Šta je novo?

Stadion/ trzni centar - FK „Voždovac“

Директоре ако си малициозан ниси неписмен, тема је ''Stadion/ trzni centar - FK „Voždovac“''.
 
A sta to fali samom stadionu zar to nisu zavrsili ili mozda cekamo da bude utakmica .Ako im protiv pozarci daju dozvolu za isti .Nevidim svrhu cekanja da se otvore sve prodavnice da se tema prebaci u zavrsene objekte
 
Ја тебе буразеру не разумем шта куцкаш. ал стварно.
 
MOj Utisak
Bio, Video, i Ne planiram vise da dolazim

Mislim da su pogresili sa otvaranjem dok nisu imali najmanje 90% izdatih lokala, sada je popunjenost oko 55 - 60%, danas izuzetno slaba posecenost, u kaficima i barovima radnici se vrte u krug i gledaju ocajniciki prema posetiocima, jedino je popunjeno kod hrane, osim Brvnare u koju niko ne ulazi, Jedino sto valja je CARIBIC picerija (odlicna pica) i njihov sladoled od 130 din (Mek tamo nema potreba da prodaje sladoled, jer je ovaj duplo bolji i duplo veći), enterijer nista posebno (o eksterijeru, prilazu, lokaciji nema potrebe pisati), meni cak i Merkator na NBGD deluje da je na vecem nivou.
Razocaran
 
PPtico trebao si im prodati ideju za dobre pare +
 
Sasvim logicno da je danas popunjenost slaba kada svi odmaraju i niko ni ne ide u shoping. Kako mi je tc jako blizu kuce bio sam u vise navrata i uvek je bilo dosta ljudi tako da trebamo da sacekamo bar pola godine da bi se videlo kolika je zapravo posecenost, ali mislim da ce biti slicna delti.
Mislim da je izdato oko 85% lokala, ali je pri otvaranju bilo zavrseno oko 65%, jako brzo bice otvoren kazino i Dreamland Igraonica na drugom spratu, kao i radnja gigatrona. Na prvom spratu se 15.6 otvara Jysk, a krajem leta se na prvom i drugom spratu otvara H&M.
Nakon toga ne znam samo sta ce biti u lokalu pored Jyska u prizemlju i na prvom spratu. Takodje ostaju nejasni lokali preko puta gigatrona i preko puta C&A, sto su uglavnom manji lokali.

Takodje znam da jos uvek nije totalno zavrsena velika terasa na koju se dolazi pokretnim stepenicama iz food courta. Koliko sam cuo na njoj ce biti valjda jos neki restoran, a vrlo verovatno ce je koristiti i korisnici food courta.

Sto se tice otvaranja mislim da su ih pogurali zakupci, jer su im vec dva puta odlozili otvaranje, pa bi treci put vec bilo previse. Znam da je C&A bila spremna jos sredinom marta i da su im radnici bili dostupni vec tada, ali su morali da ih drze na stendbaju sve do otvaranja.
 
PALA SA TRI METRA VISINE NA BETON
16. 05. 2013. - Autor: Sanja Ćurčić
Četvorogodišnja devojčica propala kroz parking TC "Stadion"
U novom tržnom centru "Stadion" na Voždovcu devojčica (4) je propala kroz neobezbeđen prostor na parkingu i tom prilikom zadobila povrede glave.
rupa.jpg

Do nesreće je došlo kada je devojčica propala kroz rupu od 30 centimetara, koja nije bila obezbeđena. Pala je sa tri metra visine sa gornjeg nivoa parkinga na donji, a rupa se nalazi između ploče i zida.

Otac povređene devojčice je odmah potom skočio za njom kroz rupu i lakše povredio nogu. On je izvukao devojčicu, odneo je do automobila i odvezao u Urgentni centar.
Devojčica se trenutno nalazi na odeljenju neurohirurgije i prema prvim procenama lekara, nisu u pitanju ozbiljnije povrede.
http://www.pressonline.rs/info/hronika/ ... adion.html
 
Тако то иде са дивљом градњом.Очекујем слободног зидара да ово оспори и да притом укаже на трапавост ове четворогодишње девојчице.
 
I ko ce da odgovara nadam se da ce roditelji djevojcice uzeti dobrog advokata da im odere kozu sa ledja
 
cenzura":3liemppk je napisao(la):
MOj Utisak
Bio, Video, i Ne planiram vise da dolazim

Mislim da su pogresili sa otvaranjem dok nisu imali najmanje 90% izdatih lokala, sada je popunjenost oko 55 - 60%, danas izuzetno slaba posecenost, u kaficima i barovima radnici se vrte u krug i gledaju ocajniciki prema posetiocima, jedino je popunjeno kod hrane, osim Brvnare u koju niko ne ulazi, Jedino sto valja je CARIBIC picerija (odlicna pica) i njihov sladoled od 130 din (Mek tamo nema potreba da prodaje sladoled, jer je ovaj duplo bolji i duplo veći), enterijer nista posebno (o eksterijeru, prilazu, lokaciji nema potrebe pisati), meni cak i Merkator na NBGD deluje da je na vecem nivou.
Razocaran
Nekako i ne mislim da je to napravljeno da tebe ili ikoga ocara, vec da odabranim obezbedi fantasticnu zaradu.
Sumnjam da su oni razocarni.
 
Jbm ti život!!! Ovo ne može i ne sme da prođe samo kao naslov u novinama. Treba tužiti tržni centar, a sud treba potom da pokaže da je efikasan, stručan i nezavisan, i odredi im kaznu za primer zbog ovakvog propusta.

Jadno dete :(
 
Delija":2zckgl8d je napisao(la):
Тако то иде са дивљом градњом.Очекујем слободног зидара да ово оспори и да притом укаже на трапавост ове четворогодишње девојчице.

У недостатку аргументације успео си да се спустиш веома ниско и да помињеш настрадало дете како би би задовољио своју сујету и истрипово да си ми баш реко, алал ти вера, ако не знаш другачије, нека си ми реко...
 
Jedna zanimljivost.

Prilikom gradnje projektant je zaboravio da ucrta mesta za kontejnere, tako da u celom TC-u nema gde da se odloži djubre.
Prvih dana su ranici TC-a kese odnosili po kontejnerima u okolnim ulicama. Čistoća im je na kraju iznajmila jedan rol na dnevnom nivou.
 
A ni u samom trznom centru nisu postavili kante, tako da su jedine kante one u food courtu.
 
To mora da je neki mnogo ekoloski osmisljen trzni centar kad im ne trebaju kante
 
Очигледно су цео ТЦ пројектовали аматери, а није то најгоре, већ чињеница да је један овакав криминал уопште добио дозволу. Дулићу Дулићу, који си ти пробисвет.

1. стубови по сред трибина,
2. зид преблизу аут линије (повреде играча у најави)
3. Рупчаге ван сваких прописа
4. недостатак санитарних позиција.

Да ли ће се листа наставити.....не би ме чудило...
 
mogu odmah da dodam da pored njihovih gresaka ima i problem gradskog prevoza. Iako je TC na Vozdovcu niko sa Vozdovca nema gradski prevoz do TC-a... jedan jedini bus ide tuda i to 26 koji se maltene celom trasom provlaci kroz neke ulicice.

Hvala bogu pa imamo metro stanicu odmah ispod :laugh:
 
stf":wxtzdzw9 je napisao(la):
Очигледно су цео ТЦ пројектовали аматери, а није то најгоре, већ чињеница да је један овакав криминал уопште добио дозволу. Дулићу Дулићу, који си ти пробисвет.

1. стубови по сред трибина,
2. зид преблизу аут линије (повреде играча у најави)
3. Рупчаге ван сваких прописа
4. недостатак санитарних позиција.

Да ли ће се листа наставити.....не би ме чудило...

n. Tolliki objkat namenjen velikom broju posetilaca u kraju grada bez dovoljno širokih ulica i protočinh raskrsnica....ponovo....
...na primer...
 
Сад ћу рећи нешто због чега ћете ме сви напасти и замрзети. Зашто тај отац није пазио на своје дете? Подразумева се да је та рупа недопустива и опасна, али зашто је четворогодишње дете лутало само по паркингу тржног центра? Стварно ми је жао девојчице и жао ми је што се ово догодило, али и родитељи су криви.
 
SlobodniZidar":30ulc0m6 je napisao(la):
[
У недостатку аргументације успео си да се спустиш веома ниско и да помињеш настрадало дете како би би задовољио своју сујету и истрипово да си ми баш реко, алал ти вера, ако не знаш другачије, нека си ми реко...
Џаба спинујеш када су управо ставови које сте ти,теби слични и људи одговорни за ову дивљу градњу и довели до ове несреће. И о каквој ти аргументацији причаш после овога? Нема већег доказа наказности целог пројекта и мотива за реализацију истог од овога што се управо десило.
 
на интернету ња ња ња и велики познавалац архитектуре, а у стварном животу вечити студент који нема шансе никад да буде инжењер са огромном жељом да закорачи на Вождовачко чудо о коме толико овде куцка, вероватно желиш и мене да упознаш када ме помињеш толико... Јел сам у праву? Шта беше студираш ако није строгочуванатајна? Мислим ок је то што си обишао многе стадионе, видео на интернету свакаква чуда, али милсим да ипак треба и нешто мало више, зар не? Питања много а одговора ниђе....
 
Vrh