noviju fotku, saljite!😊
 
Videh pre neki dan iz aviona prvi put do sad. Jezivo izgleda.
 
Ono sto sam primetio je da su vecina stanari mladi bracni parovi. Ali kao i drugde i ovde ima poprilicno zlobnih ljudi. Tako da ako se parkirate tamo gde ne treba odmah ce pozvati komunalnu ili povuci kljuc od svog stana i ogrebati auto. Svaki put kad sam kamionom dovozio materijal musterijama zvali su komunalnu i placao kazne. Zato buduce musterije za namestaj obavestavam da ce mojih jeftinih 20% za ruke porasti za svaku kaznu revnosnih komsija jer ja materijal ne mogu nositi sa Slanackog puta.
 
Ako ikoga zanima pouzdan Stolar koji ima i znanje i vestinu,koji nalazi idealna resenja za svaku ideju i zelju,ja mogu preporuciti "TD Design " ! SVE SU ISPOSTOVALI I PRESRECNI SKO KAKO SU URADILI NAMESTAJ!
I sto je isto za pohvalu,posao iza njih je u sistemu kljuc u ruke:Urade,donesu,montiraju,otpad odnesu i predaju ocisceno.Jako dobro iskustvo smo imali pa koga zanima vise informacija,nek me pita ili pogleda na insta.


Imate i na instagram puno slika radova

inbound7428245296236479055.jpginbound7057223790074451356.jpginbound8087123853292526927.jpginbound1488028704209435901.jpginbound798225494849297036.jpg
 
Kako stvari trenutno stoje, meni ne deluje da će ovo biti gotovo pre kraja septembra.
Postovane komšije,

Ne bih da mračim, ali dobro pogledajte iskustva na forumu, kako biste organizovali svoj život u periodu do useljenja (nabavka bele tehnike, majstori, vrtić, škola).

Izgradnja do 80% ide lepo, ali u preostalih 20% su velika kašnjenja jer tu ima dosta posla (pločice, sanitarije, utičnice, radijatori, lift, ograde na terasama, raznorazne dozvole i procedure), tako da ako usejenje bude i do juna 2025 možete da budete srećni.
Sve pre toga je Bingo.

Pa pogledajte samo osnovnu stvar, imaju li sve lamele A,B, C, D prilaz sa asfaltiranog puta, koliko se čeka put, mesec, dva, tri… a gde je povezivanje na struju, vodu i grejanje, to traje.
 
Postovane komšije,

Ne bih da mračim, ali dobro pogledajte iskustva na forumu, kako biste organizovali svoj život u periodu do useljenja (nabavka bele tehnike, majstori, vrtić, škola).

Izgradnja do 80% ide lepo, ali u preostalih 20% su velika kašnjenja jer tu ima dosta posla (pločice, sanitarije, utičnice, radijatori, lift, ograde na terasama, raznorazne dozvole i procedure), tako da ako usejenje bude i do juna 2025 možete da budete srećni.
Sve pre toga je Bingo.

Pa pogledajte samo osnovnu stvar, imaju li sve lamele A,B, C, D prilaz sa asfaltiranog puta, koliko se čeka put, mesec, dva, tri… a gde je povezivanje na struju, vodu i grejanje, to traje.
Tako je kasnilo se ,ali blok 4 ima ulicu, u smislu da se samo radi asfalt između zgrada a blok kao blok je na Mirka Milojkovića prijavljen.
Može se čekati eventualno na priključke struja, grejanje ...jedinice i dvojke već imaju parket.Mozda te zgrade se usele u septembru, a trojke i četvorke mozda do kraja godine.
Da su spori spori su ,da kasne da ali ovo rafi druga ekipa.
 
Vrh