Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Napredujemo. Sporo ali sigurno😂
747BC966-A4A5-4C7E-8ED9-602106255405.jpeg
 
Da li ste to parking mesto i uknjizili?
Не, паркинг место се не може укњижити али постоји право коришћења у катастру ( тачно је наведено које паркинг место) које није временски ограничено. Као и сва остала имовина може се даље прометовати или наследити. Претпостављам да ће се ускоро и паркинг места моћи укњижити.
 
Не, паркинг место се не може укњижити али постоји право коришћења у катастру ( тачно је наведено које паркинг место) које није временски ограничено. Као и сва остала имовина може се даље прометовати или наследити. Претпостављам да ће се ускоро и паркинг места моћи укњижити.
Zato i pitah. Sto se tice prava koriscenja, to mi je nekako nit tamo nit vamo. Na pirmer u Zk su isto u pocetku poceli da prodaju parking mesta za istu cenu ali im je nedugo zatim sve to palo u vodu jer zemljiste nije vlasnistvo investitora vec da kazem celog naselja i bilo je nemoguce uknjiziti ali i prodavati sa pravom koriscenja. Ne znam kako je kod vas ali treba biti oprezan.
 
Не, паркинг место се не може укњижити али постоји право коришћења у катастру ( тачно је наведено које паркинг место) које није временски ограничено. Као и сва остала имовина може се даље прометовати или наследити. Претпостављам да ће се ускоро и паркинг места моћи укњижити.
Pa zgrade pitanje kada ce i da li ce biti uknjizene a ne garaze
 
@Sana kako napreduje asfaltiranje, šta je još ostalo? 🙂
Pa Boga mi lepo smo se ponovili. Izgledamo dosta pristojnije.😂 Zavrsen je krug oko P1. Ostao je jedan cosak koji ce spojiti kada sledece nedelje budu asfaltirali ispred P2. Kamioni teski,mikseri… nece vise prolaziti nasom ulicom.
Za P2 su probili put sa donje strane da ne gaze nas asfalt.
Sunny ja sam cula da ste prosli tehnicki pregled? Imate li vi tu informaciju?
I pozdravljamo vas dobre komsije☺️
Trebali bi da se udruzimo u narednom periodu i pritisnemo grad da nam obezbedi vrtic i skolu.
Izdali su gradjevinske dozvole za ovaj broj zgrada . Njihova je odgovornost.
 
Zato i pitah. Sto se tice prava koriscenja, to mi je nekako nit tamo nit vamo. Na pirmer u Zk su isto u pocetku poceli da prodaju parking mesta za istu cenu ali im je nedugo zatim sve to palo u vodu jer zemljiste nije vlasnistvo investitora vec da kazem celog naselja i bilo je nemoguce uknjiziti ali i prodavati sa pravom koriscenja. Ne znam kako je kod vas ali treba biti oprezan.
То је паркинг место "иза рампе" . То је било на инвеститоровом земљишту.
 
Информација за нас из Е зграде улаз Ц.
Струја која је требала да буде за наш улаз на волшебан начин је завршила у Максију.
Када ће сада ЕДБ да поново прошири капацитет трафо станице не зна се ( поново захтев, одобрење...тј. цела процедура ).
По досадашњем искуству после 1. маја ће можда бити готово. У Ц улазу више нема ни тзв. радне струје за грађевинаре. Мрак.
Шта нам је чинити?
И да не заборавим. Нема ни стакла за терасне ограде. Није стигло.
 
Sunny ja sam cula da ste prosli tehnicki pregled? Imate li vi tu informaciju?
Prošli smo mere protivpožarne zaštite ili kako se već zove, sad očekujemo tehnički, nadam se uskoro. 🙂

I pozdravljamo vas dobre komsije☺️
Trebali bi da se udruzimo u narednom periodu i pritisnemo grad da nam obezbedi vrtic i skolu.
Izdali su gradjevinske dozvole za ovaj broj zgrada . Njihova je odgovornost.
Otpozdrav s brda. 😁
Slažem se, mi smo ovde udruživanjem uspeli neke stvari da pomaknemo sa mrtve tačke, a koliko znam i vi iz P1 ste se udružili i rešavate uspešno neke stvari.
Za ove najveće probleme, poput vrtića i škole, treba da zajednički svi delujemo. 👍🏻
 
Информација за нас из Е зграде улаз Ц.
Струја која је требала да буде за наш улаз на волшебан начин је завршила у Максију.
Када ће сада ЕДБ да поново прошири капацитет трафо станице не зна се ( поново захтев, одобрење...тј. цела процедура ).
По досадашњем искуству после 1. маја ће можда бити готово. У Ц улазу више нема ни тзв. радне струје за грађевинаре. Мрак.
Шта нам је чинити?
И да не заборавим. Нема ни стакла за терасне ограде. Није стигло.
Mislim da to nije bas tako pogotovu jer je Maxi br.1 a mi smo Br.5
 
Prošli smo mere protivpožarne zaštite ili kako se već zove, sad očekujemo tehnički, nadam se uskoro. 🙂


Otpozdrav s brda. 😁
Slažem se, mi smo ovde udruživanjem uspeli neke stvari da pomaknemo sa mrtve tačke, a koliko znam i vi iz P1 ste se udružili i rešavate uspešno neke stvari.
Za ove najveće probleme, poput vrtića i škole, treba da zajednički svi delujemo. 👍🏻
Predlazemo neko vidjanje pa da krenemo zajednicki u resavanje problema.☺️
 
Pa Boga mi lepo smo se ponovili. Izgledamo dosta pristojnije.😂 Zavrsen je krug oko P1. Ostao je jedan cosak koji ce spojiti kada sledece nedelje budu asfaltirali ispred P2. Kamioni teski,mikseri… nece vise prolaziti nasom ulicom.
Za P2 su probili put sa donje strane da ne gaze nas asfalt.
Sunny ja sam cula da ste prosli tehnicki pregled? Imate li vi tu informaciju?
I pozdravljamo vas dobre komsije☺️
Trebali bi da se udruzimo u narednom periodu i pritisnemo grad da nam obezbedi vrtic i skolu.
Izdali su gradjevinske dozvole za ovaj broj zgrada . Njihova je odgovornost.
Gradnju skole i vrtica odobrava Grad Beograd, njima ni trebalo da se uputi peticija. Nama je receno da su kapaciteti u novoj skoli Milena Pavlovic Barili koja je na oko 700 m od nasih zgrada sasvim dovoljni i za nasu decu. Ne znam samo kako znaju koliko ce dece biti....
 
Da ponovim, pitanje, ima li neko informaciju kada ce biti useljenje Premium 2 faza 1 (lamele od 1 do 5)? Meni su rekli u martu pa da proverim da li je jos neko dobio info?
 
Gradnju skole i vrtica odobrava Grad Beograd, njima ni trebalo da se uputi peticija. Nama je receno da su kapaciteti u novoj skoli Milena Pavlovic Barili koja je na oko 700 m od nasih zgrada sasvim dovoljni i za nasu decu. Ne znam samo kako znaju koliko ce dece biti....
Da ,da…peticiju treba uputiti Gradu.
Ne znam kako će Barili primiti svu našu decu kada i u ovom trenutku ima 6 odeljenja prvih razreda sa malo manje od 30 đaka . Škola i sada radi u dve smene.
O vrtiću da ne govorimo. Vrtić “Suncokreti” je pun .
 
Da ponovim, pitanje, ima li neko informaciju kada ce biti useljenje Premium 2 faza 1 (lamele od 1 do 5)? Meni su rekli u martu pa da proverim da li je jos neko dobio info?
Ana ,Premium 2 jako brzo napreduje. Ja konkretno gledam u vaše lamele.
Pitala sam šefa gradilišta i on smatra da je mart krajnji rok za useljenje prve faze.
Od sledeće nedelje asfaltiraće se put ispred P2.
Kada je u pitanju infrastruktura mora EPS postaviti Trafo stanicu sa koje ćete se napajati električnom energijom.
Od unutrašnjih radova ostao je samo parket da se postavi a za to se čeka neka optimalna vlažnost vazduha ako sam dobro razumela🙄😳
 
Poslednja izmena:
Ana ,Premium 2 jako brzo napreduje. Ja konkretno gledam u vaše lamele.
Pitala sam šefa gradilišta i on smatra da je mart krajnji rok za useljenje prve faze.
Od sledeće nedelje asfaltiraće se put ispred P2.
Kada je u pitanju infrastruktura mora EPS postaviti Trafo stanicu sa koje će te se napajati električnom energijom.
Od unutrašnjih radova ostao je samo parket da se postavi a za to se čeka neka optimalna vlažnost vazduha ako sam dobro razumela🙄😳
Veliko hvala :) to su lepe vesti 👏
 
Ana ,Premium 2 jako brzo napreduje. Ja konkretno gledam u vaše lamele.
Pitala sam šefa gradilišta i on smatra da je mart krajnji rok za useljenje prve faze.
Od sledeće nedelje asfaltiraće se put ispred P2.
Kada je u pitanju infrastruktura mora EPS postaviti Trafo stanicu sa koje ćete se napajati električnom energijom.
Od unutrašnjih radova ostao je samo parket da se postavi a za to se čeka neka optimalna vlažnost vazduha ako sam dobro razumela🙄😳
Sjajno,svaka im cast ako se P2 useli pre E i P zgrade
 
Mislim da bi sto pre trebalo pisati gradu Beogradu da se prosiri ulica Slanacki put kao I da se omoguci veza sa Mirijevskim bul. Da li je neko pisao molbu, zalbu peticiju I sl. do sad?
 
Pozdrav komsije, kakvo je iskustvo sa poslednjim spratovima, dal kod vas probija voda, posebno ako ima neko iz Premium 1 i 2?
Ja sam kupila stan na poslednjem spratu koji je jos uvek u izgradnji u P2. Prilikom poslednjeg obilaska, posle nekoliko kisnih dana, nisam primetila da ima nekih problema u tom smislu. Ono sto je lose izvedeno je sastav betonskog platna i zidane konstrukcije u dnevnom boravku gde se pojavljuje pukotina od poda do plafona I to se mora popraviti.
 
Poštovani, trenutno sam u potrazi za stanom i zanimam se između ostalog za Sunnyville, možete li mi reći koja je cena kvadrata, kako sve funkcioniše?
 
Vrh