Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

SAznao sam o cemu se radi. Prema toj vesti necemo platiti grejanje do 25. novembra. Grad nas casti. Obracunavanje pocinje od tog datuma i prvi racun za grejanje cemo dobiti u januaru
 
A sto bi znacilo da su stanja na meracima ocitana 25. novembra. Cisto sumnjam da je tako.
 
NN28":2a0xzt4m je napisao(la):
Da li samo stanari iz Vojvodjanske podnose zahtev za refundaciju PDV-a ili i stanari iz Ivana Ribara?
Jutros je na vratima zgrade u dr Ivana Ribara osvanulo obavestenje da su se stekli uslovi za povracaj PDV-a i da dokumenta treba predati Poreskoj upravi Stari Grad, bez roka za predaju.
 
daca":14edyzhq je napisao(la):
NN28":14edyzhq je napisao(la):
Da li samo stanari iz Vojvodjanske podnose zahtev za refundaciju PDV-a ili i stanari iz Ivana Ribara?
Jutros je na vratima zgrade u dr Ivana Ribara osvanulo obavestenje da su se stekli uslovi za povracaj PDV-a i da dokumenta treba predati Poreskoj upravi Stari Grad, bez roka za predaju.
Hvala :)
 
Postovane komsije,
Zelim Vam srecnu PRVU Novu godinu u novom stanu, da budete zdravi, srecni i zadovoljni.
Pozdrav !
 
Срећна вам Нова година и сви новогдишњи празници! лепо се проведите и на тренутак оставите све око ПДВ-а...има времена за то
 
Срећна вам Нова 2013. година и божићни празници!
Коначно у својим становима...
:violina: :vops: :laugh:
 
Hvala Komsije na lepim cestitkama , takodje i Vama Srecna 2013 . Konacno smo u svojim stanovima , to nam je svima najveca cestit :violina: ka sto cemo NOVU GODINU konacno docekati u svojim stanovima . Srecno proslavili ... :vops: :D
 
Da li je neko od komšija koji su predali dokumenta za refundaciju PDV-a dobio resenje od poreske uprave ?
 
mile dopudj":hoihuga8 je napisao(la):
Da li neko zna novi broj žiro računa na koji uplaćujemo rate za stan?

Novi broj ziro racuna??? Nisam u toku da se broj menjao, da li mozete da nam razjasnite odakle ta informacija. Dajte da vidimo, da ne uplacujemo na neki racun pare, pa, posle hiljadu peripetija da nam vrate. Stvarno su neozbiljni ako su promenili racun a nisu obavestili ljude. Barem ja nisam dobila nikakvo obavestenje
 
Informacija je od mog prijatelja iz zgrade u Vojvođanskoj ulici. On je uplatio na stari račun i odah su ga pozvali iz banke u kojoj je uplatio da hitno dođe jer taj broj žiro računa ne važi. Pozvao je Blagojevića i on mu je rekao da se broj promenio. Malopre sam zvao direktora Blagojevića i javila se neka gospođa/ica i kaže da ona ne zna da se broj žiro računa menjao i uputila me na tel. broj 3216-495, zvao sam i niko se ne javlja. Zvao sam i mog prijatelja i njega nisam dobio. Kontaktiraću ga preko dana. Ako neko zna novi broj žiro računa neka ga objavi na forumu. Mislim da je poziv na broj ostao isti. Pozdrav
 
Unapred se izvinjavam ako lupam gluposti, ali molila bih ako ima neki pravnik da mi odgovori. Rec je o ovoj promeni racuna.. Meni, naime, u ugovoru o kupovini stana pise iznos rate i broj racuna na koji je uplacujem. Da li se promena broja racuna moze smatrati promenom ugovora ? Da li je tu potrebno uraditi neki aneks ? Iskreno, nas niko nije zvanicno obavestio o toj promeni, a ovako neko moze da ostavi bilo koji broj na forumu..moze i Blagojevic da izdiktira neki broj preko telefona..npr. njegov licni..salim se ,naravno, ali nekako mi ne ide to da bez obavestenja menjaju nesto sto postoji u samom ugovoru.
 
Promenili su broj racuna, a nikoga nisu obavestili. Ne mogu da verujem koji id*** tamo rade.
 
Ovo je stvarno strasno. Mislim da ne treba uplacivati rate, da sacekamo da nas obaveste. Najbolje bi bilo da sto vise nas zove Grad i trazi zvanicno pisano obavestenje o promeni racuna, jer mislim da je ena potpuno u pravu da se mora uplacivati na racun koji je naznacen na ugovoru.
 
nije mi jasno da tek tako promene racun, barem neki dopis na vratima da su stavili. stvarno treba uzeti sve u obzir, cak treba da nam daju objasbnje zasto se racun menja.
 
Ko je uplatio u radne dane izmedju praznika kao ja, sada je u problemu, jer pare nisu legle gradu. Sto bi rekao Canak DI SU NASI NOVCI ???
 
Vrh