Šta je novo?

Stadion/ trzni centar - FK „Voždovac“

da li se dešavalo da neko razbije prozor ako šutne malo jače.
 
IggyBGD":pwx29s1h je napisao(la):
Za ljude koji ne znaju o čemu se radi evo jedne slike:

scaled.php


I sada su vlasnici objekata napravljenih po sred tribine našli da pričaju o legalnosti. A od svega mi je najzanimljivija ta famozna zgrada koja je sa jedne strane ušla na teren a sa druge izašla na ulicu, i ona je ladno uknjižena. Da li vi mene zezate? Da nije bilo tih objekta napravljenih i "legalizovanih" na razne kriminalne načine, danas za gradnju ovog stadiona ne bi bilo nikakvih pravnih smetnji.


E sada sam video sve.Mislio sam da su drasticni primeri na hajdukovom stadionu na lionu gde su zgrade umesto juzne tribine,ali da iznad tribina budu zgrade je vec nepojmljivo :shok:

Ovo samo potvrdjuje moju izjavu od ranije da ovi objekti ne bi ni smeli biti tu.
 
Ајој, који је ово безобразлук..... :lool:

па ово треба да уђе у историју девастације града....

Када вивим ово, дође ми драго што је сазидан мол.....
 
DejanVozd":10un1jix je napisao(la):
Johny, meni ti nisi jasan kako se pitas otkud njima ta parcela za gradnju stadiona kad je tu stadion bio jos od 1912 godine. (pre vise godina nego sto su vecina ovdasnjih klubova u opste osnovani ili bili u mislima da se osnuju). Pa vise od pola tih objekata su napravljeni iznad tribina. Neko je prodao tim ljudima vazdusni prostor iznad stadiona. Pogledaj slike starog stadiona pa ce ti se samo reci.

OK, tu je bio stadion od 1912, pa je presao u drustveno vlasnistvo. Pa je onda NEKO ili su NEKI (verovatno u opstini) to krcmio/li i dozvoljavao/li gradnju iznad tribina. Ali isto tako je NEKO ili su NEKI (opet u opstini) DAO/DALI D-I-R-E-K-T-O-R-C-I-C-U jednog nizerazrednog kluba taj plac i sad se O-N pojavljuje kao vlasnik jednog soping mola od 70 hiljada kvadrata.

Znaci prvo je bilo neke "sitnije" kradje pa onda jedna ogromna. Daleko od toga da samo prve kradje mogu da budu problem a da je ova druga OK. Da su zemlja i mol u vlasnistvu K-L-U-B-A ja bih imao samo jedan problem: kako su dobili dozvole mimo urbanistickih planova.

Ali cinjenica je da se tu desio citav niz malverzacija i kradja i ja samo hocu da se to rasvetli. Pa princip po kome se resi jedna kradja - neka se primeni na sve jednako. A ne da naje*******u sitni lopovi a da ovog velikog niko ni ne pipne. A poseban naglasak staviti i na one koji su to dozvoljavali i omogucavali u opstini, masa tih ljudi i dalje "radi" "svoj posao", a to je cuvanje nekakvih normi i zakona :bash:
 
Ја сам био на старом стадиону Вождовца пре коју години када је Јагодина играла тамо, нисам могао да верујем кад сам видео ове трибине испод зграда. Иста је ствар и са Хајдуком са Лиона, такође сам ишао тамо кад је играла Јагодина, исто нисам могао да верујем како је онај стадион сабијен међу оне зграде.
 
Sawovsky":14uixo4i je napisao(la):
Ја сам био на старом стадиону Вождовца пре коју години када је Јагодина играла тамо, нисам могао да верујем кад сам видео ове трибине испод зграда. Иста је ствар и са Хајдуком са Лиона, такође сам ишао тамо кад је играла Јагодина, исто нисам могао да верујем како је онај стадион сабијен међу оне зграде.

Mnogima koji u ovoj zemlji imaju ili su imali nekakvu VLAST, od opstine do republike (inspekcija, sluzba, ministarstvo), treba uraditi isto ono sto treba uraditi onima koji su ih podmicivali da bi nesto capili. I tu ne mislim nuzno na zatvor, nego tamo gde ih najvise boli - po dzepu. Neka vrate sve pokradeno pomnozeno sa 2, 3, 4, 5 puta. Pa makar im oduzimali sve osim cetkice za zube. Ali ko je ucestvovao u otimacini ili bespravnoj gradnji moze da iskusi i kako je ziveti kao podstanar.
 
Sawovsky":483z89vk je napisao(la):
Ја сам био на старом стадиону Вождовца пре коју години када је Јагодина играла тамо, нисам могао да верујем кад сам видео ове трибине испод зграда. Иста је ствар и са Хајдуком са Лиона, такође сам ишао тамо кад је играла Јагодина, исто нисам могао да верујем како је онај стадион сабијен међу оне зграде.
To na hajduku je umesto juzne tribine dok istocna stoji sabijena uz zgrade,tu si sigurno bio kao gostujuci navijac.

A vlasnici hajduka mora da placu od muke jer su dozvolili da se izgrade te zgrade,jer da su uradili kao ovi sa stadionom na vozdovcu zaradili bi ko zna koliko novca vise.
 
Некад биле трибе испод локала, а сад изнад :laugh:
 
Прошао сам колима пре неки дан.

Изгледа одлично. А будући да је то мол за тај крај, нема бојазни од капацитета улица.
 
то је локалнног типа. једино шта ће имати већи број корисника је Меркатор/Родић. а капацитет је већи од планираног (две трибине, 3000 људи, а праве 4 трибине)
 
Ajd' da pitam i ovde,jel zna neko da li ce tribine da "spuste" do terena ili ce ovi prvi redovi tribina da ostanu ovako visoko?Pitanje je da li uopste imaju mesta za tako nesto/
 
па терен ћи ићи мало више од плоче, можда неких метар због дренаже и система наводњавања
 
tragac":1gwt9jwq je napisao(la):
Hoce li stvarno nositi ovo ime "Bojan Majic"? Ne znam za i jedan stadion u svetu koji nosi ime navijaca ubijenog u tuci.

Стадион заслужује да носи његово име, ипак је Бојан Мајић провео цео свој живот на утакмицама ФК Вождовца.
 
A direktor je zasluzio da zemljiste prevede u svoje vlasnistvo. Sa njim je Vozdovacki osvojio kup sampiona.

Ups, pa valjda bi i onda stadion i zemlja trebali da ostanu u vlasnistvu kluba?
 
Ashatoraman":2ti6qvr0 je napisao(la):
tragac":2ti6qvr0 je napisao(la):
Hoce li stvarno nositi ovo ime "Bojan Majic"? Ne znam za i jedan stadion u svetu koji nosi ime navijaca ubijenog u tuci.

Стадион заслужује да носи његово име, ипак је Бојан Мајић провео цео свој живот на утакмицама ФК Вождовца.
Супер, тиме га изједначавамо са нпр. Карађорђем.... :rolleyes:
 
Ashatoraman":oda5a685 je napisao(la):
Стадион заслужује да носи његово име, ипак је Бојан Мајић провео цео свој живот на утакмицама ФК Вождовца.

Па? И ја сам цео живот на Маракани и остаћу тамо док не окончам а таквих нас има на хиљаде па нећемо добити ни наш улаз кад пандркнемо а камоли стадион.

На страну то што нас међу тим редовним ултрасима има разних.
 
Јел ви уопште знате ко је био Бојан Мајић? На који начин је погинуо? Колико је тај момак волео ФК Вождовац?

Нећу сада да се расправљам, данас је велики петак. Поздрав.
 
Бојан није погинуо у тучи ако не знате како је убијен питајте, а не да причате овакве будалаштине о мртвом човеку, јел сте нормални бре, каква су ово упоређивања! Стари стадион се званично тако звао, а ако бог да и овај ће.
 
pa nije ni prvi a nažalost ni poslednji koji je poginuo,

sećam se onog dečka na stadionu što ga raketa pogodila, pa se marakana ne zove po njemu.
 
Ne znate sta pricate i stvarno ne znam zasto vama smeta ime stadiona,da li vi uopste znate da su taj stadion navijaci vozdovca(stari stadion) i uredjivali moze se reci i gradili,nije daleko od istine,a jos gore sto poredite dva ubistva da li ste normalni :bash: Bojan Majic je bio dobar covek koji je posvetio zivot svom klubu ,bez ikakvog preterivanja..i na nazalost je zbog tog kluba i nastradao na zverski nacin,
 
Ja iskreno nemam nista protiv da se stadion ili makar jedna tribina zovu po Bojanu. Decko je rodjen samo par stotina metara od stadiona, ako se ne varam, i bio veliki navijac Vozdovca. Sam trzni centar ce se zvati "Vozdovac" i to je sasvim dovoljno.
 
А уместо вређања, могли бисте и да објасните ко је и шта је био тај човек, и шта је то конкретно толико значајно урадио, а не да се одмах деле етикете: дебили, идиоти и слично

...малограђанштина....
 
Vrh