Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Bulbulderac17":2fk80xfi je napisao(la):
Srećno sa prodajom posle ovog posta..:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bukvalno ce ga prodati za 2 dana.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=898488#p898488:1jdajtqj je napisao(la):
Bulbulderac17 » Ned Nov 14, 2021 3:23 am[/url]":1jdajtqj]Srećno sa prodajom posle ovog posta..:)

Pa kad je gds uspeo da proda posle svega sto je ovde napisano sigurno cemo i mi naci kupce…
Dodatno ovo je trenutno jedna od jeftinijih novogradnji, naglasili smo agentu da prednost dajemo muzicarima :laugh: :bubanj:

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Detlic Pera":21ccjizn je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=898488#p898488 je napisao(la):
Bulbulderac17 » Ned Nov 14, 2021 3:23 am[/url]":21ccjizn]Srećno sa prodajom posle ovog posta..:)

Pa kad je gds uspeo da proda posle svega sto je ovde napisano sigurno cemo i mi naci kupce…
Dodatno ovo je trenutno jedna od jeftinijih novogradnji, naglasili smo agentu da prednost dajemo muzicarima :bubanj:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Komsija, ja Vas razumem..isti problem imamo i mi. Nije problem u gradnji, jer se svuda gradi isto, pa i u inostranstvu sam ziveo u slicnim zgradama gde se sve cuje. Ovde je problem u mladim bahatim samozivim komsijama kojima je jedino bitan njihov komoditet. ZK su pune takvih. U studentskim domovima se vise vodilo racuna nego ovde. Najbahatija zajednica u kojoj sam ziveo

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Zdravo komsije,

Kako vam radi grejanje u H objektu? Meni se desava da grejanje radi samo kada je kalolimetar podesen na 6. Cim smanjim broj, radijatori su hladni. Da li je to normalno?
Prijavljivala sam par puta, ali nisam dobila precizan odgovor za to sto je radijator hladan ako ga podesim na broj 3.

Hvala.

Pozdrav.
 
Zmaja":jbntlm9f je napisao(la):
Zdravo komsije,

Kako vam radi grejanje u H objektu? Meni se desava da grejanje radi samo kada je kalolimetar podesen na 6. Cim smanjim broj, radijatori su hladni. Da li je to normalno?
Prijavljivala sam par puta, ali nisam dobila precizan odgovor za to sto je radijator hladan ako ga podesim na broj 3.

Hvala.

Pozdrav.
Radijatori se gase kad temperatura sobe dostigne zadatu temperaturu na termo glavi. Postoji tacno skala koliko je to za stupnjeve od 1 do 6. Znam da je 6ica za 28 temperaturu. Po mom nekom iskustvu 4 je za oko 23 stepena. Ali to pricam ugrubo. Kao sto rekoh, neko je jednom serovao tacno skalu od - do za stupnjeve. Kad temperatura sobe padne, radijatori ce se ponovo upaliti

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
c85727ff3f658e05e80b2d314804f536.jpg

b09c9d1d68d93a9c2cca916b42858710.jpg

e365ee75b1a4accc71ac970afe9969cb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo svima, ukoliko postoji neka viber grupa za objekat F/F2 ako je neko od prisutnih član može da mi se javi da me doda u grupu. Hvala unapred 😀
 
Pozdrav komsije. Imam par pitanja u vezi grejanja.
Dobio sam kljuceve 30og novembra u H zgradi, ulaz H1, i jos uvek se nisam uselio. U subotu sam upalio grejanje prvi put i bas sam razocaran, radijatori su bili jedva mlaki a stavio sam ih na 6cu i radilo je dobrih 5,6 sati. Cak sam i vazduh ispustao iz radijatora ali voda unutra je bila bas mlaka. Kakvo je vama grejanje, kome da prijavljujem to, infostanu ili gds-u?
Druga stvar stigao mi prvi put racun za infostan, kao sto rekoh u subotu sam prvi put pustio grejanja i na racunu od infostana mi pise:
Grejanje DEC 2021 2313din
Grejanje - instal snaga 1753din

Ovo za instal snagu predpostavljam da je fiksno sto placamo cele godine. A sta je ovo sto su mi naplatili 2313 dinara.
 
Zdravo, ima li neko neku "svežu" info o tome kada bi trebalo da počne prodaja stanova u A zgradi? Kakve će biti cene?
Poslednje što su mi rekli iz GDS je da će prodaja krenuti u prvoj polovini 2022. (što nije kratak period) i da će nam poslati obaveštenje na mail kada prodaja krene. Da li zaista obavestavaju?
Svaka informacija je dobrodošla, hvala unapred. 😊
 
Upravo sam se cuo sa firmom koja ocitava grejanje. Racunica je ovakva: Postoji merac za celu zgradu i za svaki pojedinacni stan. Uvek postoji neko odstupanje od toga koliko je toplana isporucila zgradi i koliko je svaki stan utrosio zbog gubitka na garazi, hodnicima itd.
Uobicajna razlika je 5-10%

Za novembar i decembar ta razlika je 50%. Ta razlika se deli na stanove i mi je placamo. 50% je nenormalna razlika i treba da se zove toplana da se proveri sta je problem, jer postoji mogucnost da njihov merac ne radi kako treba
 
Zdravo, ima li neko neku "svežu" info o tome kada bi trebalo da počne prodaja stanova u A zgradi? Kakve će biti cene?
Poslednje što su mi rekli iz GDS je da će prodaja krenuti u prvoj polovini 2022. (što nije kratak period) i da će nam poslati obaveštenje na mail kada prodaja krene. Da li zaista obavestavaju?
Svaka informacija je dobrodošla, hvala unapred. 😊
2150+PDV i garaze nesto skupe :)
 
Kada je pocela prva faza cena je bila ~1360+PDV, i tada je postojalo cudjenje kako je skupo za ovu lokaciju :)
A sada 2150, ne znam sta da kazem. Verovatno da ce se i ovo prodati kao i ostale novogradnje sto se prodaju.
 
Dragi forumasi molim za iskustva postojecih stanara. Kakvo je iskustvo stanara sa upotrebom nekih zajednickih prostorija i da li ih ima? Gde stanari vec izgradjenih/useljenih zgrada (A, C, D, E, F, G) drze bicike (podrumi su vec izumrla kategorija) ? Da li neko zna planira li se kakva zajednicka prostorija u objektu A? Hvala unapred. :)
 
Zdravo, ima li neko neku "svežu" info o tome kada bi trebalo da počne prodaja stanova u A zgradi? Kakve će biti cene?
Poslednje što su mi rekli iz GDS je da će prodaja krenuti u prvoj polovini 2022. (što nije kratak period) i da će nam poslati obaveštenje na mail kada prodaja krene. Da li zaista obavestavaju?
Svaka informacija je dobrodošla, hvala unapred. 😊
Zdravo Katarina. Poslednja informacija (tj. iz ove godine) koju imam je da će početi prodaja na leto, a pre par meseci su rekli početkom ove godine...
 
Hvala puno na info 😊 Nadam se da ce me blagovrmeno kontaktirati, receno je da sam stavljena na mailing listu.

Info koji ja imam je da prodaja počinje za nekih mesec dana, te da je oko 2.000 ljudi na listi čekanja a stanova ima 140. Bojim se da će samo oni sa vezama doći do stana. Srećno svima.
 
Vrh