Šta je novo?

Stadion Crvene zvezde (Rajko Mitić)

Malo je 42.000, mora bar 50.000 (pamtimo i 100) 😃

Ali, čini se da će dozvoliti stajanje kao u Nemačkoj, pa bi tih 42.000 moglo da bude i 60.000 i više.

Kad pomenu Nemce, to bi mogli biti oni što su ušli u partnerstvo sa Auto Čačkom za BiP (nagađam).
 
Poslednja izmena:
Не знам, немам појма ко су му сад ти Немци.
 
Malo je 42.000, mora bar 50.000 (pamtimo i 100) 😃

Ali, čini se da će dozvoliti stajanje kao u Nemačkoj, pa bi tih 42.000 moglo da bude i 60.000 i više.

Kad pomenu Nemce, to bi mogli biti oni što su ušli u partnerstvo sa Auto Čačkom za BiP (nagađam).
Ha, da Terza sa Ostojom u partnerstvu gradi novi Zvezdin stadion :D to bih baš voleo da vidim!!!

Zvezdan jednostavno i nažalost laže.

EDIT - nije Ostoja Auto Čačak, on je Range Rover i to. Pomešao sam Čačane kojo valjaju automobile :D
 
EDIT - nije Ostoja Auto Čačak, on je Range Rover i to. Pomešao sam Čačane kojo valjaju automobile :D
Boško Obradović je zvezdaš, videh ga na Pjuniku u crvenoj majici. A i on valjda nešto 'valja', ko pravi Čačanin.

@Dzigi Bau
Terza Benfika, tj. Terzaó:

83-FF4-CA6-BA9-D-4-A68-9-B02-0517-D3-A24-ACD.jpg
 
Ja sad gledah mapu, ja ne vidim ni jedan slobodan prostor na 300,400 metara od Marakane, jedino ako ne planira da ga gradi na pomocnom terenu, al to je blize od 300,400 metara od Marakane.
 
Ja sad gledah mapu, ja ne vidim ni jedan slobodan prostor na 300,400 metara od Marakane, jedino ako ne planira da ga gradi na pomocnom terenu, al to je blize od 300,400 metara od Marakane.
Не знам тачно на који део мисли, каже северно од Маракане,
а на помоћном терену станови, ако купе ту парцелу код Аеродрома пресели ће тамо и омладинску школу и терене иза јужне трибине, тако да ако не лаже може ту да стане једно веће насеље,
мада можда све баронише класично у свом стилу.
 
Pokušavam da izvagam koje je trenutno najveće srBsko loženje...to da osvajamo sVecko, da vraćamo Kosovo ili da dobijamo sega mega giga stadion od 900 miliona.

A Euribor danas ode preko 2.3, inflacija probija rekorde, struja ide +10, vazduh vidimo...
 
Ложење на Макс..
Звезда и Партизан нови мега гига стадиони где на трибинама идаље оргијају криминални кланови још и мега гига велелепни национални стадион али зато остали суперлигаши играју на пољанама.
Погледај само ливаду на којој игра Јавор Матис или Радник из Сурдулице. Па Римљани и Грци су без претеривања имали пре 2000 година боље спортске објекте од тих клубова.
 
Такође и паркинг може бити озбиљан извор прихода на том месту, не као у ТЦ Рајићева, али "на количину", да.
Дало би се то лако направити, уз адекватне партнере и консултанте (нек узму Новастон, тамо је Зекина ћерка:)).
Једино би за тренинг камп могли да купе неку јефтинију земљу, типа Бољевци уместо Ледина.
 
A samo da su uzeli i taj front napravili da je staklena fasada i deknuli centralnu klimu. i to pre jedno 15-20 godina...
 
Stadion koji je odavno zreo za rušenje, kao i onaj u komšiluku. A šta ovi lopovi prikazuju kao rekonstrukciju. Kupili 4 kantica farbe i kreče panele.
 
Vrh