Šta je novo?

Stambeno-Poslovni Kompleks "Savska Terasa" u Železniku

Jel ovi stanovi mogu da se kupe bez intezinog kredita odnosno za kes po toj ceni od 1020 e po kvadratu?
 
prostorni planer":2v284hke je napisao(la):
Jel ovi stanovi mogu da se kupe bez intezinog kredita odnosno za kes po toj ceni od 1020 e po kvadratu?

Pa ko jos u svetu ne voli kes :D

Pa naravno da mogu, sa kesom mozes sve sto pozelis u zivotu :kk:
 
Dobila sam obavestenje iz banke da je NKOSK stopirao isplatu kredita, koji mi je zakazan za sutra :bash:
 
Pa sta je tu cudno. Ovo je zemlja Srbija i nalazi se pred bankrotom.
 
Ma nije meni nista vise cudno u ovoj drzavi bez drzave , ali ipak sam se :notok:
 
meri":1zcklodw je napisao(la):
Stigle parice od drzave :D :D :D


Čestitaaaam !! :D
Sada i zvanično možeš reći da si skućena ;)

Nadam se vašem brzom useljenju. Pozdrav
P.S. i da častite :vops: :laugh:
 
Hvala laki , jos da zavrse zgradu pa ce biti neko mezence, prasence i picence i to sa ''hledom'' :D
 
Pozdrav za sve ucesnike ovog topika.

Pitanje za one koji su stan uzimali putem kredita: posto sam i sam zainteresovan da u narednom periodu kupim stan u ovom naselju zanima me da li mozda banka Inteza, s obzirom da su kreditori ovog projekta, daju nekakvu pogodnost ako se kredit uzima kod njih?

Puno vas pozdravljam
Aleksandar
 
Za subvencionisane kredite (ternutno obustavljeni) uslovi i kamate su slične za sve banke.
Za komercijalne kredite nisam siguran (nisam se zanimao za njih), ali je pre bila primamljiva ponuda kod Piraeus banke 3,5% + 3M euribor.
Za novu zgradu koja treba da počne da se gradi (uskoro treba da se izda građevinska dozvola) finansijeri su Banka Intesa i Hypo Banka. Cena nezvanično 1050 €/m2 sa PDV, kvalitet gradnje sličan kao na postojećoj zgradi
 
OK, hvala puno za informacije.

Sto se tice nove zgrade, raspitacu se u preduzecu cim se vratim jer trenutno nisam u Srbiiji, mada mi se ne bi dopalo da je sada 1050. Nije u pitanju tolika razlika u ceni ali i dalje su sve reklame i informacije za 1020 a ukoliko pocnemo sa nedoslednoscu na pocetkuu sta nas ceka do kraja. U svakom slucaju videcemo.

Veliki pozdrav za sve na forumu!
Aleksandar
 
Bio sam na gradilištu pre neki dan i stanovi su u završnoj fazi obrade, a uređenje ispred zgrade je počelo da se radi:

Spolja:

z5zM.jpeg


z5zQ.jpeg


z5Ad.jpeg


Unutra, parket (prvi lak):

z5AY.jpeg


Vrata unutrašnja:

z5Bz.jpeg


_______________________________

Počeli su radovi na novoj zgradi kn1 (kopanje podruma):

z5E8.jpeg


Evo i NEZVANIČNE šeme stanova (tipski sprat tj. prvi) kompletne zgrade odnosno svih pet lamela, koje sam uradio da bi svastika odabrala/rezervisala stan. Orjentacija je sever gore.

z5HT.png


Visoka rezolucija:
http://img576.imageshack.us/img576/4369/zgradakn1.png
 
Bas vam zavidim :) Ja merkam ove stanove, ako bog da, da krenem u kredit sledece godine, pod uslovom da opet odobre subvencionisane. Nadam se da ce Velja da pokrene tu stvar, nesto je najavio. Posto vidim da su najamanji stanovi 32kvm, da li su to garsonjere ili manji jednosobni?
 
Pokusavam da otvorim ove seme u visokoj rezoluciji ali ne ide; moze li neko da mi objasni gde gresim?

Pozdrav za sve
 
kada je planirano da se usele prvi stanari u ovu zgradu?
 
mene je pre nekoliko dana pozvao investitor i rekao mi da budem oko 20-og avgusta u beogradu, dele se kljucevi :kk: :kk: :kk: .....mislim da nema srecnije osobe od mene :lol: :lol: :lol:
 
Juce sam bila u stanu i stvarno sam preyadovoljna kako brzo rade i napreduju. Pitala sam majstore za prilaz, ocekuju do kraja septembra da svi prilazi budu uradjeni
 
A koliko ce prilaza biti? Bas sam se setkao starim krajem pre neki dan pa sam dosao i do Dine Titovom ulicom a moze se uraditi jos jedan prilaz nize ako se ne varam.
 
Trebalo bi da ima 2 prilaza , jedan od doma zdravlja , a drugi odozdo pored parka (ne znam kako se zovu ulice)
 
Sta se desava jel je useljavanje 20.avgusta? Ali jos nisu uradili prilaze pa ne znam sta se desava sa useljavnjem?
 
Rok za zavrsetak zgrade je 11.10. U sustini kome je frka, moze vec sada da se useli,iako prilazi nisu gotovi,izlaze u susret. Ja cu se useliti do prvog,da ne bih placala i kiriju i kredit. Da li je jos neko od vas kupio stan u ovoj zgradi?
 
Pozdarav za komšije i one koji će to možda biti...
Još da puste kredit i eto me među vlasnicima stana u lameli 1, ;)
 
Moram da kažem, da su ljudi iz Graditelj Inžinjeringa veoma predusetljivi, pogotovo bih pohvalio šefa gradilišta Ljubišu.
Što se tiče useljenja ono će biti moguće početkom septembra ili koji dan ranije, ali to preporučujem samo onima kojima je to nužda. Radovi ispred i u zgradi neće biti završeni ni za dva meseca...
 
Vrh