Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Mijaaa":2liai6wv je napisao(la):
Forsiraju me da uzmem ključeve od stana. Da li još nekog forsiraju da uzme ključeve, sobzirom da zgrade nemaju upotrebnu dozvolu. Neznam ni grejanje da li je pušteno?
Kako mislite forsiraju? Mi smo danas išli do prodaje rekli su nam da "rade na tome da stanove predaju do 30.12" i da su već predali dopunu dokumentacije za upotrebnu bez koje ne predaju stanove.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Mene su već dva puta zvali da dođem da preuzmem ključeve. Stan je u zgradi E. Nisam siguran da li tamo trenutno ima uslova u smislu grejanja, struje, vode?
 
To me i čudi obzirom da smo i mi u E zgradi i da smo doplatu izvršili isti dan kada su nam javili i da su nam naglasili da će sve zvati nakon dobijene upotrebne...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
I ja sam u E, ne treba da aneksiram ugovor, nisu me još zvali. Ne znam kako smeju bez upotrebne, da li to počinju da liče na privatnike?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zovem već danima ljude iz GDS zbog primopredaje, bukvalno sam ih molio da uđem u stan da počnem sa opremanjem jer sam sve organizovao da se uselim i počnem da živim u stanu pre NG. Rekli su da ne može pre upotrebne i da će da me stave među prioritete...
 
Mene su zvali iz GDS juče, a danas poslali mail u vezi obaveštenja oko primopredaje. Odgovorio sam im da mogu da preuzmem ključeve 10.01.2019. jer idemo na zimovanje i nećemo biti u Bgd-u do tada, što je njima iz nekog razloga problem i insistiraju da se primopredaja završi pre Nove godine?!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=589514#p589514:1kht16zk je napisao(la):
Mijaaa » Uto Dec 18, 2018 10:24 pm[/url]":1kht16zk]Mene su već dva puta zvali da dođem da preuzmem ključeve. Stan je u zgradi E. Nisam siguran da li tamo trenutno ima uslova u smislu grejanja, struje, vode?
Pozdrav,kažite mi molim Vas odakle su vas zvali iz Cara Dušana ili Arsenija Čarnojevića.
 
Verovatno iz centrale jer ovi iz oglednog stana su toliko pogubljeni da ne znam vise koliko su uopste obavesteni...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Struje i vode ima, za grejanje su rekli da se ukljucuje pojedinacno na zahtev vlasnika stana i da to moze da se uradi isti dan kada je primopredaja. Dolazi covek koji bazdari kalorimetre i ukljucuje grejanje. Svakako je pitanje koliko treba vremena da se zgrade zagreju.
 
Da li neko zna, ako se preuzme stan poslednjih dana decembra, da li se plaća porez na imovinu za poslednji kvartal 2018-e godine?
 
Poznajuci nasu administraciju ako je ko za novo osnovane firme onda se placa ...
Predas apr za otvaranje firme i oni ti izdaju rijesenje 29u mjesecu i moras da platis srazmjerno 2 dana plata doprinosi itd
Tako vjerujem da je i za stan ta revnosnost ...
Sacekaj januar plus dok odklone sve nedostatke ne preuzimajte stanove
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=589534#p589534:2c7is3u9 je napisao(la):
igče » Uto Dec 18, 2018 11:21 pm[/url]":2c7is3u9]Mene su zvali iz GDS juče, a danas poslali mail u vezi obaveštenja oko primopredaje. Odgovorio sam im da mogu da preuzmem ključeve 10.01.2019. jer idemo na zimovanje i nećemo biti u Bgd-u do tada, što je njima iz nekog razloga problem i insistiraju da se primopredaja završi pre Nove godine?!
Koji termin primopredaja su vam predložili?
 
Nisam dobio zvaničan termin, ali insistiraju da to bude kalendarski u ovoj godini.
 
Meni je jako cudno to insistiranje. Zasto im se zuri? Cita se forum? Parking mesta? Potpisivanje na primopredaji? Hmm
 
Ја сам сада звао да ми предају кључеве ове недеље и рекли су ми не може, следеће недеље тек.
 
Meni i dalje nije jasno sta se tu desava... deluju mi kao totalni amateri u ovom poslu... ne znaju vise ni sta su kome rekli, obecali, ... totalna ludnica
 
Meni su juče takođe rekli da će promopredaja biti sledeće nedelje... I ironično potvrdili da pomno prate forum.
 
Meni su juče takođe rekli da će promopredaja biti sledeće nedelje... I ironično potvrdili da pomno prate forum.
 
Ja se nadam da i potencijalni kupci pomno prate forum i da ce dobro razmisliti da li da kupuju stan gde nece imati gde da se parkiraju
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=589622#p589622:1xzni0ns je napisao(la):
Zvezdica11 » Sre Dec 19, 2018 10:53 am[/url]":1xzni0ns]Ja se nadam da i potencijalni kupci pomno prate forum i da ce dobro razmisliti da li da kupuju stan gde nece imati gde da se parkiraju

Na googlu je forum četvrti rezultat kada se "zemunske kapije" pretražuje iz Srbije (na ovo utiče mnogo faktora, nemojte me držati za reč da će svima biti isto), ali samo potpuni informacioni analfabeta će razmišljati o kupovini stana a da pri tom ne pročita šta je ovde napisano. Ako smatraju da im se može da to ignorišu onda žive u kamenom dobu i to će im se obiti o glavu uz veliki prasak.
 
Jesi li pomislio da to mozda neko zeli?
Ovo sto se desilo je cista prevara kupaca i to uz kradju. Vlada i Ministarstvo problem mogu bukvalno da rese za 5min, napisu u novim dozvolama sta treba i problem resen.
Zasto nece, nego zele da ugroze citav projekat?
Jesi li pomislio da je mozda ovo jedan od cinova namernog unistenja GDS-a gde bi neko drugi dobio velike poslove?
A mi - mi cemo kao i do sada biti samo kolateralna steta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=589650#p589650:h8srttxu je napisao(la):
Kanta » Сре Дец 19, 2018 1:37 pm[/url]":h8srttxu]Jesi li pomislio da to mozda neko zeli?
Ovo sto se desilo je cista prevara kupaca i to uz kradju. Vlada i Ministarstvo problem mogu bukvalno da rese za 5min, napisu u novim dozvolama sta treba i problem resen.
Zasto nece, nego zele da ugroze citav projekat?
Jesi li pomislio da je mozda ovo jedan od cinova namernog unistenja GDS-a gde bi neko drugi dobio velike poslove?
A mi - mi cemo kao i do sada biti samo kolateralna steta.

Јесте @kanta, пашће влада због паркинга у Земунским Капијама :)
 
Vrh