Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Prijavu na infostan je radio GDS, to treba da pise u papirima koje ste dobili na primopredaji.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Poštovane komšije, kako ste naterali GDS da reši reklamacije konstatovane pri primopredaji? Jednostavno nas ignorišu mesecima (od pre vanrednog stanja).
Ima li vajde od udruženja za zaštitu potrošača, inspekcije (koje?) ili da zapucam kod advokata?
Hvala.
 
klisko":ev0c9et1 je napisao(la):
Poštovane komšije, kako ste naterali GDS da reši reklamacije konstatovane pri primopredaji? Jednostavno nas ignorišu mesecima (od pre vanrednog stanja).
Ima li vajde od udruženja za zaštitu potrošača, inspekcije (koje?) ili da zapucam kod advokata?
Hvala.
Uglavno resavaju sve reklamacije. Samo nisu profesionalni u smislu da odgovore na reklamaciju. Bilo da je poslat mail ili kroz njihov sajt za prijavu, nemas povratni info o statusu. A zavedeno je sve, bar je nama bila zavedena svaka reklamacija. Neazurni su. Oni te reklamacije spustaju SET koji je izvodjac pa njih juri..tacnije Jovana iz SETa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala, zaboravih da napomenem, mi smo u D, mislim da nije isti izvođač. Ono što su rešili u prvih dva meseca je rešeno, dve stavke čekaju više od osam meseci.
 
klisko":f7wgtqgl je napisao(la):
Hvala, zaboravih da napomenem, mi smo u D, mislim da nije isti izvođač. Ono što su rešili u prvih dva meseca je rešeno, dve stavke čekaju više od osam meseci.
Nije isti...mislim da je tamo firma Koto ili tako nesto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je komsija iz prve faze, zgrade C D E, potrazite Koto imaju kontejner u delu prema Cara Dusana.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=757436#p757436:2erh4lkz je napisao(la):
klisko » Čet Jul 16, 2020 9:05 pm[/url]":2erh4lkz]Poštovane komšije, kako ste naterali GDS da reši reklamacije konstatovane pri primopredaji? Jednostavno nas ignorišu mesecima (od pre vanrednog stanja).
Ima li vajde od udruženja za zaštitu potrošača, inspekcije (koje?) ili da zapucam kod advokata?
Hvala.

Morate da ih ganjate, nema druge. :bash:
Cekali smo jedno mesec dana, nista se nije desavalo.
Mi smo slali mail prvo njima, sa papirom od primopredaje,pa onda sa tim papirom zakucali na vrata KOTO-a, u kontejner pored naselja. Secam se tada KOTO je imao kao sve papire za reklamacije, ali eto nije imao nas papir... haha :D
Drugo, imali smo spisak nekih telefonskih brojeva podizvodjaca, pa smo i njih direktno zvali... stolarija, zatim struja, vodovod, interfon itd.
Prosto i jednostavno morate da ih ganjate i cimate. Vidite da na odgovaraju na mailove...
Ako ne direktno odete sa tim papirom kod njih i trazite razgovor, i budite neprijatni... sta drugo.
Samo napred :D
 
Poštovane komšije,
Molim vas za preporuke za dobrog majstora za izradu kuhinje i plakara u dvosobnom stanu u potkrovlju. Mnogo bi mi značile ideje i fotografije onih koji su to već završili i zadovoljni su urađenim.
 
Ima li nekih najava (dojava) sta ce biti u objektima do C. Dusana?jedino sto sam nacuo pre godinu dana je da ce se tu ubaciti poreska uprava
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768095#p768095:310bqfkx je napisao(la):
IvanIvan » Pet Avg 21, 2020 4:21 pm[/url]":310bqfkx]Ima li nekih najava (dojava) sta ce biti u objektima do C. Dusana?jedino sto sam nacuo pre godinu dana je da ce se tu ubaciti poreska uprava

I meni je interesantna ta tema.
Bas me interesuje sta ce od sadrzaja za naselje da bude u sklopu te 2 zgrade. Kako sam ja shvatio bice poslovno stambene. I ja sam cuo za poresku.
Isto tako, ima li nekih planova za prostor izmedju H i E?
Valjalo bi da se otvori neki Vero, Tempo ili nesto slicno sa vecim izborom. Bice ovo veliko naselje sa dosta stanara kada se sve izgradi, pa mislim da bi znacilo. A i okolina naselja bi dolazila tu, po meni.
Cuo sam neke price vezane za vrtic na tom delu, al ko zna sta ce tu na kraju biti, i kada ce biti.
 
Po nekim informacijama koje imam, zgrada B stambeno poslovna trebalo bi da krene sa gradnjom pocetkom sledece godine.
Sto se tice poreske uprave, jos uvek neizvesno, poreska nema/ne da pare a gds nece da finansira, sta ce biti...politika verovatno.

U lokalima objekta F se pominje maxi, spojice se nekoliko lokala i pekara.

Lidl je planiran na mestu teleoptika ali ne bar jos dve tri godine.

Sta ce biti od svega, videcemo. Ali da nedostaje jedan veliki market, nedostaje. Vec sad je Shop&go premali.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ako se spoje nekoliko lokala i pekara,tesko da ce osim maxija ista drugo i moci da stane,lidl na mestu teleoptika(fabrike)bi bio pun pogodak,nigde u blizini nema mega market(Prvomajska,C.Dusana,Ugrinovacka).Najblizi mega marketi su Tempo kod kvantasa i u krugu Zmaja
 
Po mom misljenju ta dva objekta ce dosta uticati i na cenu kvadrata nasih stanova,nadam se pozitivno(ako ne bude neki zatvor ili fabrika hahaha)
 
Postovanje svima,

Citao sam forum i nisam uspeo da nadjem, pa se izvinjavam ako sam propustio..
Da li se orjentaciono zna kada se ocekuje usljenje u objekat H?

Hvala unapred.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=768115#p768115:1cznl0oc je napisao(la):
IvanIvan » Pet Avg 21, 2020 6:17 pm[/url]":1cznl0oc]Ako se spoje nekoliko lokala i pekara,tesko da ce osim maxija ista drugo i moci da stane,lidl na mestu teleoptika(fabrike)bi bio pun pogodak,nigde u blizini nema mega market(Prvomajska,C.Dusana,Ugrinovacka).Najblizi mega marketi su Tempo kod kvantasa i u krugu Zmaja

За маркете тог типа и величине какви су у Змају у овом делу града нема ни места ни довољно људи који би га посећивали.
 
eremijanbg":24hzglx8 je napisao(la):
Postovanje svima,

Citao sam forum i nisam uspeo da nadjem, pa se izvinjavam ako sam propustio..
Da li se orjentaciono zna kada se ocekuje usljenje u objekat H?

Hvala unapred.
Na ugovoru je rok 1. mart 2021 godina. Ali su rekli da su ljudima koji su uzeli stan pre korone dali rok do kraja godine (dodali su 2 meseca novijim ugovorima zbog virusa).

GDS nam je prilikom kupovine rekao da mozda bude primopredaja i pre kraja godine (tipa novembar)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=770035#p770035:3lmmnlbh je napisao(la):
NemanjaT » Pet Avg 28, 2020 10:26 pm[/url]":3lmmnlbh]
eremijanbg":3lmmnlbh je napisao(la):
Postovanje svima,

Citao sam forum i nisam uspeo da nadjem, pa se izvinjavam ako sam propustio..
Da li se orjentaciono zna kada se ocekuje usljenje u objekat H?

Hvala unapred.
Na ugovoru je rok 1. mart 2021 godina. Ali su rekli da su ljudima koji su uzeli stan pre korone dali rok do kraja godine (dodali su 2 meseca novijim ugovorima zbog virusa).

GDS nam je prilikom kupovine rekao da mozda bude primopredaja i pre kraja godine (tipa novembar)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Hvala Nemanja na odgovoru.
Mozes li mi molim te reci od kad je ta informacija za novembar, tj da li ste vi kupovali stan pre korone?
 
eremijanbg":1vu337f8 je napisao(la):
Hvala Nemanja na odgovoru.
Mozes li mi molim te reci od kad je ta informacija za novembar, tj da li ste vi kupovali stan pre korone?

Oni su mi tu informaciju dali negde u martu, vrlo malo pre nego sto su krenula zatvaranja/izolacije. Rekli su da ce radovi mozda cak biti i gotovi u otobru ili novembru, sto znaci da mozemo da ocekujemo primopredaju cak i u novembru/decembru/krajem godine.

Iskreno, sve te price iz prodaje su rekla/kazala. Naravno da se nadam da ce stvarno zavrsiti do kraja godine, ali ocekujem da ce zavrsiti do datuma definisanog u ugovoru (ispravka, napisao sam u proslom komentaru da je pocetak marta, zapravo je 31.03.2021)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=770108#p770108:d6x0fvpl je napisao(la):
NemanjaT » Sub Avg 29, 2020 12:38 pm[/url]":d6x0fvpl]
eremijanbg":d6x0fvpl je napisao(la):
Hvala Nemanja na odgovoru.
Mozes li mi molim te reci od kad je ta informacija za novembar, tj da li ste vi kupovali stan pre korone?

Oni su mi tu informaciju dali negde u martu, vrlo malo pre nego sto su krenula zatvaranja/izolacije. Rekli su da ce radovi mozda cak biti i gotovi u otobru ili novembru, sto znaci da mozemo da ocekujemo primopredaju cak i u novembru/decembru/krajem godine.

Iskreno, sve te price iz prodaje su rekla/kazala. Naravno da se nadam da ce stvarno zavrsiti do kraja godine, ali ocekujem da ce zavrsiti do datuma definisanog u ugovoru (ispravka, napisao sam u proslom komentaru da je pocetak marta, zapravo je 31.03.2021)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Hvala najlepse na informacijama.
 
NemanjaT":32weqnw0 je napisao(la):
eremijanbg":32weqnw0 je napisao(la):
Hvala Nemanja na odgovoru.
Mozes li mi molim te reci od kad je ta informacija za novembar, tj da li ste vi kupovali stan pre korone?

Oni su mi tu informaciju dali negde u martu, vrlo malo pre nego sto su krenula zatvaranja/izolacije. Rekli su da ce radovi mozda cak biti i gotovi u otobru ili novembru, sto znaci da mozemo da ocekujemo primopredaju cak i u novembru/decembru/krajem godine.

Iskreno, sve te price iz prodaje su rekla/kazala. Naravno da se nadam da ce stvarno zavrsiti do kraja godine, ali ocekujem da ce zavrsiti do datuma definisanog u ugovoru (ispravka, napisao sam u proslom komentaru da je pocetak marta, zapravo je 31.03.2021)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Mi smo se useljavali u G u novembru. Zgrada je bila gotova u avgustu, pa se cekalo na tehnicki prijem i upotrebnu dozvolu. Obzirom da je sad septembar, da fasada jos nije gotova na H,a koliko vidim ni garaza..bice dobro da ispostuju taj mart.
 
Poslednje informacije, početkom sledeće godine.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Vrh