Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Zdravo svima ja sam nova kupila sam stan u Sunnyville :) .Ugovor je overen kod notara i sredstva isplacena , ali vec 10 dana cekam za klauzulu intabulandi .Kolika je procedura posto mi kazu da se ona izdaje od notara idmah po prijemu novca na racun prodavca :/ Nisam ni racun konacan dobila ,bas sam zbunjena ,sad :(
 
Pozdrav, mi smo racun dobili kroz sedam dana , javo nam je njihov agent prodaje( fiskalizirani) a intabulandi nam je dosla na kucnu adresu za 20 dana, ako govorimo o keš kupcima nama je tako bilo.
 
Pozdrav, mi smo racun dobili kroz sedam dana , javo nam je njihov agent prodaje( fiskalizirani) a intabulandi nam je dosla na kucnu adresu za 20 dana, ako govorimo o keš kupcima nama je tako bilo.
Hvala Vam puno,ne mogu da stupim sa agentom prodaje, zena se prosto vise ne javlja ,pa je zgodna ova grupa za konsultacije 🙏😇
 
Mi imamo divnog agenta, uvek se javi na sva pitanja odgovori. Ne brinite dodace vas sigurno. Koja ste lamela?
 
Stvarno ste dosadni sa vasim predvidjanjima. Ako mozete pisite konstruktivne i vazne stvari,uselenja u nase stanove prepustite nama.
Bio sam danas do Sunnyvilla.
Sve ide po planu.
Mislim kad stave ivičnjake da može da se useljava (ako ne bude kiše).
IMG_1103.jpeg
IMG_1104.jpeg
IMG_1105.jpeg
IMG_1106.jpeg
 
Hvala za slike! Vidim da sve ide po planu! Parket i vrata se postavljaju u A3 i A4 nakon toga EPS i sef gradilista kaze kraj Avgusta useljavanje🥰
 
Da bi dobili struju, prvo mora za datu adresu da se preda zahtev na CEOP-u, pa tek nakon otprilike 3 nedelje zahtev bude usvojen, pa tek onda ide procedura gde Sanivil raskida Ugovor a Vi kao stanari se prijavljujete i dobijate struju. Tek je pre par dana usvojen za četvrtu fazu P2 i od sledeće nedelje bi trebalo da se udje u proceduru za našu fazu. Tako da sve je to super što neko kaže, ali za sve ima procedura koja ne ide tako brzo.
 
Da li neko stručniji može da mi objasni zašto je ovako visok stepenik (ili prag, kako se to već zove) na ulazu na balkon? Da li postoji neki razlog zašto soba i balkon nisu povezani u nivou ili makar da je stepenik bitno niži? Ovako mi deluje se neko može lako saplesti prilikom izlaska na balkon.
 
Moglo je... Odgovor zna samo projektant. Zastitu od prodora vode bi obezbedio i sam okvir vrata.
 
Pozdrav svima, moze li neko da me doda u grupu za A blok, konkretno lamela A2. I interesuje me da li neko ima da preporuci majstora za kuhinju i dnevni boravak, moze i da prosledi u PM slike i kontakt. Da li je neko skoro obilazio A blok mozda, i ima info dokle se stiglo sa radovima unutra?
Hvala unapred! :)
 
Pozdrav svima, moze li neko da me doda u grupu za A blok, konkretno lamela A2. I interesuje me da li neko ima da preporuci majstora za kuhinju i dnevni boravak, moze i da prosledi u PM slike i kontakt. Da li je neko skoro obilazio A blok mozda, i ima info dokle se stiglo sa radovima unutra?
Hvala unapred! :)
Zdravo,
Ja sam u A2,parket ima .Ostalo ništa nekako nema mnogo pomaka,ostalo je sobna vrata, struja, sanitarije i krečenje.Mozda bude septembar ali teška priča.
 
Posto se dosta stanova uskoro useljava svi traze info koliko kosta opremanje i izrada namestaja. Evo vam okvira. Stanovi od 47 oko 10.000 evra sve od namestaja do lustera. 67 kvm od 12.000 pa navise. Dosad nisam video opremljen stan za manje para ni sa namestajem sa pijace. Kuhinje koje kupujete u ikei, matizu itd na kraju izadju skuplje od pravljenih po meri. Ormari su jeftiniji duplo ali sa malo polica,fioka i nisu po meri. Generalno namestaj po meri je za trecinu skuplji od fabrickog ali bar koristite svaki cm i mozete birati dezene i okov. I da ponovim, ivericu ne stavljajte u kupatilo.Namestaj od farbanog medijapana narucujte samo od onog ko taj sirovi medijapan farba. Najjeftinije cete proci ako birate majstora koji radi sve po sistemu kljuc u ruke a ne da jurite keramicara,elektricara vodovodziju,.... I najbitniji savet, ne narucujte namestaj bez para, ne placajte kesom ako imalo sumnjate i ruke platite na kraju kad vidite da li je dogovor ispostovan.
 
Vrh